Дивізіон 1 - Норвегія
середа, 18.09.2019
17:00
17:00

Улл Кіса

Єрв Гримстад
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Jessheim |
| В гостях: | Грімстад |
| Відстань: | 247.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Йесхейм |
| Вміщує: | 1 551 (1 167) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.80 | 3.40 | 12 | 1.30 | 1.72 | |||
| 37% | 27% | 36% | 1.25 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.47 | 2.60 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 81% | 19% | 54% | 46% | 44% | 56% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2019-05-12 | Єрв Гримстад | 2 - 0 | Улл Кіса |
| 2018-11-04 | Улл Кіса | 4 - 1 | Єрв Гримстад |
| 2018-04-08 | Єрв Гримстад | 1 - 1 | Улл Кіса |
| 2017-10-15 | Улл Кіса | 7 - 1 | Єрв Гримстад |
| 2017-07-02 | Єрв Гримстад | 6 - 2 | Улл Кіса |
| 2016-08-24 | Єрв Гримстад | 1 - 0 | Улл Кіса |
| 2016-05-29 | Улл Кіса | 1 - 1 | Єрв Гримстад |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 3 | 6 | 3 | 3 | |
| 29% | 29% | 43% | 86% | 43% | 43% |
Улл Кіса останні 12 матчі
| 2019-09-15 | Хам-Кам | 2 - 0 | Улл Кіса |
| 2019-09-01 | Улл Кіса | 2 - 2 | Стреммен |
| 2019-08-25 | КФУМ Осло | 5 - 1 | Улл Кіса |
| 2019-08-21 | Улл Кіса | 2 - 1 | Саннес Ульф |
| 2019-08-18 | Рауфосс | 4 - 2 | Улл Кіса |
| 2019-08-11 | Улл Кіса | 1 - 1 | Ойгарден |
| 2019-08-04 | Согндал | 3 - 0 | Улл Кіса |
| 2019-07-28 | Улл Кіса | 0 - 2 | Старт Крістіан. |
| 2019-07-21 | Саннес Ульф | 2 - 0 | Улл Кіса |
| 2019-06-30 | Улл Кіса | 4 - 2 | КФУМ Осло |
| 2019-06-22 | Саннефйорд | 3 - 2 | Улл Кіса |
| 2019-06-19 | Улл Кіса | 1 - 1 | Русенборг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 7 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 58% | 42% |
Єрв Гримстад останні 12 матчі
| 2019-09-15 | Єрв Гримстад | 1 - 0 | Рауфосс |
| 2019-09-01 | Олесунн | 4 - 0 | Єрв Гримстад |
| 2019-08-25 | Єрв Гримстад | 5 - 1 | Шейд |
| 2019-08-21 | Єрв Гримстад | 2 - 2 | КФУМ Осло |
| 2019-08-18 | Саннес Ульф | 2 - 3 | Єрв Гримстад |
| 2019-08-11 | Єрв Гримстад | 1 - 0 | Хам-Кам |
| 2019-08-04 | Стреммен | 3 - 1 | Єрв Гримстад |
| 2019-07-28 | Єрв Гримстад | 1 - 1 | Согндал |
| 2019-07-21 | Рауфосс | 4 - 2 | Єрв Гримстад |
| 2019-06-30 | Єрв Гримстад | 0 - 2 | Саннефйорд |
| 2019-06-23 | Ойгарден | 4 - 1 | Єрв Гримстад |
| 2019-06-16 | Єрв Гримстад | 0 - 0 | Саннес Ульф |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 58% |
Таблиця Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 22 | +32 | 57 |
| 2 | Старт Крістіан. | 22 | +16 | 46 |
| 3 | Саннефйорд | 22 | +14 | 46 |
| 4 | КФУМ Осло | 22 | +15 | 39 |
| 5 | Согндал | 22 | +8 | 34 |
| 6 | Конгсвінгер | 22 | +1 | 34 |
| 7 | Рауфосс | 22 | -3 | 34 |
| 8 | Ойгарден | 22 | +8 | 29 |
| 9 | Єрв Гримстад | 22 | -6 | 29 |
| 10 | Саннес Ульф | 22 | -2 | 26 |
| 11 | Хам-Кам | 22 | -4 | 26 |
| 12 | Улл Кіса | 22 | -2 | 25 |
| 13 | Нотодден | 22 | -13 | 18 |
| 14 | Стреммен | 22 | -14 | 17 |
| 15 | Шейд | 22 | -13 | 16 |
| 16 | Тромсдален | 22 | -37 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Улл Кіса | |
| Єрв Гримстад | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Улл Кіса | Єрв Гримстад |
|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 4 - 0 | |
| 2 | Старт Крістіан. | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 3 | Саннефйорд | ||
| 4 | КФУМ Осло | 4 - 2 | 5 - 0 |
| 5 | Согндал | 3 - 0 | |
| 6 | Конгсвінгер | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Рауфосс | 5 - 1 | 4 - 2 |
| 8 | Ойгарден | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 9 | Єрв Гримстад | - | |
| 10 | Саннес Ульф | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 11 | Хам-Кам | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | Улл Кіса | - | |
| 13 | Нотодден | 3 - 1 | |
| 14 | Стреммен | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 15 | Шейд | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 16 | Тромсдален | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Улл Кіса | Єрв Гримстад | |
| Позиція | 12 | 9 |
| Очки | 25 | 29 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 12 |
| Очки | 21 | 9 |
Форма в лізі
| Улл Кіса | Єрв Гримстад | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 11 |
7
8 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
3 2 |
2
3 6 |
Голи в лізі
| Улл Кіса | Єрв Гримстад | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
37
39 |
31
37 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
14 |
15
29 |
Загальна статистика для Дивізіон 1
| Матчі (176) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (535) | |
| Голи за матч | 3.04 |
| Голи вдома за матч | 1.74 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 37% |
Улл Кіса наступні 6 матчі
| 2019-09-21 | Конгсвінгер | - | Улл Кіса |
| 2019-09-29 | Улл Кіса | - | Олесунн |
| 2019-10-06 | Нотодден | - | Улл Кіса |
| 2019-10-20 | Шейд | - | Улл Кіса |
| 2019-10-27 | Улл Кіса | - | Саннефйорд |
| 2019-11-02 | Старт Крістіан. | - | Улл Кіса |
Єрв Гримстад наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | Єрв Гримстад | - | Тромсдален |
| 2019-09-29 | Нотодден | - | Єрв Гримстад |
| 2019-10-05 | Єрв Гримстад | - | Старт Крістіан. |
| 2019-10-20 | Согндал | - | Єрв Гримстад |
| 2019-10-27 | Єрв Гримстад | - | Ойгарден |
| 2019-11-02 | Саннефйорд | - | Єрв Гримстад |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 3.80 | 3.40 |
| Ймовірність | 37% | 27% | 36% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.72 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.50 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 2.60 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 3.5 @ 1.61 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.44 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-18 16:00. На даний момент можливі зміни!