Прімера Дивізіон - Чилі
субота, 14.04.2018
00:00
00:00

Уніон Ла Калера

У. де Консепсьйон
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ла-Калера |
| В гостях: | Консепсьон |
| Відстань: | 480.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Nicolas Chahuan |
| Вміщує: | 10 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 00:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.25 | 12 | 1.35 | 1.66 | |||
| 36% | 27% | 37% | 1.36 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.89 | 1.89 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 66% | 34% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2016-04-18 | Уніон Ла Калера | 1 - 2 | У. де Консепсьйон |
| 2015-11-23 | У. де Консепсьйон | 1 - 2 | Уніон Ла Калера |
| 2015-02-14 | Уніон Ла Калера | 2 - 0 | У. де Консепсьйон |
| 2014-08-31 | У. де Консепсьйон | 1 - 1 | Уніон Ла Калера |
| 2014-01-11 | Уніон Ла Калера | 0 - 2 | У. де Консепсьйон |
| 2013-09-04 | У. де Консепсьйон | 1 - 1 | Уніон Ла Калера |
| 2012-07-07 | У. де Консепсьйон | 0 - 0 | Уніон Ла Калера |
| 2012-01-29 | Уніон Ла Калера | 1 - 1 | У. де Консепсьйон |
| 2011-09-10 | У. де Консепсьйон | 0 - 0 | Уніон Ла Калера |
| 2011-03-06 | Уніон Ла Калера | 2 - 0 | У. де Консепсьйон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 2 | 8 | 2 | 0 | |
| 30% | 50% | 20% | 80% | 20% | 0% |
Уніон Ла Калера останні 12 матчі
| 2018-04-07 | Евертон ВМ | 1 - 3 | Уніон Ла Калера |
| 2018-04-01 | Уніон Ла Калера | 1 - 0 | У. Еспаньйола |
| 2018-03-19 | Уачіпато | 2 - 0 | Уніон Ла Калера |
| 2018-03-05 | Уніон Ла Калера | 0 - 0 | Куріко Унідо |
| 2018-02-24 | У. Католіка | 1 - 0 | Уніон Ла Калера |
| 2018-02-18 | Депортес Ікіке | 0 - 1 | Уніон Ла Калера |
| 2018-02-09 | Уніон Ла Калера | 1 - 3 | Антофагаста |
| 2018-02-03 | Палестіно | 1 - 2 | Уніон Ла Калера |
| 2017-12-21 | С. Вондерерз | 0 - 1 | Уніон Ла Калера |
| 2017-12-14 | Уніон Ла Калера | 0 - 1 | С. Вондерерз |
| 2017-12-05 | Уніон Ла Калера | 2 - 0 | San Marcos de Arica |
| 2017-11-25 | San Marcos de Arica | 1 - 0 | Уніон Ла Калера |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 5 | 3 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 42% | 25% | 17% |
У. де Консепсьйон останні 12 матчі
| 2018-04-08 | У. де Консепсьйон | 1 - 0 | Аудакс Італьяно |
| 2018-04-01 | Депортес Ікіке | 1 - 3 | У. де Консепсьйон |
| 2018-03-18 | У. де Консепсьйон | 2 - 1 | Коло-Коло |
| 2018-03-03 | У. Еспаньйола | 2 - 3 | У. де Консепсьйон |
| 2018-02-24 | Уачіпато | 3 - 0 | У. де Консепсьйон |
| 2018-02-17 | У. де Консепсьйон | 0 - 0 | Куріко Унідо |
| 2018-02-10 | Депортес Темуко | 1 - 1 | У. де Консепсьйон |
| 2018-02-07 | Васку | 2 - 0 | У. де Консепсьйон |
| 2018-02-03 | У. де Консепсьйон | 0 - 2 | О'Хіггінс |
| 2018-01-31 | У. де Консепсьйон | 0 - 4 | Васку |
| 2017-12-20 | У. Еспаньйола | 1 - 2 | У. де Консепсьйон |
| 2017-12-13 | У. де Консепсьйон | 1 - 0 | У. Еспаньйола |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | У. де Чилі | 8 | +9 | 21 |
| 2 | У. Католіка | 8 | +8 | 21 |
| 3 | Уачіпато | 8 | +7 | 14 |
| 4 | У. де Консепсьйон | 8 | 0 | 14 |
| 5 | О'Хіггінс | 8 | +5 | 13 |
| 6 | Коло-Коло | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Уніон Ла Калера | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Антофагаста | 8 | +1 | 12 |
| 9 | У. Еспаньйола | 8 | -1 | 9 |
| 10 | Палестіно | 8 | -1 | 9 |
| 11 | Сан-Луїс Кілота | 8 | -7 | 8 |
| 12 | Депортес Ікіке | 8 | -1 | 7 |
| 12 | Куріко Унідо | 8 | -1 | 7 |
| 14 | Евертон ВМ | 8 | -6 | 6 |
| 15 | Депортес Темуко | 8 | -7 | 6 |
| 16 | Аудакс Італьяно | 8 | -7 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Уніон Ла Калера | |
| У. де Консепсьйон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Уніон Ла Калера | У. де Консепсьйон |
|---|---|---|---|
| 1 | У. де Чилі | ||
| 2 | У. Католіка | ||
| 3 | Уачіпато | 3 - 0 | |
| 4 | У. де Консепсьйон | - | |
| 5 | О'Хіггінс | ||
| 6 | Коло-Коло | ||
| 7 | Уніон Ла Калера | - | |
| 8 | Антофагаста | 1 - 3 | |
| 9 | У. Еспаньйола | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 10 | Палестіно | ||
| 11 | Сан-Луїс Кілота | ||
| 12 | Депортес Ікіке | 1 - 3 | |
| 12 | Куріко Унідо | 0 - 0 | |
| 14 | Евертон ВМ | ||
| 15 | Депортес Темуко | 1 - 1 | |
| 16 | Аудакс Італьяно |
Позиція в лізі
| Уніон Ла Калера | У. де Консепсьйон | |
| Позиція | 7 | 4 |
| Очки | 13 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 5 |
| Очки | 4 | 7 |
Форма в лізі
| Уніон Ла Калера | У. де Консепсьйон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 3 |
4
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
2
1 1 |
Голи в лізі
| Уніон Ла Калера | У. де Консепсьйон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
8 |
10
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
3 |
7
7 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (64) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (168) | |
| Голи за матч | 2.62 |
| Голи вдома за матч | 1.42 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 25% |
Уніон Ла Калера наступні 6 матчі
| 2018-04-22 | Уніон Ла Калера | - | У. де Чилі |
| 2018-04-29 | Депортес Темуко | - | Уніон Ла Калера |
| 2018-05-05 | Уніон Ла Калера | - | Аудакс Італьяно |
| 2018-05-12 | Сан-Луїс Кілота | - | Уніон Ла Калера |
| 2018-05-19 | Уніон Ла Калера | - | О'Хіггінс |
| 2018-05-29 | Коло-Коло | - | Уніон Ла Калера |
У. де Консепсьйон наступні 6 матчі
| 2018-04-22 | У. де Консепсьйон | - | Евертон ВМ |
| 2018-04-29 | У. де Чилі | - | У. де Консепсьйон |
| 2018-05-06 | Палестіно | - | У. де Консепсьйон |
| 2018-05-14 | У. де Консепсьйон | - | Антофагаста |
| 2018-05-20 | У. де Консепсьйон | - | У. Католіка |
| 2018-05-26 | Сан-Луїс Кілота | - | У. де Консепсьйон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 3.20 | 3.25 |
| Ймовірність | 36% | 27% | 37% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.35 | 1.66 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.89 | 1.89 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.89 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-13 20:05. На даний момент можливі зміни!