Ліга чемпіонів УЄФА - Кваліфікація
вівторок, 02.08.2022
19:45
Сент-Жиллуаз
(Бельгія)
Рейнджерс
(Шотландія)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Сен-Жиль (Бел) |
| В гостях: |
Глазго (Шот) |
| Відстань: |
800.0 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Ден Дреф
(Левен / Бел)
|
| Вміщує: |
9 493 (4 000) |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:45 (20:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.70 |
3.25 |
2.70 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.44 |
| 33% |
32% |
35% |
1.33 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.15 |
1.66 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
26% |
74% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Сент-Жиллуаз останні 12 матчі
|
2022-07-29 |
Сент-Жиллуаз
|
1 - 0 |
Шарлеруа
|
|
2022-07-23 |
Сінт-Трейден
|
1 - 1 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-07-16 |
Феєнорд
|
0 - 4 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-07-13 |
Спортінг
|
1 - 1 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-07-09 |
Брайтон
|
0 - 0 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-07-06 |
Расінг Люксембург
|
2 - 2 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-07-02 |
Дейнзе
|
0 - 1 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-05-22 |
Сент-Жиллуаз
|
0 - 1 |
Антверпен
|
|
2022-05-15 |
Андерлехт
|
0 - 2 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-05-11 |
Брюгге
|
1 - 0 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-05-08 |
Сент-Жиллуаз
|
0 - 2 |
Брюгге
|
|
2022-05-01 |
Антверпен
|
0 - 0 |
Сент-Жиллуаз
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
6 |
2 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
50% |
17% |
17% |
Рейнджерс останні 12 матчі
|
2022-07-30 |
Лівнгстон
|
1 - 2 |
Рейнджерс
|
|
2022-07-23 |
Рейнджерс
|
1 - 2 |
Тоттенгем
|
|
2022-07-19 |
Рейнджерс
|
3 - 1 |
Вест Гем
|
|
2022-07-16 |
Блекпул
|
1 - 2 |
Рейнджерс
|
|
2022-05-21 |
Рейнджерс
|
0 - 0 |
Хартс
|
|
2022-05-18 |
Айнтрахт Фр.
|
1 - 1 |
Рейнджерс
|
|
2022-05-14 |
Хартс
|
1 - 3 |
Рейнджерс
|
|
2022-05-11 |
Рейнджерс
|
4 - 1 |
Росс Каунті
|
|
2022-05-08 |
Рейнджерс
|
2 - 0 |
Данді Юнайтед
|
|
2022-05-05 |
Рейнджерс
|
3 - 1 |
РБ Лейпциг
|
|
2022-05-01 |
Селтік
|
1 - 1 |
Рейнджерс
|
|
2022-04-28 |
РБ Лейпциг
|
1 - 0 |
Рейнджерс
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
7 |
4 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
58% |
33% |
Таблиця Про Ліга (Бельгія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Левен |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 2 |
Антверпен |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 3 |
Сент-Жиллуаз |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 4 |
Генк |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
3 |
| 5 |
Шарлеруа |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 6 |
Андерлехт |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 6 |
Варегем |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 8 |
Брюгге |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 9 |
Вестерло |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 10 |
Ейпен |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 11 |
Остенде |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Кортрейк |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 12 |
Серкль Брюгге |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 14 |
КАА Гент |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
3 |
0 |
2 |
| 15 |
Сінт-Трейден |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
| 16 |
Стандард |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
1 |
| 17 |
Мехелен |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 18 |
Серен |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Таблиця Прем'єршип (Шотландія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Селтік |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Рейнджерс |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Хартс |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
Мотервелл |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Хіберніан |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Данді Юнайтед |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Кілмарнок |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Лівнгстон |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 8 |
Росс Каунті |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 10 |
Сент-Джонстон |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 10 |
Сент-Міррен |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 12 |
Абердін |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Сент-Жиллуаз наступні 6 матчі
|
2022-08-06 |
Мехелен
|
- |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-08-09 |
Рейнджерс
|
- |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-08-13 |
Сент-Жиллуаз
|
- |
Кортрейк
|
|
2022-08-28 |
Сент-Жиллуаз
|
- |
Андерлехт
|
|
2022-08-31 |
Антверпен
|
- |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-09-04 |
Варегем
|
- |
Сент-Жиллуаз
|
Рейнджерс наступні 6 матчі
|
2022-08-06 |
Рейнджерс
|
- |
Кілмарнок
|
|
2022-08-09 |
Рейнджерс
|
- |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-08-13 |
Рейнджерс
|
- |
Сент-Джонстон
|
|
2022-08-16 |
Рейнджерс
|
- |
ПСВ Ейндговен
|
|
2022-08-20 |
Хіберніан
|
- |
Рейнджерс
|
|
2022-08-24 |
ПСВ Ейндговен
|
- |
Рейнджерс
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.70 |
3.25 |
2.70 |
| Ймовірність |
33% |
32% |
35% |
|
12 @ 1.33 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.44 |
1.44 |
| Ймовірність |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.44 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.36 |
3.00 |
| Ймовірність |
|
71% |
29% |
|
Більше 1.5 @ 1.36 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.15 |
1.66 |
| Ймовірність |
|
47% |
53% |
|
Менше 2.5 @ 1.66 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.75 |
1.25 |
| Ймовірність |
|
26% |
74% |
|
Менше 3.5 @ 1.25 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.83 |
1.83 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Так @ 1.83 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-02 16:06. На даний момент можливі зміни!