Національна ліга - Англія
субота, 28.04.2018
12:30
12:30

Транмер

Хартлпул
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Беркенгед |
| В гостях: | Хартлпул |
| Відстань: | 185.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Прентон Парк |
| Вміщує: | 16 567 (10 000) |
| Розміри: | 102 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:30 (12:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 4.00 | 4.75 | 1 | 1.19 | 2.20 | |||
| 51% | 25% | 24% | 1.70 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.66 | 2.14 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 72% | 28% | 46% | 54% | 27% | 73% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-24 | Хартлпул | 1 - 1 | Транмер |
| 2015-01-24 | Транмер | 1 - 1 | Хартлпул |
| 2014-09-13 | Хартлпул | 0 - 0 | Транмер |
| 2013-04-13 | Транмер | 0 - 1 | Хартлпул |
| 2012-11-07 | Хартлпул | 0 - 2 | Транмер |
| 2012-04-21 | Транмер | 1 - 1 | Хартлпул |
| 2011-10-25 | Хартлпул | 0 - 2 | Транмер |
| 2011-04-22 | Хартлпул | 1 - 1 | Транмер |
| 2010-11-23 | Транмер | 0 - 1 | Хартлпул |
| 2010-03-19 | Транмер | 0 - 0 | Хартлпул |
| 2009-10-24 | Хартлпул | 1 - 0 | Транмер |
| 2009-03-03 | Хартлпул | 2 - 1 | Транмер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 1 | 0 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 8% | 0% |
Транмер останні 12 матчі
| 2018-04-24 | Транмер | 1 - 2 | Соліхалл |
| 2018-04-21 | Галіфакс | 0 - 2 | Транмер |
| 2018-04-17 | Довер Атлетік | 0 - 1 | Транмер |
| 2018-04-14 | Транмер | 2 - 0 | Олдершот |
| 2018-04-10 | Транмер | 4 - 2 | Гейтсхед |
| 2018-04-07 | Честер | 0 - 2 | Транмер |
| 2018-03-24 | Транмер | 3 - 1 | Істлі |
| 2018-03-17 | Борем Вуд | 2 - 1 | Транмер |
| 2018-03-10 | Дагенем енд Ред. | 0 - 4 | Транмер |
| 2018-02-24 | Мейдстоун | 2 - 3 | Транмер |
| 2018-02-20 | Транмер | 1 - 4 | Маклсфілд |
| 2018-02-17 | Транмер | 1 - 0 | Бромлі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 10 | 7 | 5 | |
| 75% | 0% | 25% | 83% | 58% | 42% |
Хартлпул останні 12 матчі
| 2018-04-21 | Хартлпул | 1 - 1 | Торкі |
| 2018-04-17 | Хартлпул | 1 - 0 | Лейтон Орієнт |
| 2018-04-14 | Саттон | 1 - 1 | Хартлпул |
| 2018-04-07 | Хартлпул | 0 - 1 | Соліхалл |
| 2018-04-02 | Хартлпул | 0 - 1 | Гайзлі |
| 2018-03-30 | Мейдстоун | 1 - 2 | Хартлпул |
| 2018-03-27 | Хартлпул | 2 - 1 | Бромлі |
| 2018-03-21 | Барроу | 1 - 2 | Хартлпул |
| 2018-03-17 | Файлд | 3 - 3 | Хартлпул |
| 2018-03-10 | Хартлпул | 0 - 0 | Борем Вуд |
| 2018-03-06 | Олдершот | 2 - 1 | Хартлпул |
| 2018-02-24 | Хартлпул | 0 - 1 | Еббсфліт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 5 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 42% | 8% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Маклсфілд | 45 | +19 | 89 |
| 2 | Транмер | 45 | +33 | 82 |
| 3 | Саттон | 45 | +13 | 76 |
| 4 | Олдершот | 45 | +13 | 75 |
| 5 | Еббсфліт | 45 | +14 | 73 |
| 6 | Файлд | 45 | +26 | 72 |
| 7 | Борем Вуд | 45 | +15 | 72 |
| 8 | Бромлі | 45 | +20 | 70 |
| 9 | Довер Атлетік | 45 | +17 | 70 |
| 10 | Рексем | 45 | +10 | 69 |
| 11 | Дагенем енд Ред. | 45 | +9 | 68 |
| 12 | Мейденгед | 45 | -4 | 61 |
| 13 | Лейтон Орієнт | 45 | 0 | 57 |
| 14 | Гейтсхед | 45 | +6 | 54 |
| 15 | Соліхалл | 45 | -8 | 54 |
| 16 | Галіфакс | 45 | -10 | 54 |
| 17 | Істлі | 45 | -10 | 53 |
| 18 | Хартлпул | 45 | -11 | 53 |
| 19 | Мейдстоун | 45 | -12 | 53 |
| 20 | Барроу | 45 | -11 | 49 |
| 21 | Вокінг | 45 | -20 | 48 |
| 22 | Торкі | 45 | -28 | 41 |
| 23 | Честер | 45 | -38 | 34 |
| 24 | Гайзлі | 45 | -43 | 33 |
Хронологія матчів у лізі
| Транмер | |
| Хартлпул | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Транмер | Хартлпул |
|---|---|---|---|
| 1 | Маклсфілд | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 2 | Транмер | - | |
| 3 | Саттон | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Олдершот | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Еббсфліт | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Файлд | 4 - 1 | 3 - 3 |
| 7 | Борем Вуд | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 8 | Бромлі | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Довер Атлетік | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 10 | Рексем | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Дагенем енд Ред. | 2 - 0 | 4 - 2 |
| 12 | Мейденгед | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 13 | Лейтон Орієнт | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Гейтсхед | 4 - 2 | 2 - 2 |
| 15 | Соліхалл | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 16 | Галіфакс | 4 - 2 | 2 - 0 |
| 17 | Істлі | 3 - 1 | 4 - 3 |
| 18 | Хартлпул | - | |
| 19 | Мейдстоун | 4 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Барроу | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 21 | Вокінг | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 22 | Торкі | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 23 | Честер | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 24 | Гайзлі | 4 - 0 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Транмер | Хартлпул | |
| Позиція | 2 | 18 |
| Очки | 82 | 53 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 15 |
| Очки | 47 | 26 |
Форма в лізі
| Транмер | Хартлпул | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
24
10 11 |
13
14 18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
15
2 5 |
6
8 8 |
Голи в лізі
| Транмер | Хартлпул | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
77
44 |
51
62 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
47
21 |
27
36 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (540) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1394) | |
| Голи за матч | 2.58 |
| Голи вдома за матч | 1.40 |
| Голи в гостях за матч | 1.18 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 28% |
Транмер наступні 6 матчі
| 2018-05-05 | Транмер | - | Еббсфліт |
| 2018-05-12 | Транмер | - | Борем Вуд |
| 2018-07-10 | Транмер | - | Ліверпуль |
| 2018-07-14 | Транмер | - | Віган |
| 2018-08-04 | Стівенедж | - | Транмер |
| 2018-08-11 | Транмер | - | Челтнем |
Хартлпул наступні 6 матчі
| 2018-07-28 | Хартлпул | - | Мідлсбро |
| 2018-08-04 | Мейдстоун | - | Хартлпул |
| 2018-08-07 | Хартлпул | - | Харрогейт |
| 2018-08-11 | Хартлпул | - | Еббсфліт |
| 2018-08-14 | Брейнтрі | - | Хартлпул |
| 2018-08-18 | Хартлпул | - | Мейденгед |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 4.00 | 4.75 |
| Ймовірність | 51% | 25% | 24% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.19 | 2.20 |
| Ймовірність | 67% | 33% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.50 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.14 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 2.14 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-28 08:01. На даний момент можливі зміни!