Суперліга - Туреччина
неділя, 29.09.2019
17:00
17:00

Трабзонспор

Бешикташ
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Трабзон |
| В гостях: | Стамбул |
| Відстань: | 903.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Senol Gunes Sports Complex |
| Вміщує: | 40 782 |
| Розміри: | 100 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.80 | 3.10 | 12 | 1.36 | 1.66 | |||
| 37% | 30% | 33% | 1.25 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 91% | 9% | 55% | 45% | 21% | 79% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-18 | Трабзонспор | 2 - 1 | Бешикташ |
| 2018-12-16 | Бешикташ | 2 - 2 | Трабзонспор |
| 2018-03-05 | Трабзонспор | 0 - 2 | Бешикташ |
| 2017-10-01 | Бешикташ | 2 - 2 | Трабзонспор |
| 2017-04-08 | Трабзонспор | 3 - 4 | Бешикташ |
| 2016-11-05 | Бешикташ | 2 - 1 | Трабзонспор |
| 2016-03-15 | Трабзонспор | 0 - 2 | Бешикташ |
| 2015-08-22 | Бешикташ | 1 - 2 | Трабзонспор |
| 2015-05-03 | Трабзонспор | 0 - 2 | Бешикташ |
| 2014-12-07 | Бешикташ | 3 - 0 | Трабзонспор |
| 2014-01-25 | Трабзонспор | 1 - 1 | Бешикташ |
| 2013-08-18 | Бешикташ | 2 - 0 | Трабзонспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 7 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 58% | 25% |
Трабзонспор останні 12 матчі
| 2019-09-23 | Сівасспор | 2 - 1 | Трабзонспор |
| 2019-09-19 | Хетафе | 1 - 0 | Трабзонспор |
| 2019-09-15 | Трабзонспор | 2 - 2 | Генчлербірлігі |
| 2019-09-01 | Фенербахче | 1 - 1 | Трабзонспор |
| 2019-08-29 | Трабзонспор | 0 - 2 | AEK |
| 2019-08-25 | Трабзонспор | 2 - 1 | Єні Малатьяспор |
| 2019-08-22 | AEK | 1 - 3 | Трабзонспор |
| 2019-08-18 | Касимпаша | 1 - 1 | Трабзонспор |
| 2019-08-15 | Трабзонспор | 2 - 1 | Спарта Прага |
| 2019-08-08 | Спарта Прага | 2 - 2 | Трабзонспор |
| 2019-07-29 | Верона | 1 - 1 | Трабзонспор |
| 2019-07-27 | Трабзонспор | 2 - 2 | Парма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 11 | 7 | 4 | |
| 25% | 50% | 25% | 92% | 58% | 33% |
Бешикташ останні 12 матчі
| 2019-09-23 | Бешикташ | 1 - 1 | Башакшехір |
| 2019-09-19 | Слован Бр. | 4 - 2 | Бешикташ |
| 2019-09-14 | Газіантеп | 3 - 2 | Бешикташ |
| 2019-09-07 | Умранієспор | 1 - 3 | Бешикташ |
| 2019-08-31 | Бешикташ | 1 - 1 | Різеспор |
| 2019-08-23 | Бешикташ | 3 - 0 | Гезтепе |
| 2019-08-17 | Сівасспор | 3 - 0 | Бешикташ |
| 2019-08-10 | Бешикташ | 2 - 2 | Панатінаїкос |
| 2019-08-04 | Бешикташ | 0 - 2 | Брешія |
| 2019-08-02 | Бешикташ | 0 - 2 | Удінезе |
| 2019-07-29 | Бешикташ | 0 - 0 | Аполлон Лариса |
| 2019-07-27 | Бешикташ | 0 - 2 | Ейбар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 6 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 50% | 33% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аланіяспор | 6 | +7 | 14 |
| 2 | Фенербахче | 6 | +5 | 11 |
| 3 | Газіантеп | 5 | 0 | 10 |
| 4 | Сівасспор | 6 | +3 | 9 |
| 5 | Галатасарай | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Башакшехір | 6 | +2 | 8 |
| 7 | Денізліспор | 6 | +2 | 8 |
| 8 | Різеспор | 6 | -4 | 8 |
| 9 | Єні Малатьяспор | 5 | +5 | 7 |
| 10 | Касимпаша | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Трабзонспор | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Коньяспор | 5 | 0 | 6 |
| 13 | Бешикташ | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Гезтепе | 5 | -3 | 5 |
| 15 | Антальяспор | 5 | -4 | 5 |
| 16 | Анкарагюджю | 5 | -4 | 5 |
| 17 | Кайсеріспор | 5 | -2 | 3 |
| 18 | Генчлербірлігі | 5 | -5 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Трабзонспор | |
| Бешикташ | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Трабзонспор | Бешикташ |
|---|---|---|---|
| 1 | Аланіяспор | ||
| 2 | Фенербахче | ||
| 3 | Газіантеп | 3 - 2 | |
| 4 | Сівасспор | 3 - 0 | |
| 5 | Галатасарай | ||
| 6 | Башакшехір | ||
| 7 | Денізліспор | ||
| 8 | Різеспор | ||
| 9 | Єні Малатьяспор | 2 - 1 | |
| 10 | Касимпаша | ||
| 11 | Трабзонспор | - | |
| 12 | Коньяспор | ||
| 13 | Бешикташ | - | |
| 14 | Гезтепе | ||
| 15 | Антальяспор | ||
| 16 | Анкарагюджю | ||
| 17 | Кайсеріспор | ||
| 18 | Генчлербірлігі | 2 - 2 |
Позиція в лізі
| Трабзонспор | Бешикташ | |
| Позиція | 11 | 13 |
| Очки | 6 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 18 |
| Очки | 4 | 0 |
Форма в лізі
| Трабзонспор | Бешикташ | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 1 |
1
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
0
0 2 |
Голи в лізі
| Трабзонспор | Бешикташ | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
7 |
7
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
3 |
2
6 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (49) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 39% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (124) | |
| Голи за матч | 2.53 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 24% |
Трабзонспор наступні 6 матчі
| 2019-10-03 | Трабзонспор | - | Базель |
| 2019-10-06 | Різеспор | - | Трабзонспор |
| 2019-10-19 | Трабзонспор | - | Газіантеп |
| 2019-10-24 | Трабзонспор | - | Краснодар |
| 2019-10-28 | Башакшехір | - | Трабзонспор |
| 2019-11-02 | Трабзонспор | - | Гезтепе |
Бешикташ наступні 6 матчі
| 2019-10-03 | Бешикташ | - | Вулвергемптон |
| 2019-10-06 | Бешикташ | - | Аланіяспор |
| 2019-10-19 | Анкарагюджю | - | Бешикташ |
| 2019-10-24 | Бешикташ | - | Брага |
| 2019-10-27 | Бешикташ | - | Галатасарай |
| 2019-11-02 | Антальяспор | - | Бешикташ |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.80 | 3.10 |
| Ймовірність | 37% | 30% | 33% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.66 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 91% | 9% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.40 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.57 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-29 16:02. На даний момент можливі зміни!