Серія A - Італія
неділя, 09.10.2022
14:00
14:00

Удінезе

Аталанта
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Удіне |
| В гостях: | Бергамо |
| Відстань: | 279.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стадіо Фріулі |
| Вміщує: | 41 652 (29 884) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Kosta Runjaic (Нмч) |
| В гостях: | Мауріціо Саррі (Іта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.40 | 2.70 | 1 | 1.44 | 1.50 | |||
| 47% | 17% | 36% | 2.55 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.50 | 2.00 | 1.90 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 46% | 54% | 29% | 71% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-01-09 | Удінезе | 2 - 6 | Аталанта |
| 2021-10-24 | Аталанта | 1 - 1 | Удінезе |
| 2021-04-03 | Аталанта | 3 - 2 | Удінезе |
| 2021-01-20 | Удінезе | 1 - 1 | Аталанта |
| 2020-06-28 | Удінезе | 2 - 3 | Аталанта |
| 2019-10-27 | Аталанта | 7 - 1 | Удінезе |
| 2019-04-29 | Аталанта | 2 - 0 | Удінезе |
| 2018-12-09 | Удінезе | 1 - 3 | Аталанта |
| 2018-03-31 | Аталанта | 2 - 0 | Удінезе |
| 2017-10-29 | Удінезе | 2 - 1 | Аталанта |
| 2017-05-07 | Удінезе | 1 - 1 | Аталанта |
| 2016-12-11 | Аталанта | 1 - 3 | Удінезе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 7 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 58% | 50% |
Удінезе останні 12 матчі
| 2022-10-03 | Верона | 1 - 2 | Удінезе |
| 2022-09-18 | Удінезе | 3 - 1 | Інтер |
| 2022-09-11 | Сассуоло | 1 - 3 | Удінезе |
| 2022-09-04 | Удінезе | 4 - 0 | Рома |
| 2022-08-31 | Удінезе | 1 - 0 | Фіорентина |
| 2022-08-26 | Монца | 1 - 2 | Удінезе |
| 2022-08-20 | Удінезе | 0 - 0 | Салернітана |
| 2022-08-13 | Мілан | 4 - 2 | Удінезе |
| 2022-08-05 | Удінезе | 2 - 1 | Union Brescia |
| 2022-07-29 | Удінезе | 1 - 3 | Челсі |
| 2022-07-25 | Удінезе | 2 - 1 | Пафос |
| 2022-07-21 | Удінезе | 1 - 2 | Баєр Леверкузен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 10 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 83% | 42% |
Аталанта останні 12 матчі
| 2022-10-02 | Аталанта | 1 - 0 | Фіорентина |
| 2022-09-18 | Рома | 0 - 1 | Аталанта |
| 2022-09-11 | Аталанта | 1 - 1 | Кремонезе |
| 2022-09-05 | Монца | 0 - 2 | Аталанта |
| 2022-09-01 | Аталанта | 3 - 1 | Торіно |
| 2022-08-28 | Верона | 0 - 1 | Аталанта |
| 2022-08-21 | Аталанта | 1 - 1 | Мілан |
| 2022-08-13 | Сампдорія | 0 - 2 | Аталанта |
| 2022-08-06 | Валенсія | 2 - 1 | Аталанта |
| 2022-07-29 | Ньюкасл Юнайтед | 1 - 0 | Аталанта |
| 2022-07-23 | Аталанта | 4 - 0 | Комо |
| 2022-05-21 | Аталанта | 0 - 1 | Емполі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Таблиця Серія A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Наполі | 8 | +12 | 20 |
| 2 | Мілан | 9 | +9 | 20 |
| 3 | Аталанта | 8 | +9 | 20 |
| 4 | Удінезе | 8 | +9 | 19 |
| 5 | Лаціо | 8 | +12 | 17 |
| 6 | Рома | 8 | +2 | 16 |
| 7 | Інтер | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Сассуоло | 9 | +1 | 12 |
| 9 | Торіно | 8 | -3 | 10 |
| 10 | Фіорентина | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Спеція | 8 | -8 | 8 |
| 12 | Лечче | 8 | -2 | 7 |
| 13 | Салернітана | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Емполі | 8 | -3 | 7 |
| 15 | Болонья | 9 | -6 | 7 |
| 16 | Монца | 8 | -7 | 7 |
| 17 | Верона | 8 | -8 | 5 |
| 18 | Ювентус | 9 | +5 | 3 |
| 19 | Кремонезе | 8 | -9 | 3 |
| 20 | Сампдорія | 9 | -12 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Удінезе | |
| Аталанта | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Удінезе | Аталанта |
|---|---|---|---|
| 1 | Наполі | ||
| 2 | Мілан | ||
| 3 | Аталанта | - | |
| 4 | Удінезе | - | |
| 5 | Лаціо | ||
| 6 | Рома | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Інтер | 3 - 1 | |
| 8 | Сассуоло | ||
| 9 | Торіно | ||
| 10 | Фіорентина | 1 - 0 | |
| 11 | Спеція | ||
| 12 | Лечче | ||
| 13 | Салернітана | 0 - 0 | |
| 14 | Емполі | ||
| 15 | Болонья | ||
| 16 | Монца | 0 - 2 | |
| 17 | Верона | 0 - 1 | |
| 18 | Ювентус | ||
| 19 | Кремонезе | ||
| 20 | Сампдорія | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Удінезе | Аталанта | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 19 | 20 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 1 |
| Очки | 10 | 12 |
Форма в лізі
| Удінезе | Аталанта | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 1 |
6
2 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 0 |
4
0 0 |
Голи в лізі
| Удінезе | Аталанта | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
8 |
12
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
1 |
6
0 |
Загальна статистика для Серія A
| Матчі (83) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (209) | |
| Голи за матч | 2.52 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 25% |
Удінезе наступні 6 матчі
| 2022-10-16 | Лаціо | - | Удінезе |
| 2022-10-19 | Удінезе | - | Монца |
| 2022-10-23 | Удінезе | - | Торіно |
| 2022-10-30 | Кремонезе | - | Удінезе |
| 2022-11-04 | Удінезе | - | Лечче |
| 2022-11-08 | Спеція | - | Удінезе |
Аталанта наступні 6 матчі
| 2022-10-15 | Аталанта | - | Сассуоло |
| 2022-10-23 | Аталанта | - | Лаціо |
| 2022-10-30 | Емполі | - | Аталанта |
| 2022-11-05 | Аталанта | - | Наполі |
| 2022-11-09 | Лечче | - | Аталанта |
| 2022-11-13 | Аталанта | - | Інтер |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.55 | 3.40 | 2.70 |
| Ймовірність | 47% | 17% | 36% |
| 1 @ 2.55 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 1.50 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.50 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.90 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.33 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-09 12:06. На даний момент можливі зміни!