Перша ліга - Туреччина
субота, 20.08.2022
15:00
15:00

Тузласпор

Бандірмаспор
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Tuzla |
| В гостях: | Бандирма |
| Відстань: | 129.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.40 | 2.05 | X2 | 1.72 | 1.36 | |||
| 30% | 32% | 38% | 1.36 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.98 | 1.83 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 53% | 47% | 10% | 90% | 15% | 85% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2022-03-20 | Бандірмаспор | 3 - 1 | Тузласпор |
| 2021-10-23 | Тузласпор | 0 - 3 | Бандірмаспор |
| 2021-03-21 | Бандірмаспор | 3 - 2 | Тузласпор |
| 2020-11-22 | Тузласпор | 0 - 6 | Бандірмаспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 3 | |
| 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 75% |
Тузласпор останні 12 матчі
| 2022-08-15 | Аданаспор | 1 - 1 | Тузласпор |
| 2022-05-20 | Тузласпор | 2 - 4 | Самсунспор |
| 2022-05-14 | Маніса | 4 - 1 | Тузласпор |
| 2022-05-08 | Тузласпор | 3 - 2 | Еюпспор |
| 2022-05-01 | Менеменспор | 1 - 1 | Тузласпор |
| 2022-04-25 | Тузласпор | 4 - 1 | Аданаспор |
| 2022-04-20 | Ерзурумспор | 1 - 1 | Тузласпор |
| 2022-04-15 | Тузласпор | 4 - 0 | Генчлербірлігі |
| 2022-04-10 | Денізліспор | 2 - 4 | Тузласпор |
| 2022-04-01 | Тузласпор | 1 - 1 | Умранієспор |
| 2022-03-20 | Бандірмаспор | 3 - 1 | Тузласпор |
| 2022-03-06 | Тузласпор | 0 - 2 | Істанбулспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 7 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 58% | 58% |
Бандірмаспор останні 12 матчі
| 2022-06-02 | Бандірмаспор | 1 - 2 | Істанбулспор |
| 2022-05-29 | Бандірмаспор | 3 - 0 | Еюпспор |
| 2022-05-25 | Еюпспор | 1 - 0 | Бандірмаспор |
| 2022-05-20 | Істанбулспор | 0 - 0 | Бандірмаспор |
| 2022-05-14 | Бандірмаспор | 4 - 2 | Бурсаспор |
| 2022-05-08 | Баликесірспор | 1 - 5 | Бандірмаспор |
| 2022-05-01 | Бандірмаспор | 0 - 2 | Кечіоренгюджю |
| 2022-04-23 | Генчлербірлігі | 2 - 0 | Бандірмаспор |
| 2022-04-16 | Коджаеліспор | 2 - 1 | Бандірмаспор |
| 2022-04-09 | Бандірмаспор | 3 - 0 | Болуспор |
| 2022-04-02 | Самсунспор | 0 - 1 | Бандірмаспор |
| 2022-03-20 | Бандірмаспор | 3 - 1 | Тузласпор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генчлербірлігі | 2 | +1 | 4 |
| 2 | Бодрум | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Самсунспор | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Еюпспор | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Болуспор | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Гезтепе | 1 | +1 | 2 |
| 7 | Алтинорду | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Аданаспор | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Кечіоренгюджю | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Різеспор | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Тузласпор | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Пендікспор | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Маніса | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Сакар'яспор | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Ерзурумспор | 1 | 0 | -2 |
| 16 | Денізліспор | 1 | -1 | -3 |
| 17 | Єні Малатьяспор | 1 | -2 | -3 |
| 18 | Алтай | 1 | -2 | -4 |
| 19 | Бандірмаспор | 0 | 0 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Тузласпор | |
| Бандірмаспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Тузласпор | Бандірмаспор | |
| Позиція | 8 | 19 |
| Очки | 1 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 11 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Тузласпор | Бандірмаспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Тузласпор | Бандірмаспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (10) | |
| Перемоги вдома | 20% |
| Нічиї | 40% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (22) | |
| Голи за матч | 2.20 |
| Голи вдома за матч | 1.00 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 60% |
| Команда гостей забила в | 80% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 60% |
| Більше 2.5 | 30% |
| Більше 3.5 | 20% |
Тузласпор наступні 6 матчі
| 2022-08-29 | Сакар'яспор | - | Тузласпор |
| 2022-09-03 | Тузласпор | - | Ерзурумспор |
| 2022-09-10 | Генчлербірлігі | - | Тузласпор |
| 2022-09-18 | Тузласпор | - | Пендікспор |
| 2022-10-02 | Болуспор | - | Тузласпор |
| 2022-10-09 | Тузласпор | - | Алтинорду |
Бандірмаспор наступні 6 матчі
| 2022-08-28 | Бандірмаспор | - | Гезтепе |
| 2022-09-04 | Денізліспор | - | Бандірмаспор |
| 2022-09-10 | Бандірмаспор | - | Кечіоренгюджю |
| 2022-09-17 | Еюпспор | - | Бандірмаспор |
| 2022-10-02 | Бандірмаспор | - | Самсунспор |
| 2022-10-07 | Аданаспор | - | Бандірмаспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 3.40 | 2.05 |
| Ймовірність | 30% | 32% | 38% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.36 |
| Ймовірність | 37% | 63% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.83 | |
| Ймовірність | 10% | 90% | |
| Менше 2.5 @ 1.83 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-20 12:04. На даний момент можливі зміни!