Прем'є́р-лі́га - Кенія
четвер, 16.03.2023
12:00
12:00

Улінзі Старс

Таскер
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Nakuru |
| В гостях: | Найробі |
| Відстань: | 137.5 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 2.97 | 2.82 | 12 | 1.33 | 1.47 | |||
| 36% | 25% | 39% | 1.34 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.52 | 2.35 | 2.63 | 1.45 | 5.00 | 1.14 | ||||||
| 59% | 41% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2023-01-25 | Таскер | 0 - 0 | Улінзі Старс |
| 2022-02-16 | Улінзі Старс | 0 - 0 | Таскер |
| 2022-02-12 | Таскер | 2 - 0 | Улінзі Старс |
| 2021-06-30 | Улінзі Старс | 1 - 4 | Таскер |
| 2021-03-05 | Таскер | 1 - 0 | Улінзі Старс |
| 2020-01-26 | Таскер | 1 - 1 | Улінзі Старс |
| 2019-10-26 | Улінзі Старс | 1 - 0 | Таскер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | |
| 14% | 43% | 43% | 43% | 14% | 14% |
Улінзі Старс останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Поста Рейнджерс | 1 - 0 | Улінзі Старс |
| 2023-03-08 | Улінзі Старс | 1 - 0 | Какамега Хоумбойз |
| 2023-02-25 | Найробі Сіті | 0 - 2 | Улінзі Старс |
| 2023-02-18 | Улінзі Старс | 1 - 1 | Гор Махіа |
| 2023-02-08 | Улінзі Старс | 1 - 1 | Бідко Юнайтед |
| 2023-02-05 | Віхіга | 0 - 1 | Улінзі Старс |
| 2023-01-28 | Улінзі Старс | 1 - 2 | Нзоя Шугар |
| 2023-01-25 | Таскер | 0 - 0 | Улінзі Старс |
| 2023-01-22 | Кенія КБ | 0 - 0 | Улінзі Старс |
| 2023-01-18 | Улінзі Старс | 2 - 1 | Бандарі |
| 2023-01-14 | Кенія Поліс | 0 - 0 | Улінзі Старс |
| 2023-01-08 | Улінзі Старс | 1 - 0 | Мухороні Ют |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 5 | 2 | 0 | |
| 42% | 42% | 17% | 42% | 17% | 0% |
Таскер останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Таланта | 1 - 1 | Таскер |
| 2023-03-08 | Таскер | 1 - 0 | Бандарі |
| 2023-02-26 | Поста Рейнджерс | 0 - 1 | Таскер |
| 2023-02-18 | Таскер | 2 - 1 | Матаре Юнайтед |
| 2023-02-08 | Гор Махіа | 2 - 1 | Таскер |
| 2023-02-04 | Таскер | 1 - 1 | Каріобангі Шаркс |
| 2023-01-28 | Кенія Поліс | 3 - 0 | Таскер |
| 2023-01-25 | Таскер | 0 - 0 | Улінзі Старс |
| 2023-01-22 | Софапака | 0 - 1 | Таскер |
| 2023-01-18 | Таскер | 2 - 2 | Таланта |
| 2023-01-14 | Таскер | 0 - 0 | Нзоя Шугар |
| 2023-01-08 | Бандарі | 2 - 1 | Таскер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 5 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 42% | 8% |
Таблиця Прем'є́р-лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гор Махіа | 19 | +17 | 41 |
| 2 | Кенія КБ | 19 | +8 | 36 |
| 3 | Таскер | 18 | +7 | 35 |
| 4 | Кенія Поліс | 18 | +17 | 34 |
| 5 | Нзоя Шугар | 19 | +9 | 34 |
| 6 | Улінзі Старс | 19 | +7 | 31 |
| 7 | Леопардс | 19 | +9 | 29 |
| 8 | Бандарі | 18 | +1 | 27 |
| 9 | Каріобангі Шаркс | 19 | +5 | 26 |
| 10 | Какамега Хоумбойз | 19 | +4 | 25 |
| 11 | Поста Рейнджерс | 19 | -4 | 25 |
| 12 | Бідко Юнайтед | 20 | +1 | 23 |
| 13 | Софапака | 19 | 0 | 22 |
| 14 | Таланта | 20 | -12 | 21 |
| 15 | Матаре Юнайтед | 18 | -15 | 19 |
| 16 | Найробі Сіті | 19 | -13 | 14 |
| 17 | Мухороні Ют | 18 | -20 | 11 |
| 18 | Віхіга | 18 | -21 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Улінзі Старс | |
| Таскер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Улінзі Старс | Таскер |
|---|---|---|---|
| 1 | Гор Махіа | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Кенія КБ | 1 - 2 | |
| 3 | Таскер | - | |
| 4 | Кенія Поліс | 3 - 0 | |
| 5 | Нзоя Шугар | 1 - 2 | |
| 6 | Улінзі Старс | - | |
| 7 | Леопардс | 0 - 2 | |
| 8 | Бандарі | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Каріобангі Шаркс | ||
| 10 | Какамега Хоумбойз | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Поста Рейнджерс | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Бідко Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Софапака | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Таланта | 1 - 1 | |
| 15 | Матаре Юнайтед | 3 - 1 | |
| 16 | Найробі Сіті | ||
| 17 | Мухороні Ют | 1 - 0 | |
| 18 | Віхіга |
Позиція в лізі
| Улінзі Старс | Таскер | |
| Позиція | 6 | 3 |
| Очки | 31 | 35 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 6 |
| Очки | 18 | 16 |
Форма в лізі
| Улінзі Старс | Таскер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
7 4 |
10
5 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 2 |
5
1 3 |
Голи в лізі
| Улінзі Старс | Таскер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
14 |
23
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
9 |
10
10 |
Загальна статистика для Прем'є́р-лі́га
| Матчі (169) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (361) | |
| Голи за матч | 2.14 |
| Голи вдома за матч | 1.01 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 66% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 59% |
| Більше 2.5 | 38% |
| Більше 3.5 | 16% |
Улінзі Старс наступні 6 матчі
| 2023-03-28 | Нзоя Шугар | - | Улінзі Старс |
| 2023-04-01 | Кенія Поліс | - | Улінзі Старс |
| 2023-04-05 | Бандарі | - | Улінзі Старс |
| 2023-04-09 | Улінзі Старс | - | Кенія КБ |
| 2023-04-13 | Софапака | - | Улінзі Старс |
| 2023-04-16 | Улінзі Старс | - | Каріобангі Шаркс |
Таскер наступні 6 матчі
| 2023-03-29 | Таскер | - | Бідко Юнайтед |
| 2023-04-05 | Леопардс | - | Таскер |
| 2023-04-09 | Таскер | - | Софапака |
| 2023-04-12 | Матаре Юнайтед | - | Таскер |
| 2023-04-15 | Таскер | - | Кенія Поліс |
| 2023-04-19 | Таскер | - | Мухороні Ют |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.39 | 2.97 | 2.82 |
| Ймовірність | 36% | 25% | 39% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.47 |
| Ймовірність | 47% | 53% |
| X2 @ 1.47 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.52 | 2.35 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 1.5 @ 1.52 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.45 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.45 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.14 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.14 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.63 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.63 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-16 08:04. На даний момент можливі зміни!