Перша ліга - Ірландія
пʼятниця, 30.09.2022
19:45
19:45

Трити Юнайтед

Голвей ФК
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лімерик |
| В гостях: | Голуей |
| Відстань: | 73.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 3.60 | 1.66 | 2 | 2.05 | 1.20 | |||
| 35% | 21% | 44% | 1.66 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.40 | 1.82 | 1.85 | 3.00 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 56% | 44% | 28% | 72% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-06-24 | Голвей ФК | 0 - 0 | Трити Юнайтед |
| 2022-04-29 | Трити Юнайтед | 2 - 3 | Голвей ФК |
| 2022-03-14 | Голвей ФК | 2 - 1 | Трити Юнайтед |
| 2021-09-10 | Голвей ФК | 0 - 0 | Трити Юнайтед |
| 2021-06-25 | Трити Юнайтед | 0 - 1 | Голвей ФК |
| 2021-04-16 | Голвей ФК | 1 - 1 | Трити Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | |
| 0% | 50% | 50% | 50% | 33% | 17% |
Трити Юнайтед останні 12 матчі
| 2022-09-24 | Лонгфорд Таун | 1 - 1 | Трити Юнайтед |
| 2022-09-16 | Трити Юнайтед | 4 - 1 | ЮК Дублін |
| 2022-09-09 | Трити Юнайтед | 2 - 1 | Брей Вондерерз |
| 2022-09-02 | Трити Юнайтед | 1 - 0 | Коб Рамблерс |
| 2022-08-19 | Атлон Таун | 2 - 0 | Трити Юнайтед |
| 2022-08-12 | Корк Сіті | 0 - 2 | Трити Юнайтед |
| 2022-08-05 | Трити Юнайтед | 1 - 2 | Вотерфорд |
| 2022-07-15 | Брей Вондерерз | 0 - 2 | Трити Юнайтед |
| 2022-07-08 | Трити Юнайтед | 3 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2022-07-01 | Коб Рамблерс | 0 - 2 | Трити Юнайтед |
| 2022-06-27 | Трити Юнайтед | 0 - 5 | Корк Сіті |
| 2022-06-24 | Голвей ФК | 0 - 0 | Трити Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 5 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 42% | 17% |
Голвей ФК останні 12 матчі
| 2022-09-16 | Голвей ФК | 2 - 1 | Корк Сіті |
| 2022-09-09 | Коб Рамблерс | 1 - 1 | Голвей ФК |
| 2022-08-26 | Голвей ФК | 2 - 3 | ЮК Дублін |
| 2022-08-19 | Голвей ФК | 1 - 2 | Брей Вондерерз |
| 2022-08-12 | Вотерфорд | 2 - 1 | Голвей ФК |
| 2022-08-05 | Голвей ФК | 2 - 2 | Вексфорд |
| 2022-07-22 | Атлон Таун | 1 - 3 | Голвей ФК |
| 2022-07-15 | Корк Сіті | 0 - 0 | Голвей ФК |
| 2022-07-08 | Голвей ФК | 3 - 0 | Коб Рамблерс |
| 2022-07-01 | Голвей ФК | 1 - 0 | Вотерфорд |
| 2022-06-27 | Лонгфорд Таун | 2 - 0 | Голвей ФК |
| 2022-06-24 | Голвей ФК | 0 - 0 | Трити Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Корк Сіті | 29 | +40 | 64 |
| 2 | Голвей ФК | 28 | +28 | 57 |
| 3 | Вотерфорд | 28 | +28 | 52 |
| 4 | Лонгфорд Таун | 28 | +7 | 47 |
| 5 | Трити Юнайтед | 29 | -1 | 43 |
| 6 | Вексфорд | 28 | -6 | 33 |
| 7 | Брей Вондерерз | 29 | -24 | 27 |
| 8 | Атлон Таун | 28 | -31 | 17 |
| 9 | Коб Рамблерс | 29 | -41 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Трити Юнайтед | |
| Голвей ФК | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Трити Юнайтед | Голвей ФК |
|---|---|---|---|
| 1 | Корк Сіті | 0 - 5 | 0 - 0 |
| 2 | Голвей ФК | 2 - 3 | - |
| 3 | Вотерфорд | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Лонгфорд Таун | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Трити Юнайтед | - | 2 - 3 |
| 6 | Вексфорд | 2 - 1 | 0 - 4 |
| 7 | Брей Вондерерз | 2 - 1 | 1 - 5 |
| 8 | Атлон Таун | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 9 | Коб Рамблерс | 1 - 0 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Трити Юнайтед | Голвей ФК | |
| Позиція | 5 | 2 |
| Очки | 43 | 57 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 24 | 29 |
Форма в лізі
| Трити Юнайтед | Голвей ФК | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
10 8 |
17
6 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 4 |
9
2 3 |
Голи в лізі
| Трити Юнайтед | Голвей ФК | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
36
37 |
51
23 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
22 |
29
13 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (128) | |
| Перемоги вдома | 37% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (373) | |
| Голи за матч | 2.91 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 1.55 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 59% |
| Більше 3.5 | 32% |
Трити Юнайтед наступні 6 матчі
| 2022-10-07 | Вотерфорд | - | Трити Юнайтед |
| 2022-10-16 | Деррі Сіті | - | Трити Юнайтед |
| 2022-10-21 | Трити Юнайтед | - | Вексфорд |
| 2022-10-26 | Трити Юнайтед | - | Вотерфорд |
| 2022-10-29 | Вотерфорд | - | Трити Юнайтед |
| 2023-02-17 | Трити Юнайтед | - | Брей Вондерерз |
Голвей ФК наступні 6 матчі
| 2022-10-07 | Голвей ФК | - | Атлон Таун |
| 2022-10-14 | Вексфорд | - | Голвей ФК |
| 2022-10-21 | Голвей ФК | - | Лонгфорд Таун |
| 2022-10-26 | Лонгфорд Таун | - | Голвей ФК |
| 2022-10-30 | Голвей ФК | - | Лонгфорд Таун |
| 2022-11-04 | Голвей ФК | - | Вотерфорд |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.20 | 3.60 | 1.66 |
| Ймовірність | 35% | 21% | 44% |
| 2 @ 1.66 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.20 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.27 | 3.40 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.27 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.82 | 1.85 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.82 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.33 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.82 | 1.87 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 1.87 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-30 16:04. На даний момент можливі зміни!