Перша ліга - Болгарія

субота, 24.10.2020
15:45
Царско Село

Царско Село

Лок. Пловдив

Лок. Пловдив

0 - 3
(0 - 0,  0 - 3)
Інформація
Місто
Вдома: Софія
В гостях: Пловдив
Відстань: 131.9 км
Стадіон
Стадіон: Arena Tsarsko Selo
Вміщує: 1 500
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Головний тренер
В гостях: Dusan Kosic (Слн)
Час початку
Година: 15:45 (17:45 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
4.33 3.40 1.75 2 1.90 1.18
31% 24% 45% 1.75 40% 60%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 3.00 2.35 1.57 4.00 1.22
66% 34% 46% 54% 20% 80%

Останні 3 прямі зустрічі

2020-05-29 Царско Село 0 - 2 Лок. Пловдив
2020-02-23 Лок. Пловдив 4 - 0 Царско Село
2019-09-13 Царско Село 2 - 3 Лок. Пловдив

Царско Село останні 12 матчі

2020-10-20 Каріана Ерден 0 - 1 Царско Село
2020-10-17 Лудогорець 1 - 1 Царско Село
2020-10-10 Царско Село 1 - 1 Міньор Перник
2020-10-02 Царско Село 1 - 0 Черно Море
2020-09-28 Славія Софія 1 - 0 Царско Село
2020-09-18 Царско Село 1 - 2 Ботев Враца
2020-09-11 Ботев Пловдив 0 - 0 Царско Село
2020-08-28 Царско Село 0 - 0 ЦСКА 1948 Софія
2020-08-23 Левскі 0 - 1 Царско Село
2020-08-17 Царско Село 0 - 0 Монтана
2020-08-11 Царско Село 3 - 0 Етар
2020-07-29 Царско Село 1 - 2 ЦСКА 1948 Софія
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 5 3 0
33% 42% 25% 42% 25% 0%

Лок. Пловдив останні 12 матчі

2020-10-20 Лок. Пловдив 0 - 0 Арда
2020-10-10 Лок. Пловдив 2 - 0 Септемврі Сімітлі
2020-10-04 Бероє 1 - 3 Лок. Пловдив
2020-09-27 Лок. Пловдив 2 - 1 ЦСКА Софія
2020-09-20 Етар 1 - 3 Лок. Пловдив
2020-09-17 Лок. Пловдив 1 - 2 Тоттенгем
2020-09-12 Лудогорець 3 - 1 Лок. Пловдив
2020-08-30 Лок. Пловдив 2 - 1 Черно Море
2020-08-27 Іскра 0 - 1 Лок. Пловдив
2020-08-21 Славія Софія 0 - 2 Лок. Пловдив
2020-08-15 Лок. Пловдив 2 - 1 Ботев Враца
2020-08-09 Ботев Пловдив 2 - 0 Лок. Пловдив
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 1 3 10 7 3
67% 8% 25% 83% 58% 25%
Реклама

Таблиця Перша ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Лок. Пловдив 9 6 1 2 15 10 +5 19
2 Лудогорець 8 5 2 1 18 8 +10 17
3 Бероє 9 4 3 2 19 9 +10 15
4 ЦСКА Софія 9 3 5 1 14 12 +2 14
5 ЦСКА 1948 Софія 9 3 4 2 14 8 +6 13
6 Царско Село 9 3 4 2 7 4 +3 13
7 Арда 8 3 4 1 11 9 +2 13
8 Ботев Враца 9 3 3 3 9 12 -3 12
9 Левскі 9 3 2 4 11 8 +3 11
10 Черно Море 9 3 2 4 13 13 0 11
11 Монтана 9 3 2 4 9 16 -7 11
12 Ботев Пловдив 9 2 3 4 12 18 -6 9
13 Славія Софія 9 2 1 6 5 13 -8 7
14 Етар 9 0 2 7 6 23 -17 2

Хронологія матчів у лізі

Царско Село          
Лок. Пловдив          
Вдома          
В гостях          

Матчі вдома/в гостях

М Команда Царско Село Лок. Пловдив
1 Лок. Пловдив   -
2 Лудогорець   3 - 1
3 Бероє   1 - 3
4 ЦСКА Софія    
5 ЦСКА 1948 Софія 0 - 0  
6 Царско Село -  
7 Арда    
8 Ботев Враца 1 - 2  
9 Левскі    
10 Черно Море 1 - 0  
11 Монтана 0 - 0  
12 Ботев Пловдив   2 - 0
13 Славія Софія   0 - 2
14 Етар 3 - 0 1 - 3

Позиція в лізі

  Царско Село Лок. Пловдив
Позиція 6 1
Очки 13 19
  Вдома В гостях
Позиція 7 1
Очки 8 9

Форма в лізі

  Царско Село Лок. Пловдив
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
4     
2   
6       
1  
2   
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
2   
1  
3    
0  
2   

Голи в лізі

  Царско Село Лок. Пловдив
Забиті голи
Пропущені голи
7        
4     
15                
10           
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
5      
2   
9          
7        

Загальна статистика для Перша ліга

Матчі   (62)
Перемоги вдома 48%
Нічиї 31%
Перемоги в гостях 21%
Зіграні матчі 100%
Голи   (163)
Голи за матч 2.63
Голи вдома за матч 1.58
Голи в гостях за матч 1.05
Домашня команда забила в 74%
Команда гостей забила в 60%
Обидві Команди Заб'ють 47%
Більше 1.5 77%
Більше 2.5 52%
Більше 3.5 29%

Царско Село наступні 6 матчі

2020-11-01 ЦСКА Софія - Царско Село
2020-11-06 Царско Село - Бероє
2020-11-23 Арда - Царско Село
2020-12-01 Етар - Царско Село
2020-12-07 Монтана - Царско Село
2020-12-12 Царско Село - Левскі

Лок. Пловдив наступні 6 матчі

2020-10-30 Лок. Пловдив - Монтана
2020-11-03 Фіктивна країна - Лок. Пловдив
2020-11-07 Левскі - Лок. Пловдив
2020-11-13 Лок. Пловдив - Бероє
2020-11-22 Лок. Пловдив - ЦСКА 1948 Софія
2020-11-28 Лок. Пловдив - Ботев Пловдив

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 4.33 3.40 1.75
Ймовірність 31% 24% 45%
2 @ 1.75
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.90 1.18
Ймовірність 40% 60%
X2 @ 1.18
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.36 3.00
Ймовірність   66% 34%
Більше 1.5 @ 1.36
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.35 1.57
Ймовірність   46% 54%
Менше 2.5 @ 1.57
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.00 1.22
Ймовірність   20% 80%
Менше 3.5 @ 1.22
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.72
Ймовірність   45% 55%
Ні @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-10-24 12:02. На даний момент можливі зміни!