Суперліга - Туреччина
неділя, 15.01.2023
10:30
10:30

Умранієспор

Істанбулспор
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Umraniye |
| В гостях: | Стамбул |
| Відстань: | 12.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 10:30 (13:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.60 | 1 | 1.29 | 1.80 | |||
| 46% | 21% | 33% | 1.95 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 74% | 26% | 58% | 42% | 36% | 64% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2022-01-15 | Істанбулспор | 1 - 0 | Умранієспор |
| 2021-08-22 | Умранієспор | 2 - 0 | Істанбулспор |
| 2021-02-06 | Істанбулспор | 2 - 3 | Умранієспор |
| 2020-09-26 | Умранієспор | 1 - 3 | Істанбулспор |
| 2020-02-03 | Істанбулспор | 2 - 1 | Умранієспор |
| 2019-08-31 | Умранієспор | 2 - 1 | Істанбулспор |
| 2019-05-12 | Умранієспор | 1 - 3 | Істанбулспор |
| 2018-12-14 | Істанбулспор | 1 - 1 | Умранієспор |
| 2018-02-11 | Істанбулспор | 2 - 1 | Умранієспор |
| 2017-09-10 | Умранієспор | 1 - 0 | Істанбулспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 40% | 10% | 50% | 80% | 60% | 30% |
Умранієспор останні 12 матчі
| 2023-01-08 | Гіресунспор | 0 - 1 | Умранієспор |
| 2023-01-03 | Умранієспор | 2 - 2 | Хатайспор |
| 2022-12-27 | Анкарагюджю | 1 - 2 | Умранієспор |
| 2022-12-23 | Умранієспор | 1 - 3 | Башакшехір |
| 2022-12-20 | Касимпаша | 1 - 2 | Умранієспор |
| 2022-12-04 | Партизані | 2 - 2 | Умранієспор |
| 2022-11-12 | Сівасспор | 2 - 2 | Умранієспор |
| 2022-11-04 | Умранієспор | 3 - 1 | Аланіяспор |
| 2022-10-30 | Бешикташ | 5 - 2 | Умранієспор |
| 2022-10-22 | Умранієспор | 1 - 3 | Карагюмрюк |
| 2022-10-09 | Умранієспор | 2 - 2 | Кайсеріспор |
| 2022-10-02 | Коньяспор | 1 - 0 | Умранієспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 10 | 8 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 83% | 67% |
Істанбулспор останні 12 матчі
| 2023-01-09 | Істанбулспор | 1 - 1 | Газіантеп |
| 2023-01-05 | Аданадемірспор | 6 - 0 | Істанбулспор |
| 2022-12-28 | Істанбулспор | 2 - 1 | Касимпаша |
| 2022-12-25 | Галатасарай | 2 - 1 | Істанбулспор |
| 2022-12-20 | Фенербахче | 3 - 1 | Істанбулспор |
| 2022-11-29 | Бешикташ | 4 - 0 | Істанбулспор |
| 2022-11-13 | Істанбулспор | 0 - 1 | Хатайспор |
| 2022-11-05 | Гіресунспор | 3 - 2 | Істанбулспор |
| 2022-10-30 | Істанбулспор | 2 - 5 | Фенербахче |
| 2022-10-21 | Антальяспор | 2 - 1 | Істанбулспор |
| 2022-10-16 | Башакшехір | 2 - 0 | Істанбулспор |
| 2022-10-08 | Істанбулспор | 1 - 2 | Анкарагюджю |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 11 | 9 | 5 | |
| 8% | 8% | 83% | 92% | 75% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Галатасарай | 18 | +23 | 42 |
| 2 | Фенербахче | 17 | +22 | 35 |
| 3 | Башакшехір | 18 | +8 | 34 |
| 4 | Аданадемірспор | 18 | +17 | 33 |
| 5 | Бешикташ | 17 | +11 | 32 |
| 6 | Трабзонспор | 18 | +1 | 32 |
| 7 | Коньяспор | 18 | +6 | 27 |
| 8 | Аланіяспор | 18 | -1 | 24 |
| 9 | Кайсеріспор | 18 | +3 | 23 |
| 10 | Карагюмрюк | 17 | +1 | 20 |
| 11 | Гіресунспор | 18 | -10 | 20 |
| 12 | Газіантеп | 17 | -1 | 19 |
| 13 | Анкарагюджю | 18 | -6 | 19 |
| 14 | Антальяспор | 17 | -7 | 18 |
| 15 | Касимпаша | 17 | -11 | 18 |
| 16 | Хатайспор | 18 | -18 | 17 |
| 17 | Сівасспор | 18 | -9 | 15 |
| 18 | Умранієспор | 17 | -9 | 14 |
| 19 | Істанбулспор | 17 | -20 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Умранієспор | |
| Істанбулспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Умранієспор | Істанбулспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Галатасарай | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Фенербахче | ||
| 3 | Башакшехір | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 4 | Аданадемірспор | 6 - 0 | |
| 5 | Бешикташ | ||
| 6 | Трабзонспор | 0 - 1 | |
| 7 | Коньяспор | ||
| 8 | Аланіяспор | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Кайсеріспор | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Карагюмрюк | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 11 | Гіресунспор | 3 - 2 | |
| 12 | Газіантеп | ||
| 13 | Анкарагюджю | ||
| 14 | Антальяспор | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Касимпаша | 1 - 2 | |
| 16 | Хатайспор | 2 - 2 | |
| 17 | Сівасспор | 1 - 1 | |
| 18 | Умранієспор | - | |
| 19 | Істанбулспор | - |
Позиція в лізі
| Умранієспор | Істанбулспор | |
| Позиція | 18 | 19 |
| Очки | 14 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 17 |
| Очки | 5 | 7 |
Форма в лізі
| Умранієспор | Істанбулспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
5 9 |
3
3 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 6 |
2
1 6 |
Голи в лізі
| Умранієспор | Істанбулспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
30 |
16
36 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
16 |
8
18 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (167) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (492) | |
| Голи за матч | 2.95 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.32 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 34% |
Умранієспор наступні 6 матчі
| 2023-01-18 | Умранієспор | - | Трабзонспор |
| 2023-01-23 | Умранієспор | - | Фенербахче |
| 2023-01-28 | Антальяспор | - | Умранієспор |
| 2023-02-01 | Галатасарай | - | Умранієспор |
| 2023-02-06 | Умранієспор | - | Аданадемірспор |
| 2023-02-18 | Трабзонспор | - | Умранієспор |
Істанбулспор наступні 6 матчі
| 2023-01-22 | Трабзонспор | - | Істанбулспор |
| 2023-01-29 | Істанбулспор | - | Кайсеріспор |
| 2023-02-02 | Коньяспор | - | Істанбулспор |
| 2023-02-05 | Істанбулспор | - | Аланіяспор |
| 2023-03-04 | Істанбулспор | - | Галатасарай |
| 2023-03-13 | Істанбулспор | - | Сівасспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.60 | 3.60 |
| Ймовірність | 46% | 21% | 33% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.80 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.44 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.20 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.62 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-15 08:03. На даний момент можливі зміни!