Прімера Дівісіо - Андорра

неділя, 18.04.2021
10:30
УЕ Санта Колома

УЕ Санта Колома

Пенья Енкарнада

Пенья Енкарнада

7 - 0
(2 - 0,  5 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Санта-Колома-д'Андорра
В гостях: Андорра-ла-Велья
Відстань: 2.5 км
Час початку
Година: 10:30 (11:30 місцевий час)
Реклама

Останні 8 прямі зустрічі

2021-01-31 Пенья Енкарнада 1 - 2 УЕ Санта Колома
2018-05-06 Пенья Енкарнада 0 - 5 УЕ Санта Колома
2018-04-15 УЕ Санта Колома 0 - 1 Пенья Енкарнада
2018-02-25 Пенья Енкарнада 1 - 1 УЕ Санта Колома
2018-01-14 УЕ Санта Колома 7 - 1 Пенья Енкарнада
2017-10-15 Пенья Енкарнада 0 - 4 УЕ Санта Колома
2015-11-29 Пенья Енкарнада 0 - 5 УЕ Санта Колома
2015-10-04 УЕ Санта Колома 3 - 0 Пенья Енкарнада
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 1 1 7 6 4
75% 12% 12% 88% 75% 50%

УЕ Санта Колома останні 12 матчі

2021-03-14 Сан-Жулія 3 - 1 УЕ Санта Колома
2021-03-07 УЕ Санта Колома 3 - 1 УЕ Енгордань
2021-03-04 Атлетік Ескальдес 3 - 0 УЕ Санта Колома
2021-02-28 ФК Санта Колома 1 - 0 УЕ Санта Колома
2021-02-21 УЕ Санта Колома 0 - 3 Інтер Ескальдес
2021-02-14 Каррой 1 - 3 УЕ Санта Колома
2021-02-07 УЕ Санта Колома 1 - 0 Атлетік Ескальдес
2021-01-31 Пенья Енкарнада 1 - 2 УЕ Санта Колома
2021-01-24 УЕ Санта Колома 1 - 2 Сан-Жулія
2020-12-20 УЕ Енгордань 2 - 0 УЕ Санта Колома
2020-12-17 УЕ Санта Колома 0 - 1 ФК Санта Колома
2020-12-13 Інтер Ескальдес 0 - 0 УЕ Санта Колома
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 8 7 3
33% 8% 58% 67% 58% 25%

Пенья Енкарнада останні 12 матчі

2021-03-14 Пенья Енкарнада 0 - 8 Атлетік Ескальдес
2021-03-07 Пенья Енкарнада 0 - 3 Сан-Жулія
2021-03-03 Сан-Жулія 4 - 1 Пенья Енкарнада
2021-02-28 УЕ Енгордань 5 - 0 Пенья Енкарнада
2021-02-21 Пенья Енкарнада 0 - 2 ФК Санта Колома
2021-02-17 Пенья Енкарнада 2 - 1 Ордіно
2021-02-14 Інтер Ескальдес 6 - 0 Пенья Енкарнада
2021-02-07 Пенья Енкарнада 3 - 0 Каррой
2021-01-31 Пенья Енкарнада 1 - 2 УЕ Санта Колома
2021-01-24 Атлетік Ескальдес 3 - 0 Пенья Енкарнада
2020-12-20 Сан-Жулія 6 - 2 Пенья Енкарнада
2020-12-16 Пенья Енкарнада 1 - 1 УЕ Енгордань
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 12 10 5
17% 8% 75% 100% 83% 42%
Реклама

Таблиця Прімера Дівісіо

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Інтер Ескальдес 14 7 5 2 22 7 +15 26
2 ФК Санта Колома 14 6 6 2 22 13 +9 24
3 Сан-Жулія 14 7 3 4 27 20 +7 24
4 Атлетік Ескальдес 14 6 5 3 25 12 +13 23
5 УЕ Енгордань 14 5 7 2 25 16 +9 22
6 УЕ Санта Колома 13 5 2 6 12 15 -3 17
7 Каррой 14 2 1 11 8 28 -20 7
8 Пенья Енкарнада 13 2 1 10 10 40 -30 7

Хронологія матчів у лізі

УЕ Санта Колома              
Пенья Енкарнада              
Вдома              
В гостях              

Матчі вдома/в гостях

М Команда УЕ Санта Колома Пенья Енкарнада
1 Інтер Ескальдес 0 - 3 6 - 0
2 ФК Санта Колома 0 - 1 3 - 0
3 Сан-Жулія 1 - 2 6 - 2
4 Атлетік Ескальдес 1 - 0 3 - 0
5 УЕ Енгордань 3 - 1 5 - 0
6 УЕ Санта Колома -  
7 Каррой 1 - 0 0 - 3*
8 Пенья Енкарнада   -

Позиція в лізі

  УЕ Санта Колома Пенья Енкарнада
Позиція 6 8
Очки 17 7
  Вдома В гостях
Позиція 6 8
Очки 9 3

Форма в лізі

  УЕ Санта Колома Пенья Енкарнада
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
2   
6       
2   
1  
10           
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
0  
3    
1  
0  
5      

Голи в лізі

  УЕ Санта Колома Пенья Енкарнада
Забиті голи
Пропущені голи
12             
15                
10           
40                                         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
6       
7        
5      
23                        

Загальна статистика для Прімера Дівісіо

Матчі   (55)
Перемоги вдома 36%
Нічиї 27%
Перемоги в гостях 36%
Зіграні матчі 100%
Голи   (151)
Голи за матч 2.75
Голи вдома за матч 1.38
Голи в гостях за матч 1.36
Домашня команда забила в 65%
Команда гостей забила в 71%
Обидві Команди Заб'ють 44%
Більше 1.5 84%
Більше 2.5 53%
Більше 3.5 22%

УЕ Санта Колома наступні 6 матчі

2021-04-22 УЕ Санта Колома - Каррой
2021-04-25 УЕ Санта Колома - Пенья Енкарнада
2021-05-02 УЕ Енгордань - УЕ Санта Колома
2021-05-09 Каррой - УЕ Санта Колома
2021-05-16 Пенья Енкарнада - УЕ Санта Колома
2021-05-22 УЕ Санта Колома - УЕ Енгордань

Пенья Енкарнада наступні 6 матчі

2021-04-21 Пенья Енкарнада - УЕ Енгордань
2021-04-25 УЕ Санта Колома - Пенья Енкарнада
2021-05-02 Пенья Енкарнада - Каррой
2021-05-09 УЕ Енгордань - Пенья Енкарнада
2021-05-16 Пенья Енкарнада - УЕ Санта Колома
2021-05-21 Каррой - Пенья Енкарнада

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-04-18 08:02. На даний момент можливі зміни!