Ліга 1 - Франція
неділя, 12.02.2023
12:00
12:00

Тулуза

Ренн
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тулуза |
| В гостях: | Ренн |
| Відстань: | 556.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Муніципальний стадіон Тулуза |
| Вміщує: | 33 150 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Jens Berthel Askou (Дан) |
| В гостях: | Franck Haise (Фра) |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.30 | 2.38 | X2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 28% | 34% | 38% | 1.36 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.33 | 1.73 | 2.10 | 2.75 | 1.44 | ||||||
| 87% | 13% | 65% | 35% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-11-12 | Ренн | 2 - 1 | Тулуза |
| 2020-02-29 | Тулуза | 0 - 2 | Ренн |
| 2019-10-27 | Ренн | 3 - 2 | Тулуза |
| 2019-05-05 | Тулуза | 2 - 2 | Ренн |
| 2018-09-30 | Ренн | 1 - 1 | Тулуза |
| 2018-04-29 | Ренн | 2 - 1 | Тулуза |
| 2018-01-10 | Ренн | 4 - 2 | Тулуза |
| 2017-08-26 | Тулуза | 3 - 2 | Ренн |
| 2017-03-18 | Тулуза | 0 - 0 | Ренн |
| 2016-11-25 | Ренн | 1 - 0 | Тулуза |
| 2016-02-27 | Тулуза | 1 - 2 | Ренн |
| 2015-12-15 | Ренн | 1 - 3 | Тулуза |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 67% | 42% |
Тулуза останні 12 матчі
| 2023-02-08 | Тулуза | 3 - 1 | Реймс |
| 2023-02-04 | ПСЖ | 2 - 1 | Тулуза |
| 2023-02-01 | Тулуза | 4 - 1 | Труа |
| 2023-01-29 | Страсбург | 1 - 2 | Тулуза |
| 2023-01-21 | Тулуза | 2 - 0 | Аяччо |
| 2023-01-15 | Тулуза | 1 - 1 | Брест |
| 2023-01-11 | Осер | 0 - 5 | Тулуза |
| 2023-01-01 | Тулуза | 2 - 0 | Аяччо |
| 2022-12-29 | О. Марсель | 6 - 1 | Тулуза |
| 2022-12-20 | Тулуза | 1 - 2 | Монпельє |
| 2022-12-16 | Галатасарай | 2 - 1 | Тулуза |
| 2022-12-13 | Башакшехір | 2 - 2 | Тулуза |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 12 | 9 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 100% | 75% | 42% |
Ренн останні 12 матчі
| 2023-02-04 | Ренн | 1 - 3 | Лілль |
| 2023-02-01 | Ренн | 3 - 0 | Страсбург |
| 2023-01-27 | Лор'ян | 2 - 1 | Ренн |
| 2023-01-20 | О. Марсель | 1 - 0 | Ренн |
| 2023-01-15 | Ренн | 1 - 0 | ПСЖ |
| 2023-01-11 | Клермон | 2 - 1 | Ренн |
| 2023-01-07 | Бордо | 1 - 2 | Ренн |
| 2023-01-02 | Ренн | 2 - 1 | Ніцца |
| 2022-12-29 | Реймс | 3 - 1 | Ренн |
| 2022-12-22 | Ренн | 3 - 1 | Брест |
| 2022-12-16 | Ренн | 2 - 1 | Феєнорд |
| 2022-12-10 | Ренн | 4 - 3 | Селтік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 10 | 10 | 4 | |
| 58% | 0% | 42% | 83% | 83% | 33% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 23 | +35 | 54 |
| 2 | О. Марсель | 23 | +25 | 49 |
| 3 | Монако | 23 | +21 | 47 |
| 4 | Ланс | 22 | +18 | 46 |
| 5 | Ренн | 22 | +16 | 40 |
| 6 | Лілль | 22 | +11 | 38 |
| 7 | Ніцца | 23 | +9 | 37 |
| 8 | Лор'ян | 22 | +1 | 36 |
| 9 | Ліон | 22 | +9 | 32 |
| 10 | Реймс | 22 | 0 | 30 |
| 11 | Клермон | 23 | -7 | 30 |
| 12 | Тулуза | 22 | -2 | 29 |
| 13 | Нант | 22 | -3 | 25 |
| 14 | Брест | 22 | -11 | 20 |
| 15 | Монпельє | 22 | -14 | 20 |
| 16 | Труа | 22 | -15 | 19 |
| 17 | Страсбург | 22 | -12 | 18 |
| 18 | Аяччо | 23 | -24 | 18 |
| 19 | Осер | 22 | -28 | 14 |
| 20 | Анже | 22 | -29 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Тулуза | |
| Ренн | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Тулуза | Ренн |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 0 - 3 | |
| 2 | О. Марсель | 1 - 1 | |
| 3 | Монако | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Ланс | 2 - 1 | |
| 5 | Ренн | - | |
| 6 | Лілль | 1 - 1 | |
| 7 | Ніцца | 1 - 1 | |
| 8 | Лор'ян | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Ліон | ||
| 10 | Реймс | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | Клермон | 2 - 1 | |
| 12 | Тулуза | - | |
| 13 | Нант | ||
| 14 | Брест | 1 - 1 | |
| 15 | Монпельє | 4 - 2 | |
| 16 | Труа | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Страсбург | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 18 | Аяччо | 2 - 0 | |
| 19 | Осер | ||
| 20 | Анже | 3 - 2 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Тулуза | Ренн | |
| Позиція | 12 | 5 |
| Очки | 29 | 40 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 13 |
| Очки | 19 | 10 |
Форма в лізі
| Тулуза | Ренн | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
5 9 |
12
4 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 2 |
2
4 4 |
Голи в лізі
| Тулуза | Ренн | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
36
38 |
41
25 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
16 |
13
15 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (223) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (640) | |
| Голи за матч | 2.87 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.38 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 31% |
Тулуза наступні 6 матчі
| 2023-02-19 | Тулуза | - | О. Марсель |
| 2023-02-26 | Реймс | - | Тулуза |
| 2023-03-01 | Тулуза | - | Родез |
| 2023-03-05 | Тулуза | - | Клермон |
| 2023-03-12 | Анже | - | Тулуза |
| 2023-03-18 | Тулуза | - | Лілль |
Ренн наступні 6 матчі
| 2023-02-16 | Шахтар Д. | - | Ренн |
| 2023-02-19 | Ренн | - | Клермон |
| 2023-02-23 | Ренн | - | Шахтар Д. |
| 2023-02-26 | Нант | - | Ренн |
| 2023-03-05 | Ренн | - | О. Марсель |
| 2023-03-11 | Осер | - | Ренн |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.30 | 2.38 |
| Ймовірність | 28% | 34% | 38% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.36 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.33 | |
| Ймовірність | 87% | 13% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.10 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 2.5 @ 1.73 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.44 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-12 08:03. На даний момент можливі зміни!