Ліга 1 - Франція
неділя, 05.03.2023
12:00
12:00

Труа

Монако
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Труа |
| В гостях: | Монако |
| Відстань: | 569.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад де л'Об |
| Вміщує: | 20 400 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Stephane Dumont (Фра) |
| В гостях: | Filipe Luis (Бра) |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.75 | 1.45 | 2 | 2.63 | 1.11 | |||
| 18% | 37% | 45% | 1.45 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.50 | 1.62 | 2.30 | 2.63 | 1.50 | ||||||
| 86% | 14% | 61% | 39% | 42% | 58% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-31 | Монако | 2 - 4 | Труа |
| 2022-04-10 | Монако | 2 - 1 | Труа |
| 2021-08-29 | Труа | 1 - 2 | Монако |
| 2018-05-19 | Труа | 0 - 3 | Монако |
| 2017-12-09 | Монако | 3 - 2 | Труа |
| 2016-02-20 | Монако | 3 - 1 | Труа |
| 2015-12-19 | Труа | 0 - 0 | Монако |
| 2012-10-30 | Монако | 1 - 2 | Труа |
| 2012-05-11 | Монако | 0 - 2 | Труа |
| 2011-08-06 | Труа | 1 - 1 | Монако |
| 2007-04-07 | Монако | 0 - 0 | Труа |
| 2006-11-12 | Труа | 0 - 4 | Монако |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 8 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 67% | 33% |
Труа останні 12 матчі
| 2023-02-26 | Аяччо | 2 - 1 | Труа |
| 2023-02-19 | Труа | 0 - 1 | Монпельє |
| 2023-02-12 | Реймс | 4 - 0 | Труа |
| 2023-02-04 | Труа | 1 - 3 | Ліон |
| 2023-02-01 | Тулуза | 4 - 1 | Труа |
| 2023-01-28 | Труа | 1 - 1 | Ланс |
| 2023-01-15 | Лілль | 5 - 1 | Труа |
| 2023-01-11 | Труа | 0 - 2 | О. Марсель |
| 2023-01-08 | Лілль | 2 - 0 | Труа |
| 2023-01-02 | Страсбург | 2 - 3 | Труа |
| 2022-12-28 | Труа | 0 - 0 | Нант |
| 2022-12-21 | ФК Париж | 1 - 0 | Труа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 6 | 5 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 50% | 42% |
Монако останні 12 матчі
| 2023-02-26 | Монако | 0 - 3 | Ніцца |
| 2023-02-23 | Монако | 2 - 3 | Баєр Леверкузен |
| 2023-02-19 | Брест | 1 - 2 | Монако |
| 2023-02-16 | Баєр Леверкузен | 2 - 3 | Монако |
| 2023-02-11 | Монако | 3 - 1 | ПСЖ |
| 2023-02-05 | Клермон | 0 - 2 | Монако |
| 2023-02-01 | Монако | 3 - 2 | Осер |
| 2023-01-28 | О. Марсель | 1 - 1 | Монако |
| 2023-01-15 | Монако | 7 - 1 | Аяччо |
| 2023-01-11 | Лор'ян | 2 - 2 | Монако |
| 2023-01-07 | Монако | 2 - 2 | Родез |
| 2023-01-01 | Монако | 1 - 0 | Брест |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 9 | 7 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 75% | 58% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 26 | +41 | 63 |
| 2 | О. Марсель | 25 | +23 | 52 |
| 3 | Ланс | 26 | +19 | 51 |
| 4 | Монако | 25 | +19 | 50 |
| 5 | Ренн | 25 | +17 | 46 |
| 6 | Лілль | 26 | +13 | 45 |
| 7 | Ніцца | 26 | +12 | 42 |
| 8 | Лор'ян | 25 | +2 | 39 |
| 9 | Ліон | 25 | +11 | 38 |
| 10 | Реймс | 25 | +7 | 37 |
| 11 | Тулуза | 25 | -4 | 32 |
| 12 | Клермон | 25 | -9 | 31 |
| 13 | Нант | 26 | -7 | 28 |
| 14 | Монпельє | 25 | -10 | 27 |
| 15 | Страсбург | 25 | -13 | 22 |
| 16 | Осер | 26 | -26 | 22 |
| 17 | Аяччо | 25 | -26 | 21 |
| 18 | Брест | 25 | -16 | 20 |
| 19 | Труа | 25 | -21 | 19 |
| 20 | Анже | 25 | -32 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Труа | |
| Монако | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Труа | Монако |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 1 - 1 | |
| 2 | О. Марсель | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Ланс | 1 - 1 | |
| 4 | Монако | - | |
| 5 | Ренн | 1 - 1 | |
| 6 | Лілль | 4 - 3 | |
| 7 | Ніцца | 0 - 1 | |
| 8 | Лор'ян | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Ліон | 1 - 3 | |
| 10 | Реймс | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 11 | Тулуза | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 12 | Клермон | 0 - 2 | |
| 13 | Нант | 0 - 0 | |
| 14 | Монпельє | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Страсбург | 1 - 2 | |
| 16 | Осер | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 17 | Аяччо | 1 - 1 | |
| 18 | Брест | 1 - 2 | |
| 19 | Труа | - | |
| 20 | Анже | 3 - 1 |
Позиція в лізі
| Труа | Монако | |
| Позиція | 19 | 4 |
| Очки | 19 | 50 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 3 |
| Очки | 10 | 27 |
Форма в лізі
| Труа | Монако | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
7 14 |
15
5 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
7 4 |
8
3 1 |
Голи в лізі
| Труа | Монако | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
34
55 |
53
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
18 |
24
12 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (253) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (725) | |
| Голи за матч | 2.87 |
| Голи вдома за матч | 1.52 |
| Голи в гостях за матч | 1.35 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 30% |
Труа наступні 6 матчі
| 2023-03-12 | Лор'ян | - | Труа |
| 2023-03-19 | Труа | - | Брест |
| 2023-04-01 | Осер | - | Труа |
| 2023-04-09 | Труа | - | Клермон |
| 2023-04-16 | О. Марсель | - | Труа |
| 2023-04-23 | Нант | - | Труа |
Монако наступні 6 матчі
| 2023-03-12 | Монако | - | Реймс |
| 2023-03-19 | Аяччо | - | Монако |
| 2023-04-02 | Монако | - | Страсбург |
| 2023-04-09 | Нант | - | Монако |
| 2023-04-16 | Монако | - | Лор'ян |
| 2023-04-22 | Ланс | - | Монако |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 6.50 | 4.75 | 1.45 |
| Ймовірність | 18% | 37% | 45% |
| 2 @ 1.45 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.11 |
| Ймовірність | 28% | 72% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.50 | |
| Ймовірність | 86% | 14% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.30 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.50 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-05 08:06. На даний момент можливі зміни!