Прімера Дивізіон - Перу
неділя, 26.02.2023
18:00
18:00

Уніон Комерсіо

Кахамарка
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Нуева Кахамарка |
| В гостях: | Кахамарка |
| Відстань: | 247.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Carlos Vidaurre Garcia |
| Вміщує: | 18 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.60 | 3.60 | 1X | 1.29 | 1.83 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.29 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 52% | 48% | 18% | 82% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-11-01 | Кахамарка | 2 - 1 | Уніон Комерсіо |
| 2019-05-18 | Уніон Комерсіо | 4 - 0 | Кахамарка |
| 2018-11-12 | Кахамарка | 2 - 3 | Уніон Комерсіо |
| 2018-08-20 | Уніон Комерсіо | 2 - 3 | Кахамарка |
| 2017-11-19 | Уніон Комерсіо | 1 - 0 | Кахамарка |
| 2017-07-25 | Кахамарка | 1 - 0 | Уніон Комерсіо |
| 2016-07-11 | Кахамарка | 1 - 1 | Уніон Комерсіо |
| 2016-03-09 | Уніон Комерсіо | 1 - 1 | Кахамарка |
| 2015-09-19 | Уніон Комерсіо | 2 - 0 | Кахамарка |
| 2015-05-17 | Кахамарка | 4 - 2 | Уніон Комерсіо |
| 2014-09-20 | Уніон Комерсіо | 3 - 0 | Кахамарка |
| 2014-06-20 | Кахамарка | 1 - 1 | Уніон Комерсіо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Уніон Комерсіо останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Сесар Вальєхо | 3 - 1 | Уніон Комерсіо |
| 2023-02-12 | Уніон Комерсіо | 1 - 0 | Універсітаріо |
| 2023-02-06 | Спорт Бойз | 2 - 1 | Уніон Комерсіо |
| 2022-11-13 | Аякучо | 2 - 1 | Уніон Комерсіо |
| 2022-11-06 | Уніон Комерсіо | 3 - 0 | Аякучо |
| 2021-07-04 | Спортінг Кристал | 2 - 0 | Уніон Комерсіо |
| 2021-06-23 | Уніон Комерсіо | 0 - 0 | Спорт Бойз |
| 2021-06-10 | Уніон Комерсіо | 4 - 1 | Альянса Уануко |
| 2019-11-24 | Уніон Комерсіо | 2 - 3 | Альянса Ліма |
| 2019-11-18 | Куско | 4 - 0 | Уніон Комерсіо |
| 2019-11-10 | Уніон Комерсіо | 1 - 2 | Спорт Уанкайо |
| 2019-11-01 | Кахамарка | 2 - 1 | Уніон Комерсіо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 9 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 75% | 33% |
Кахамарка останні 12 матчі
| 2023-02-22 | Кахамарка | 1 - 0 | АД Кантолао |
| 2023-02-12 | Альянса Атлетіко | 2 - 0 | Кахамарка |
| 2023-02-04 | Кахамарка | 3 - 0 | С'єнсіано |
| 2023-01-08 | АДТ Тарма | 0 - 2 | Кахамарка |
| 2022-10-28 | Кахамарка | 1 - 1 | Універсітаріо |
| 2022-10-23 | Карлос Маннуччі | 0 - 2 | Кахамарка |
| 2022-10-20 | Кахамарка | 2 - 2 | АДТ Тарма |
| 2022-10-16 | Бінасьйональ | 2 - 0 | Кахамарка |
| 2022-10-07 | Кахамарка | 2 - 1 | С'єнсіано |
| 2022-10-04 | Деп. Мунісіпаль | 1 - 2 | Кахамарка |
| 2022-09-30 | Кахамарка | 4 - 0 | Сесар Вальєхо |
| 2022-09-18 | Ун. Сан-Мартін | 1 - 5 | Кахамарка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 6 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 50% | 25% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Гарсіласо | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Карлос Маннуччі | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Спортінг Кристал | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Альянса Атлетіко | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Грау | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Сесар Вальєхо | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Кахамарка | 3 | +2 | 6 |
| 8 | С'єнсіано | 3 | +1 | 6 |
| 9 | Деп. Мунісіпаль | 3 | +1 | 6 |
| 10 | Альянса Ліма | 3 | 0 | 6 |
| 11 | Універсітаріо | 3 | +2 | 3 |
| 12 | Спорт Уанкайо | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Уніон Комерсіо | 3 | -2 | 3 |
| 14 | Спорт Бойз | 3 | -2 | 3 |
| 15 | Куско | 3 | -4 | 3 |
| 16 | АДТ Тарма | 2 | -1 | 1 |
| 17 | АД Кантолао | 3 | -6 | 0 |
| 18 | ФБК Мельгар | 3 | -6 | 0 |
| 19 | Бінасьйональ | 3 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Уніон Комерсіо | |
| Кахамарка | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Уніон Комерсіо | Кахамарка |
|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Гарсіласо | ||
| 2 | Карлос Маннуччі | ||
| 2 | Спортінг Кристал | ||
| 4 | Альянса Атлетіко | 2 - 0 | |
| 5 | Грау | ||
| 6 | Сесар Вальєхо | ||
| 7 | Кахамарка | - | |
| 8 | С'єнсіано | ||
| 9 | Деп. Мунісіпаль | ||
| 10 | Альянса Ліма | ||
| 11 | Універсітаріо | 1 - 0 | |
| 12 | Спорт Уанкайо | ||
| 13 | Уніон Комерсіо | - | |
| 14 | Спорт Бойз | ||
| 15 | Куско | ||
| 16 | АДТ Тарма | ||
| 17 | АД Кантолао | ||
| 18 | ФБК Мельгар | ||
| 19 | Бінасьйональ |
Позиція в лізі
| Уніон Комерсіо | Кахамарка | |
| Позиція | 13 | 7 |
| Очки | 3 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 13 |
| Очки | 3 | 0 |
Форма в лізі
| Уніон Комерсіо | Кахамарка | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 2 |
2
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Уніон Комерсіо | Кахамарка | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
5 |
4
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
0 |
0
2 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (29) | |
| Перемоги вдома | 59% |
| Нічиї | 10% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (81) | |
| Голи за матч | 2.79 |
| Голи вдома за матч | 1.72 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 86% |
| Команда гостей забила в | 55% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 86% |
| Більше 2.5 | 59% |
| Більше 3.5 | 21% |
Уніон Комерсіо наступні 6 матчі
| 2023-03-06 | Куско | - | Уніон Комерсіо |
| 2023-03-12 | Уніон Комерсіо | - | Спорт Уанкайо |
| 2023-03-18 | С'єнсіано | - | Уніон Комерсіо |
| 2023-03-26 | Деп. Мунісіпаль | - | Уніон Комерсіо |
| 2023-04-02 | Уніон Комерсіо | - | Альянса Атлетіко |
| 2023-04-10 | АД Кантолао | - | Уніон Комерсіо |
Кахамарка наступні 6 матчі
| 2023-03-05 | Кахамарка | - | Альянса Ліма |
| 2023-03-12 | Карлос Маннуччі | - | Кахамарка |
| 2023-03-18 | Кахамарка | - | ФБК Мельгар |
| 2023-03-27 | Кахамарка | - | Куско |
| 2023-04-03 | Бінасьйональ | - | Кахамарка |
| 2023-04-08 | Кахамарка | - | АДТ Тарма |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 3.60 | 3.60 |
| Ймовірність | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.83 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.50 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.93 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.93 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.91 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.91 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-26 16:02. На даний момент можливі зміни!