Прімера Дивізіон - Чилі

субота, 25.09.2021
19:00
У. Еспаньйола

У. Еспаньйола

Ла-Серена

Ла-Серена

2 - 1
(2 - 1,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Незалежність
В гостях: La Serena
Відстань: 394.4 км
Стадіон
Стадіон: Santa Laura
Вміщує: 22 000
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 19:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.85 3.50 3.75 1X 1.25 1.83
41% 30% 29% 1.25 57% 43%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.72 2.07 2.75 1.40
77% 23% 46% 54% 27% 73%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-04-24 Ла-Серена 0 - 0 У. Еспаньйола
2021-02-10 У. Еспаньйола 1 - 1 Ла-Серена
2020-10-03 Ла-Серена 0 - 2 У. Еспаньйола
2012-09-02 Ла-Серена 2 - 1 У. Еспаньйола
2012-03-24 У. Еспаньйола 5 - 2 Ла-Серена
2011-10-30 Ла-Серена 3 - 2 У. Еспаньйола
2011-04-30 У. Еспаньйола 4 - 3 Ла-Серена
2010-10-24 Ла-Серена 3 - 1 У. Еспаньйола
2010-04-10 У. Еспаньйола 1 - 1 Ла-Серена
2009-11-24 Ла-Серена 2 - 1 У. Еспаньйола
2009-11-21 У. Еспаньйола 1 - 1 Ла-Серена
2009-09-16 У. Еспаньйола 1 - 4 Ла-Серена
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 11 7 5
25% 33% 42% 92% 58% 42%

У. Еспаньйола останні 12 матчі

2021-09-13 У. Еспаньйола 2 - 3 У. де Чилі
2021-09-07 Меліпілья 0 - 3 У. Еспаньйола
2021-09-02 У. Еспаньйола 2 - 3 Коло-Коло
2021-08-30 У. Еспаньйола 2 - 1 Уніон Ла Калера
2021-08-26 С. Вондерерз 1 - 2 У. Еспаньйола
2021-08-22 Кобресаль 2 - 0 У. Еспаньйола
2021-08-18 Коло-Коло 4 - 0 У. Еспаньйола
2021-08-14 У. Еспаньйола 0 - 1 Коло-Коло
2021-08-12 Уачіпато 0 - 1 У. Еспаньйола
2021-08-07 У. Еспаньйола 3 - 2 Ньюбленсе
2021-08-05 У. Еспаньйола 1 - 1 Уачіпато
2021-08-01 Палестіно 3 - 2 У. Еспаньйола
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 10 8 5
42% 8% 50% 83% 67% 42%

Ла-Серена останні 12 матчі

2021-09-14 Ла-Серена 2 - 0 О'Хіггінс
2021-09-07 У. де Чилі 1 - 1 Ла-Серена
2021-08-31 Куріко Унідо 2 - 0 Ла-Серена
2021-08-26 Ла-Серена 0 - 2 Аудакс Італьяно
2021-08-21 С. Вондерерз 2 - 2 Ла-Серена
2021-08-14 Ла-Серена 1 - 2 Уніон Ла Калера
2021-08-08 У. Католіка 4 - 3 Ла-Серена
2021-08-02 Ла-Серена 1 - 1 Антофагаста
2021-07-25 Уачіпато 0 - 0 Ла-Серена
2021-07-20 Ла-Серена 4 - 3 Палестіно
2021-07-05 Коло-Коло 4 - 0 Ла-Серена
2021-07-01 Ла-Серена 1 - 3 Коло-Коло
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 11 6 5
17% 33% 50% 92% 50% 42%
Реклама

Таблиця Прімера Дивізіон

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Коло-Коло 20 12 4 4 32 17 +15 40
2 У. Католіка 20 11 2 7 35 27 +8 35
3 Уніон Ла Калера 20 10 5 5 23 22 +1 35
4 Аудакс Італьяно 20 9 7 4 24 19 +5 34
5 У. де Чилі 19 9 6 4 26 18 +8 33
6 У. Еспаньйола 20 9 3 8 32 28 +4 30
7 Кобресаль 20 8 5 7 26 21 +5 29
8 Антофагаста 19 7 7 5 24 22 +2 28
9 Евертон ВМ 20 7 6 7 17 19 -2 27
10 Ньюбленсе 20 6 8 6 30 26 +4 26
11 Ла-Серена 20 6 7 7 27 24 +3 25
12 Палестіно 20 7 3 10 28 30 -2 24
13 Уачіпато 19 4 10 5 24 25 -1 22
14 О'Хіггінс 20 5 7 8 16 26 -10 22
15 Куріко Унідо 20 4 7 9 23 30 -7 19
16 Меліпілья 20 5 5 10 24 35 -11 14
17 С. Вондерерз 19 2 2 15 12 34 -22 8

Хронологія матчів у лізі

У. Еспаньйола                     
Ла-Серена                     
Вдома                     
В гостях                     

Матчі вдома/в гостях

М Команда У. Еспаньйола Ла-Серена
1 Коло-Коло 0 - 1 2 - 0
2 У. Католіка 3 - 2 4 - 3
3 Уніон Ла Калера 2 - 1  
4 Аудакс Італьяно 1 - 1 2 - 1
5 У. де Чилі 2 - 3 1 - 1
6 У. Еспаньйола -  
7 Кобресаль   2 - 0
8 Антофагаста 1 - 1  
9 Евертон ВМ   0 - 4
10 Ньюбленсе 3 - 2  
11 Ла-Серена   -
12 Палестіно    
13 Уачіпато 3 - 1 0 - 0
14 О'Хіггінс   0 - 0
15 Куріко Унідо   2 - 0
16 Меліпілья 0 - 2  
17 С. Вондерерз 3 - 1 2 - 2

Позиція в лізі

  У. Еспаньйола Ла-Серена
Позиція 6 11
Очки 30 25
  Вдома В гостях
Позиція 10 13
Очки 17 7

Форма в лізі

  У. Еспаньйола Ла-Серена
Перемоги
Нічиї
Поразки
9          
3    
8         
6       
7        
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
2   
3    
1  
4     
5      

Голи в лізі

  У. Еспаньйола Ла-Серена
Забиті голи
Пропущені голи
32                                 
28                             
27                            
24                         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
18                   
15                
11            
15                

Загальна статистика для Прімера Дивізіон

Матчі   (168)
Перемоги вдома 45%
Нічиї 28%
Перемоги в гостях 27%
Зіграні матчі 100%
Голи   (423)
Голи за матч 2.52
Голи вдома за матч 1.40
Голи в гостях за матч 1.12
Домашня команда забила в 77%
Команда гостей забила в 65%
Обидві Команди Заб'ють 52%
Більше 1.5 73%
Більше 2.5 45%
Більше 3.5 23%

У. Еспаньйола наступні 6 матчі

2021-10-01 Аудакс Італьяно - У. Еспаньйола
2021-10-04 У. Еспаньйола - О'Хіггінс
2021-10-07 У. Католіка - У. Еспаньйола
2021-10-16 У. Еспаньйола - Куріко Унідо
2021-10-21 Антофагаста - У. Еспаньйола
2021-10-30 У. Еспаньйола - Евертон ВМ

Ла-Серена наступні 6 матчі

2021-09-28 Ла-Серена - Евертон ВМ
2021-10-06 Ньюбленсе - Ла-Серена
2021-10-10 Ла-Серена - Кобресаль
2021-10-17 Меліпілья - Ла-Серена
2021-10-20 Ла-Серена - Коло-Коло
2021-10-25 Палестіно - Ла-Серена

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.85 3.50 3.75
Ймовірність 41% 30% 29%
1X @ 1.25
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.25 1.83
Ймовірність 57% 43%
1X @ 1.25
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.22 4.00
Ймовірність   77% 23%
Більше 1.5 @ 1.22
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.72 2.07
Ймовірність   46% 54%
Менше 2.5 @ 2.07
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.75 1.40
Ймовірність   27% 73%
Менше 3.5 @ 1.40
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.61 2.10
Ймовірність   52% 48%
Так @ 1.61

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-09-25 16:03. На даний момент можливі зміни!