Дивізіон 1 - Норвегія
середа, 21.08.2019
17:00
17:00

Тромсдален

Согндал
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тромсо |
| В гостях: | Согндал |
| Відстань: | 1 080.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Тромсдален |
| Вміщує: | 3 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.00 | 4.00 | 1.66 | 2 | 2.10 | 1.16 | |||
| 12% | 22% | 66% | 1.66 | 15% | 85% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 82% | 18% | 66% | 34% | 49% | 51% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2019-07-21 | Согндал | 5 - 2 | Тромсдален |
| 2018-11-04 | Тромсдален | 0 - 3 | Согндал |
| 2018-04-08 | Согндал | 1 - 1 | Тромсдален |
| 2010-08-22 | Тромсдален | 1 - 0 | Согндал |
| 2010-05-01 | Согндал | 5 - 0 | Тромсдален |
| 2009-09-27 | Тромсдален | 3 - 4 | Согндал |
| 2009-06-01 | Согндал | 3 - 0 | Тромсдален |
| 2007-10-28 | Тромсдален | 0 - 1 | Согндал |
| 2007-07-01 | Согндал | 2 - 1 | Тромсдален |
| 2006-08-08 | Тромсдален | 1 - 1 | Согндал |
| 2006-04-17 | Согндал | 3 - 0 | Тромсдален |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 8 | 9 | 7 | 3 | |
| 9% | 18% | 73% | 82% | 64% | 27% |
Тромсдален останні 12 матчі
| 2019-08-18 | Старт Крістіан. | 2 - 0 | Тромсдален |
| 2019-08-11 | Тромсдален | 1 - 0 | Шейд |
| 2019-08-04 | Саннефйорд | 1 - 0 | Тромсдален |
| 2019-07-28 | Тромсдален | 0 - 2 | Стреммен |
| 2019-07-21 | Согндал | 5 - 2 | Тромсдален |
| 2019-06-30 | Тромсдален | 1 - 3 | Старт Крістіан. |
| 2019-06-26 | КФУМ Осло | 2 - 1 | Тромсдален |
| 2019-06-23 | Саннес Ульф | 3 - 2 | Тромсдален |
| 2019-06-19 | Тромсдален | 1 - 0 | Сарпсборг 08 |
| 2019-06-16 | Тромсдален | 2 - 2 | Ойгарден |
| 2019-06-06 | Тромсдален | 1 - 3 | Єрв Гримстад |
| 2019-06-02 | Рауфосс | 6 - 4 | Тромсдален |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 9 | 7 | 6 | |
| 17% | 8% | 75% | 75% | 58% | 50% |
Согндал останні 12 матчі
| 2019-08-17 | Согндал | 2 - 3 | Олесунн |
| 2019-08-11 | Нотодден | 1 - 3 | Согндал |
| 2019-08-04 | Согндал | 3 - 0 | Улл Кіса |
| 2019-07-28 | Єрв Гримстад | 1 - 1 | Согндал |
| 2019-07-24 | Согндал | 0 - 1 | Старт Крістіан. |
| 2019-07-21 | Согндал | 5 - 2 | Тромсдален |
| 2019-06-30 | Конгсвінгер | 3 - 0 | Согндал |
| 2019-06-23 | Согндал | 4 - 2 | Шейд |
| 2019-06-19 | Согндал | 1 - 2 | Бранн Берген |
| 2019-06-16 | Согндал | 4 - 2 | Стреммен |
| 2019-06-09 | Бранн Берген | 3 - 2 | Согндал |
| 2019-06-02 | Саннефйорд | 0 - 3 | Согндал |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 10 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 83% | 50% |
Таблиця Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 18 | +24 | 47 |
| 2 | Старт Крістіан. | 18 | +14 | 38 |
| 3 | Саннефйорд | 18 | +11 | 38 |
| 4 | КФУМ Осло | 18 | +10 | 31 |
| 5 | Рауфосс | 18 | -1 | 31 |
| 6 | Согндал | 18 | +7 | 27 |
| 7 | Конгсвінгер | 18 | -1 | 27 |
| 8 | Саннес Ульф | 18 | +1 | 23 |
| 9 | Ойгарден | 18 | +6 | 22 |
| 10 | Єрв Гримстад | 18 | -7 | 22 |
| 11 | Улл Кіса | 18 | +3 | 21 |
| 12 | Хам-Кам | 18 | -5 | 20 |
| 13 | Шейд | 18 | -6 | 15 |
| 14 | Стреммен | 18 | -9 | 15 |
| 15 | Нотодден | 18 | -12 | 14 |
| 16 | Тромсдален | 18 | -35 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Тромсдален | |
| Согндал | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Тромсдален | Согндал |
|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 3 - 1 | |
| 2 | Старт Крістіан. | 1 - 3 | |
| 3 | Саннефйорд | 3 - 3 | 0 - 3 |
| 4 | КФУМ Осло | 2 - 3 | |
| 5 | Рауфосс | ||
| 6 | Согндал | - | |
| 7 | Конгсвінгер | 3 - 0 | |
| 8 | Саннес Ульф | ||
| 9 | Ойгарден | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Єрв Гримстад | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 11 | Улл Кіса | 0 - 8 | 3 - 0 |
| 12 | Хам-Кам | 0 - 0 | |
| 13 | Шейд | 1 - 0 | |
| 14 | Стреммен | 0 - 2 | |
| 15 | Нотодден | 0 - 2 | 1 - 3 |
| 16 | Тромсдален | - |
Позиція в лізі
| Тромсдален | Согндал | |
| Позиція | 16 | 6 |
| Очки | 5 | 27 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 9 |
| Очки | 5 | 8 |
Форма в лізі
| Тромсдален | Согндал | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 15 |
8
3 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 6 |
2
2 4 |
Голи в лізі
| Тромсдален | Согндал | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
56 |
36
29 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
26 |
8
12 |
Загальна статистика для Дивізіон 1
| Матчі (144) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (437) | |
| Голи за матч | 3.03 |
| Голи вдома за матч | 1.73 |
| Голи в гостях за матч | 1.31 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 38% |
Тромсдален наступні 6 матчі
| 2019-08-25 | Стреммен | - | Тромсдален |
| 2019-09-01 | Тромсдален | - | Хам-Кам |
| 2019-09-15 | Ойгарден | - | Тромсдален |
| 2019-09-18 | Тромсдален | - | Саннес Ульф |
| 2019-09-22 | Єрв Гримстад | - | Тромсдален |
| 2019-09-29 | Тромсдален | - | Конгсвінгер |
Согндал наступні 6 матчі
| 2019-08-25 | Согндал | - | Конгсвінгер |
| 2019-08-31 | Старт Крістіан. | - | Согндал |
| 2019-09-15 | Согндал | - | Саннефйорд |
| 2019-09-18 | Шейд | - | Согндал |
| 2019-09-22 | Стреммен | - | Согндал |
| 2019-09-29 | Согндал | - | Ойгарден |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 4.00 | 1.66 |
| Ймовірність | 12% | 22% | 66% |
| 2 @ 1.66 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.16 |
| Ймовірність | 15% | 85% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 3.5 @ 1.57 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-21 16:02. На даний момент можливі зміни!