Перу
субота, 10.08.2019
19:30
Уніон Комерсіо
Деп. Мунісіпаль
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Нуева Кахамарка |
| В гостях: |
Ліма |
| Відстань: |
622.5 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Carlos Vidaurre Garcia
|
| Вміщує: |
18 000 |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:30 (13:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.25 |
3.30 |
1X |
|
|
|
1.28 |
1.67 |
| 38% |
32% |
30% |
1.28 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.15 |
|
|
|
1.95 |
1.75 |
|
|
|
3.52 |
1.26 |
| 70% |
30% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2019-04-21 |
Деп. Мунісіпаль
|
1 - 0 |
Уніон Комерсіо
|
|
2018-09-30 |
Уніон Комерсіо
|
3 - 1 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2018-06-09 |
Деп. Мунісіпаль
|
3 - 0 |
Уніон Комерсіо
|
|
2018-04-11 |
Деп. Мунісіпаль
|
2 - 1 |
Уніон Комерсіо
|
|
2018-02-24 |
Уніон Комерсіо
|
2 - 1 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2017-09-17 |
Уніон Комерсіо
|
2 - 2 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2017-06-14 |
Деп. Мунісіпаль
|
1 - 0 |
Уніон Комерсіо
|
|
2016-11-19 |
Деп. Мунісіпаль
|
2 - 0 |
Уніон Комерсіо
|
|
2016-09-25 |
Уніон Комерсіо
|
1 - 2 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2016-08-06 |
Деп. Мунісіпаль
|
4 - 1 |
Уніон Комерсіо
|
|
2016-05-01 |
Уніон Комерсіо
|
2 - 1 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2015-10-20 |
Деп. Мунісіпаль
|
1 - 1 |
Уніон Комерсіо
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
8 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
67% |
25% |
Уніон Комерсіо останні 12 матчі
|
2019-07-21 |
Уніон Комерсіо
|
1 - 1 |
Спорт Бойз
|
|
2019-07-14 |
Універсітаріо
|
2 - 1 |
Уніон Комерсіо
|
|
2019-07-07 |
Альянса Уануко
|
0 - 0 |
Уніон Комерсіо
|
|
2019-06-30 |
Уніон Комерсіо
|
4 - 0 |
Sport Loreto
|
|
2019-06-07 |
Альянса Ліма
|
1 - 1 |
Уніон Комерсіо
|
|
2019-06-02 |
Уніон Комерсіо
|
0 - 1 |
Куско
|
|
2019-05-28 |
Спорт Уанкайо
|
3 - 1 |
Уніон Комерсіо
|
|
2019-05-18 |
Уніон Комерсіо
|
4 - 0 |
Кахамарка
|
|
2019-05-11 |
Бінасьйональ
|
3 - 1 |
Уніон Комерсіо
|
|
2019-05-04 |
Уніон Комерсіо
|
0 - 1 |
Аякучо
|
|
2019-04-28 |
Альянса Уануко
|
2 - 2 |
Уніон Комерсіо
|
|
2019-04-21 |
Деп. Мунісіпаль
|
1 - 0 |
Уніон Комерсіо
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
6 |
5 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
50% |
42% |
Деп. Мунісіпаль останні 12 матчі
|
2019-07-21 |
Альянса Уануко
|
2 - 1 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2019-07-14 |
Деп. Мунісіпаль
|
1 - 0 |
ФБК Мельгар
|
|
2019-07-05 |
Деп. Мунісіпаль
|
2 - 1 |
Аякучо
|
|
2019-06-22 |
Спорт Уанкайо
|
2 - 0 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2019-06-08 |
Деп. Мунісіпаль
|
1 - 1 |
Карлос Маннуччі
|
|
2019-06-02 |
Ун. Сан-Мартін
|
0 - 0 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2019-05-26 |
Деп. Мунісіпаль
|
5 - 0 |
Molinos El Pirata
|
|
2019-05-19 |
Універсітаріо
|
2 - 4 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2019-05-12 |
Деп. Мунісіпаль
|
1 - 1 |
Куско
|
|
2019-05-04 |
Кахамарка
|
2 - 2 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2019-04-28 |
Деп. Мунісіпаль
|
2 - 1 |
Аякучо
|
|
2019-04-21 |
Деп. Мунісіпаль
|
1 - 0 |
Уніон Комерсіо
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
6 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
50% |
25% |
Уніон Комерсіо наступні 6 матчі
|
2019-08-17 |
Molinos El Pirata
|
- |
Уніон Комерсіо
|
|
2019-08-25 |
Уніон Комерсіо
|
- |
Спортінг Кристал
|
|
2019-08-31 |
Ун. Сан-Мартін
|
- |
Уніон Комерсіо
|
|
2019-09-08 |
Уніон Комерсіо
|
- |
Сесар Вальєхо
|
|
2019-09-15 |
Карлос Маннуччі
|
- |
Уніон Комерсіо
|
|
2019-09-21 |
Уніон Комерсіо
|
- |
АД Кантолао
|
Деп. Мунісіпаль наступні 6 матчі
|
2019-08-18 |
Деп. Мунісіпаль
|
- |
Бінасьйональ
|
|
2019-08-24 |
Спорт Уанкайо
|
- |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2019-09-01 |
Деп. Мунісіпаль
|
- |
Альянса Ліма
|
|
2019-09-05 |
Спорт Уанкайо
|
- |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2019-09-08 |
Спорт Бойз
|
- |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2019-09-15 |
Деп. Мунісіпаль
|
- |
Спортінг Кристал
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.00 |
3.25 |
3.30 |
| Ймовірність |
38% |
32% |
30% |
|
1X @ 1.28 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.28 |
1.67 |
| Ймовірність |
61% |
39% |
|
1X @ 1.28 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.31 |
3.15 |
| Ймовірність |
|
70% |
30% |
|
Більше 1.5 @ 1.31 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.95 |
1.75 |
| Ймовірність |
|
47% |
53% |
|
Менше 2.5 @ 1.75 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.52 |
1.26 |
| Ймовірність |
|
27% |
73% |
|
Менше 3.5 @ 1.26 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.85 |
2.01 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Так @ 1.85 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-10 16:00. На даний момент можливі зміни!