Прем'єр-ліга - Азербайджан
середа, 09.11.2022
10:30
10:30

Туран Товуз

Карабах
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Товуз |
| В гостях: | Агдам / Баку |
| Відстань: | 156.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 10:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.00 | 6.50 | 1.15 | 2 | 4.80 | 1.03 | |||
| 23% | 12% | 65% | 1.15 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 5.77 | 1.42 | 2.65 | 2.05 | 1.68 | ||||||
| 71% | 29% | 56% | 44% | 43% | 57% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2022-10-20 | Карабах | 3 - 0 | Туран Товуз |
| 2012-11-24 | Карабах | 1 - 1 | Туран Товуз |
| 2012-09-23 | Туран Товуз | 0 - 1 | Карабах |
| 2011-12-04 | Туран Товуз | 0 - 1 | Карабах |
| 2011-09-30 | Карабах | 3 - 1 | Туран Товуз |
| 2011-02-25 | Карабах | 5 - 1 | Туран Товуз |
| 2010-10-02 | Туран Товуз | 0 - 1 | Карабах |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 6 | 4 | 3 | 2 | |
| 0% | 14% | 86% | 57% | 43% | 29% |
Туран Товуз останні 12 матчі
| 2022-11-04 | Туран Товуз | 1 - 3 | Шамахи |
| 2022-10-28 | Туран Товуз | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2022-10-20 | Карабах | 3 - 0 | Туран Товуз |
| 2022-10-15 | Туран Товуз | 2 - 2 | Сабаїл |
| 2022-10-08 | Нефтчі Баку | 0 - 0 | Туран Товуз |
| 2022-10-01 | Туран Товуз | 1 - 3 | Зіра |
| 2022-09-16 | Сабах Баку | 3 - 1 | Туран Товуз |
| 2022-09-09 | Туран Товуз | 2 - 0 | Кяпаз Ганджа |
| 2022-09-03 | Шамахи | 0 - 1 | Туран Товуз |
| 2022-08-26 | Сумгаїт | 0 - 0 | Туран Товуз |
| 2022-08-13 | Сабаїл | 0 - 1 | Туран Товуз |
| 2022-08-08 | Туран Товуз | 0 - 2 | Габала |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Карабах останні 12 матчі
| 2022-11-06 | Карабах | 3 - 1 | Кяпаз Ганджа |
| 2022-11-03 | Карабах | 1 - 1 | Фрайбург |
| 2022-10-30 | Шамахи | 0 - 4 | Карабах |
| 2022-10-27 | Нант | 2 - 1 | Карабах |
| 2022-10-20 | Карабах | 3 - 0 | Туран Товуз |
| 2022-10-16 | Карабах | 3 - 1 | Сумгаїт |
| 2022-10-13 | Карабах | 0 - 0 | Олімпіакос Пірей |
| 2022-10-09 | Габала | 0 - 1 | Карабах |
| 2022-10-06 | Олімпіакос Пірей | 0 - 3 | Карабах |
| 2022-10-01 | Карабах | 3 - 1 | Нефтчі Баку |
| 2022-09-18 | Зіра | 1 - 7 | Карабах |
| 2022-09-15 | Карабах | 3 - 0 | Нант |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 10 | 9 | 5 | |
| 75% | 17% | 8% | 83% | 75% | 42% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 12 | +30 | 36 |
| 2 | Сабах Баку | 13 | +20 | 34 |
| 3 | Нефтчі Баку | 13 | +12 | 26 |
| 4 | Габала | 13 | +4 | 20 |
| 5 | Зіра | 13 | -6 | 19 |
| 6 | Туран Товуз | 12 | -6 | 15 |
| 7 | Сабаїл | 13 | -8 | 10 |
| 8 | Кяпаз Ганджа | 13 | -18 | 8 |
| 9 | Шамахи | 13 | -13 | 7 |
| 10 | Сумгаїт | 13 | -15 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Туран Товуз | |
| Карабах | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Туран Товуз | Карабах |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | - | |
| 2 | Сабах Баку | ||
| 3 | Нефтчі Баку | ||
| 4 | Габала | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 5 | Зіра | 1 - 3 | 1 - 7 |
| 6 | Туран Товуз | - | |
| 7 | Сабаїл | 2 - 2 | |
| 8 | Кяпаз Ганджа | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Шамахи | 1 - 3 | 0 - 4 |
| 10 | Сумгаїт | 1 - 0 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Туран Товуз | Карабах | |
| Позиція | 6 | 1 |
| Очки | 15 | 36 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 2 |
| Очки | 7 | 15 |
Форма в лізі
| Туран Товуз | Карабах | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 5 |
12
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 3 |
5
0 0 |
Голи в лізі
| Туран Товуз | Карабах | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
16 |
38
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
10 |
15
1 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (64) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (170) | |
| Голи за матч | 2.66 |
| Голи вдома за матч | 1.38 |
| Голи в гостях за матч | 1.28 |
| Домашня команда забила в | 66% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 30% |
Туран Товуз наступні 6 матчі
| 2022-11-13 | Кяпаз Ганджа | - | Туран Товуз |
| 2022-11-22 | Шамахи | - | Туран Товуз |
| 2022-11-29 | Туран Товуз | - | Сабах Баку |
| 2022-12-04 | Зіра | - | Туран Товуз |
| 2022-12-09 | Кяпаз Ганджа | - | Туран Товуз |
| 2022-12-15 | Туран Товуз | - | Нефтчі Баку |
Карабах наступні 6 матчі
| 2022-11-13 | Сабах Баку | - | Карабах |
| 2022-11-28 | Карабах | - | Зіра |
| 2022-12-02 | Нефтчі Баку | - | Карабах |
| 2022-12-08 | Карабах | - | Габала |
| 2022-12-13 | Карабах | - | Габала |
| 2022-12-19 | Габала | - | Карабах |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 13.00 | 6.50 | 1.15 |
| Ймовірність | 23% | 12% | 65% |
| 2 @ 1.15 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.80 | 1.03 |
| Ймовірність | 26% | 74% |
| X2 @ 1.03 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 5.77 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.11 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.42 | 2.65 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.42 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.68 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 3.5 @ 1.68 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.63 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Ні @ 1.63 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-09 08:06. На даний момент можливі зміни!