Клубні товариські матчі

неділя, 30.07.2023
16:00
УНА Штрассен

УНА Штрассен
(Люксембург)

Фола

Фола
(Люксембург)

2 - 1
(0 - 1,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Strassen
В гостях: Еш-сюр-Альзетт
Відстань: 14.8 км

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.26 4.07 2.43 12 1.48 1.55
37% 27% 36% 1.19 51% 49%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.16 4.60 1.38 2.79 2.05 1.71
79% 21% 67% 33% 45% 55%

Останні 12 прямі зустрічі

2023-05-21 УНА Штрассен 1 - 0 Фола
2022-08-07 Фола 2 - 1 УНА Штрассен
2022-03-06 Фола 0 - 0 УНА Штрассен
2021-09-19 УНА Штрассен 2 - 2 Фола
2021-03-21 УНА Штрассен 1 - 4 Фола
2020-09-12 Фола 4 - 1 УНА Штрассен
2020-02-23 Фола 2 - 1 УНА Штрассен
2019-08-11 УНА Штрассен 2 - 4 Фола
2019-03-10 Фола 1 - 1 УНА Штрассен
2018-08-26 УНА Штрассен 0 - 2 Фола
2018-03-11 Фола 3 - 1 УНА Штрассен
2017-09-10 УНА Штрассен 0 - 4 Фола
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 3 8 10 8 6
8% 25% 67% 83% 67% 50%

УНА Штрассен останні 12 матчі

2023-05-21 УНА Штрассен 1 - 0 Фола
2023-05-14 Еттельбрюк 3 - 0 УНА Штрассен
2023-05-07 УНА Штрассен 0 - 3 Ун. Тітус Петанж
2023-04-29 Мондерканж 0 - 0 УНА Штрассен
2023-04-23 Расінг Люксембург 0 - 1 УНА Штрассен
2023-04-16 УНА Штрассен 2 - 0 Хостерт
2023-04-12 Мондорф 2 - 1 УНА Штрассен
2023-04-08 Нідеркорн 2 - 1 УНА Штрассен
2023-04-02 УНА Штрассен 2 - 1 Женесс Еш
2023-03-29 Вільц 2 - 1 УНА Штрассен
2023-03-19 УНА Штрассен 2 - 2 Вікторія Роспорт
2023-03-12 Кер'єнг 1 - 2 УНА Штрассен
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 8 1
42% 17% 42% 75% 67% 8%

Фола останні 12 матчі

2023-07-19 Женесс Еш 2 - 2 Фола
2023-07-15 Фола 2 - 5 Расінг Люксембург
2023-05-25 Фола 3 - 3 Jeunesse Canach
2023-05-21 УНА Штрассен 1 - 0 Фола
2023-05-14 Фола 1 - 1 Расінг Люксембург
2023-05-07 Хостерт 0 - 1 Фола
2023-04-30 Фола 0 - 4 Нідеркорн
2023-04-23 Женесс Еш 3 - 1 Фола
2023-04-16 Фола 1 - 2 Вільц
2023-04-12 Вікторія Роспорт 2 - 0 Фола
2023-04-08 Вікторія Роспорт 3 - 0 Фола
2023-04-02 Фола 3 - 2 Кер'єнг
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 10 8 6
17% 25% 58% 83% 67% 50%

УНА Штрассен наступні 6 матчі

2023-08-06 УНА Штрассен - Есперанж
2023-08-13 УНА Штрассен - Кер'єнг
2023-08-20 Ун. Тітус Петанж - УНА Штрассен
2023-08-27 УНА Штрассен - Мондорф
2023-09-03 Вікторія Роспорт - УНА Штрассен
2023-09-17 УНА Штрассен - Діфферданж

Фола наступні 6 матчі

2023-08-06 Діфферданж - Фола
2023-08-13 Фола - Ф91 Дюделанж
2023-08-20 Женесс Еш - Фола
2023-08-27 Фола - Маріска Мерш
2023-09-03 Шиффланж - Фола
2023-09-17 Фола - Есперанж

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.26 4.07 2.43
Ймовірність 37% 27% 36%
12 @ 1.19
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.48 1.55
Ймовірність 51% 49%
1X @ 1.48
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.16 4.60
Ймовірність   79% 21%
Більше 1.5 @ 1.16
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.38 2.79
Ймовірність   67% 33%
Більше 2.5 @ 1.38
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.05 1.71
Ймовірність   45% 55%
Менше 3.5 @ 1.71
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.37 2.89
Ймовірність   67% 33%
Так @ 1.37

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-07-30 12:02. На даний момент можливі зміни!