Ліга 1 - Мавританія

четвер, 04.02.2021
13:15
Медіна Трарза

Медіна Трарза

Гард Насіональ

Гард Насіональ

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Rosso
В гостях: Нуакшот
Відстань: 177.2 км
Час початку
Година: 13:15 (13:15 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.76 3.20 4.36 1X 1.16 1.95
31% 50% 19% 1.16 61% 39%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.39 2.75 2.20 1.62 4.00 1.20
64% 36% 35% 65% 18% 82%

Останні 3 прямі зустрічі

2020-12-02 Гард Насіональ 0 - 1 Медіна Трарза
2020-10-04 Медіна Трарза 0 - 3 Гард Насіональ
2019-12-02 Гард Насіональ 0 - 3 Медіна Трарза

Медіна Трарза останні 12 матчі

2021-01-28 Шемаль 0 - 0 Медіна Трарза
2021-01-24 Нуадібу 2 - 0 Медіна Трарза
2021-01-14 Медіна Трарза 2 - 2 Нуакшот Кінгз
2021-01-03 Ель Міна 1 - 3 Медіна Трарза
2020-12-28 Інтер Нуакшот 1 - 4 Медіна Трарза
2020-12-11 Медіна Трарза 0 - 1 АСАК Конкорд
2020-12-02 Гард Насіональ 0 - 1 Медіна Трарза
2020-11-20 Медіна Трарза 0 - 0 Шемаль
2020-10-27 Медіна Трарза 2 - 1 Поліс
2020-10-23 Медіна Трарза 1 - 0 Тевраг-Зейна
2020-10-04 Медіна Трарза 0 - 3 Гард Насіональ
2020-09-27 Медіна Трарза 1 - 1 Шемаль
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 7 5 3
42% 33% 25% 58% 42% 25%

Гард Насіональ останні 12 матчі

2021-01-28 АСАК Конкорд 1 - 1 Гард Насіональ
2021-01-24 Інтер Нуакшот 1 - 2 Гард Насіональ
2021-01-17 Гард Насіональ 0 - 1 Ель Міна
2021-01-03 Нуадібу 1 - 1 Гард Насіональ
2020-12-30 Гард Насіональ 1 - 2 АСАК Конкорд
2020-12-26 Гард Насіональ 1 - 2 Нуакшот Кінгз
2020-12-11 Шемаль 2 - 0 Гард Насіональ
2020-12-02 Гард Насіональ 0 - 1 Медіна Трарза
2020-10-27 Нуакшот Кінгз 1 - 0 Гард Насіональ
2020-10-22 Сахель 1 - 1 Гард Насіональ
2020-10-04 Медіна Трарза 0 - 3 Гард Насіональ
2020-09-28 Гард Насіональ 1 - 0 Поліс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 4 0
25% 25% 50% 67% 33% 0%
Реклама

Таблиця Ліга 1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Нуадібу 8 6 1 1 16 6 +10 19
2 АСАК Конкорд 8 5 2 1 10 4 +6 17
3 Шемаль 8 3 4 1 9 4 +5 13
4 Медіна Трарза 8 3 3 2 10 7 +3 12
5 Нуакшот Кінгз 8 3 1 4 12 11 +1 10
6 Ель Міна 8 2 1 5 9 21 -12 7
7 Гард Насіональ 8 1 2 5 6 11 -5 5
8 Інтер Нуакшот 8 1 2 5 8 16 -8 5
1 Тевраг-Зейна 9 8 1 0 15 1 +14 25
2 Ксар 9 5 1 3 9 10 -1 16
3 Каеді 9 3 4 2 8 7 +1 13
4 СНІМ 9 2 5 2 7 7 0 11
5 Кедія 9 2 3 4 10 10 0 9
6 Поліс 9 2 3 4 9 10 -1 9
7 Сахель 9 2 2 5 4 11 -7 8
8 Арме 9 1 3 5 7 13 -6 6

Хронологія матчів у лізі

Медіна Трарза         
Гард Насіональ         
Вдома         
В гостях         

Матчі вдома/в гостях

М Команда Медіна Трарза Гард Насіональ
1 Нуадібу   1 - 1
2 АСАК Конкорд 0 - 1 1 - 1
3 Шемаль 0 - 0 2 - 0
4 Медіна Трарза -  
5 Нуакшот Кінгз 2 - 2  
6 Ель Міна    
7 Гард Насіональ   -
8 Інтер Нуакшот   1 - 2
1 Тевраг-Зейна    
2 Ксар    
3 Каеді    
4 СНІМ    
5 Кедія    
6 Поліс    
7 Сахель    
8 Арме    

Позиція в лізі

  Медіна Трарза Гард Насіональ
Позиція 4 7
Очки 12 5
  Вдома В гостях
Позиція 13 12
Очки 2 5

Форма в лізі

  Медіна Трарза Гард Насіональ
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
3    
2   
1  
2   
5      
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
2   
1  
1  
2   
1  

Голи в лізі

  Медіна Трарза Гард Насіональ
Забиті голи
Пропущені голи
10           
7        
6       
11            
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
2   
3    
4     
5      

Загальна статистика для Ліга 1

Матчі   (68)
Перемоги вдома 28%
Нічиї 28%
Перемоги в гостях 44%
Зіграні матчі 100%
Голи   (149)
Голи за матч 2.19
Голи вдома за матч 0.94
Голи в гостях за матч 1.25
Домашня команда забила в 62%
Команда гостей забила в 69%
Обидві Команди Заб'ють 40%
Більше 1.5 69%
Більше 2.5 32%
Більше 3.5 19%

Медіна Трарза наступні 6 матчі

2021-03-14 АСАК Конкорд - Медіна Трарза
2021-03-20 Медіна Трарза - Інтер Нуакшот
2021-04-10 Медіна Трарза - Ель Міна
2021-04-17 Нуакшот Кінгз - Медіна Трарза
2021-04-25 Медіна Трарза - Нуадібу
2021-05-02 Медіна Трарза - Арме

Гард Насіональ наступні 6 матчі

2021-03-15 Гард Насіональ - Шемаль
2021-03-20 Нуакшот Кінгз - Гард Насіональ
2021-04-11 Гард Насіональ - Нуадібу
2021-04-16 Ель Міна - Гард Насіональ
2021-04-24 Гард Насіональ - Інтер Нуакшот
2021-05-03 Гард Насіональ - СНІМ

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.76 3.20 4.36
Ймовірність 31% 50% 19%
1X @ 1.16
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.16 1.95
Ймовірність 61% 39%
1X @ 1.16
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.39 2.75
Ймовірність   64% 36%
Більше 1.5 @ 1.39
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.20 1.62
Ймовірність   35% 65%
Менше 2.5 @ 1.62
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.00 1.20
Ймовірність   18% 82%
Менше 3.5 @ 1.20
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.10 1.65
Ймовірність   46% 54%
Ні @ 1.65

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-02-04 12:05. На даний момент можливі зміни!