Суперліга - Туреччина
субота, 21.04.2018
14:00
14:00

Трабзонспор

Сівасспор
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Трабзон |
| В гостях: | Сівас |
| Відстань: | 268.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Senol Gunes Sports Complex |
| Вміщує: | 40 782 |
| Розміри: | 100 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.64 | 4.00 | 4.75 | 1 | 1.19 | 2.29 | |||
| 52% | 18% | 30% | 1.64 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.57 | 2.35 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 77% | 23% | 60% | 40% | 37% | 63% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-11-26 | Сівасспор | 1 - 2 | Трабзонспор |
| 2016-03-19 | Трабзонспор | 1 - 0 | Сівасспор |
| 2015-10-24 | Сівасспор | 0 - 2 | Трабзонспор |
| 2015-05-30 | Сівасспор | 1 - 1 | Трабзонспор |
| 2015-02-10 | Трабзонспор | 2 - 2 | Сівасспор |
| 2015-01-23 | Трабзонспор | 3 - 1 | Сівасспор |
| 2014-03-16 | Сівасспор | 0 - 4 | Трабзонспор |
| 2013-10-20 | Трабзонспор | 0 - 0 | Сівасспор |
| 2013-05-08 | Трабзонспор | 6 - 0 | Сівасспор |
| 2013-04-17 | Сівасспор | 2 - 1 | Трабзонспор |
| 2013-02-10 | Сівасспор | 2 - 0 | Трабзонспор |
| 2012-09-16 | Трабзонспор | 1 - 0 | Сівасспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Трабзонспор останні 12 матчі
| 2018-04-16 | Анкараспор | 3 - 3 | Трабзонспор |
| 2018-04-07 | Трабзонспор | 4 - 0 | Кайсеріспор |
| 2018-04-01 | Галатасарай | 2 - 1 | Трабзонспор |
| 2018-03-18 | Трабзонспор | 4 - 1 | Єні Малатьяспор |
| 2018-03-12 | Акхісарспор | 1 - 3 | Трабзонспор |
| 2018-03-05 | Трабзонспор | 0 - 2 | Бешикташ |
| 2018-02-24 | Аланіяспор | 1 - 2 | Трабзонспор |
| 2018-02-18 | Трабзонспор | 0 - 1 | Башакшехір |
| 2018-02-10 | Генчлербірлігі | 0 - 0 | Трабзонспор |
| 2018-02-05 | Трабзонспор | 0 - 0 | Гезтепе |
| 2018-01-28 | Трабзонспор | 1 - 1 | Фенербахче |
| 2018-01-21 | Коньяспор | 2 - 2 | Трабзонспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 58% | 42% |
Сівасспор останні 12 матчі
| 2018-04-14 | Сівасспор | 1 - 2 | Фенербахче |
| 2018-04-08 | Коньяспор | 5 - 0 | Сівасспор |
| 2018-03-30 | Сівасспор | 1 - 0 | Кардемір Карабюкспор |
| 2018-03-17 | Бурсаспор | 1 - 0 | Сівасспор |
| 2018-03-10 | Сівасспор | 2 - 2 | Касимпаша |
| 2018-03-04 | Антальяспор | 1 - 4 | Сівасспор |
| 2018-02-25 | Гезтепе | 1 - 0 | Сівасспор |
| 2018-02-17 | Сівасспор | 3 - 2 | Анкараспор |
| 2018-02-11 | Кайсеріспор | 1 - 1 | Сівасспор |
| 2018-02-04 | Сівасспор | 2 - 1 | Галатасарай |
| 2018-01-28 | Єні Малатьяспор | 1 - 0 | Сівасспор |
| 2018-01-21 | Сівасспор | 1 - 1 | Акхісарспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 33% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Башакшехір | 30 | +22 | 62 |
| 2 | Галатасарай | 29 | +35 | 60 |
| 3 | Бешикташ | 29 | +32 | 59 |
| 4 | Фенербахче | 29 | +27 | 57 |
| 5 | Трабзонспор | 29 | +11 | 46 |
| 6 | Кайсеріспор | 30 | -6 | 44 |
| 7 | Гезтепе | 29 | -5 | 43 |
| 8 | Сівасспор | 29 | -7 | 41 |
| 9 | Касимпаша | 29 | 0 | 40 |
| 10 | Єні Малатьяспор | 29 | -4 | 38 |
| 11 | Антальяспор | 29 | -13 | 35 |
| 12 | Акхісарспор | 29 | -10 | 34 |
| 13 | Бурсаспор | 29 | -5 | 33 |
| 14 | Аланіяспор | 29 | -5 | 32 |
| 15 | Генчлербірлігі | 29 | -11 | 30 |
| 16 | Коньяспор | 29 | -5 | 29 |
| 17 | Анкараспор | 29 | -9 | 29 |
| 18 | Кардемір Карабюкспор | 29 | -47 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Трабзонспор | |
| Сівасспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Трабзонспор | Сівасспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Башакшехір | 0 - 1 | |
| 2 | Галатасарай | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Бешикташ | 0 - 2 | |
| 4 | Фенербахче | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 5 | Трабзонспор | - | |
| 6 | Кайсеріспор | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Гезтепе | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Сівасспор | - | |
| 9 | Касимпаша | 2 - 3 | |
| 10 | Єні Малатьяспор | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Антальяспор | 3 - 0 | 1 - 4 |
| 12 | Акхісарспор | 1 - 6 | 1 - 0 |
| 13 | Бурсаспор | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Аланіяспор | 3 - 4 | 1 - 1 |
| 15 | Генчлербірлігі | 3 - 1 | 4 - 0 |
| 16 | Коньяспор | 2 - 1 | 5 - 0 |
| 17 | Анкараспор | 4 - 3 | 2 - 4 |
| 18 | Кардемір Карабюкспор | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Трабзонспор | Сівасспор | |
| Позиція | 5 | 8 |
| Очки | 46 | 41 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 11 |
| Очки | 26 | 14 |
Форма в лізі
| Трабзонспор | Сівасспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
10 7 |
12
5 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
2 4 |
4
2 8 |
Голи в лізі
| Трабзонспор | Сівасспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
53
42 |
38
45 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
21 |
15
27 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (262) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (763) | |
| Голи за матч | 2.91 |
| Голи вдома за матч | 1.70 |
| Голи в гостях за матч | 1.21 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 34% |
Трабзонспор наступні 6 матчі
| 2018-04-28 | Антальяспор | - | Трабзонспор |
| 2018-05-05 | Трабзонспор | - | Касимпаша |
| 2018-05-13 | Бурсаспор | - | Трабзонспор |
| 2018-05-18 | Трабзонспор | - | Кардемір Карабюкспор |
| 2018-07-15 | Триглав | - | Трабзонспор |
| 2018-07-17 | Лок. Загреб | - | Трабзонспор |
Сівасспор наступні 6 матчі
| 2018-04-28 | Сівасспор | - | Генчлербірлігі |
| 2018-05-04 | Башакшехір | - | Сівасспор |
| 2018-05-13 | Сівасспор | - | Аланіяспор |
| 2018-05-19 | Бешикташ | - | Сівасспор |
| 2018-07-26 | Ескішехірспор | - | Сівасспор |
| 2018-08-04 | Сівасспор | - | Газіантепспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.64 | 4.00 | 4.75 |
| Ймовірність | 52% | 18% | 30% |
| 1 @ 1.64 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.19 | 2.29 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.50 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-21 12:02. На даний момент можливі зміни!