Національний дивізіон - Люксембург
неділя, 04.12.2022
14:00
14:00

Ун. Тітус Петанж

УНА Штрассен
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Петанг |
| В гостях: | Strassen |
| Відстань: | 14.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.80 | 4.20 | 1 | 1.19 | 2.15 | |||
| 61% | 17% | 22% | 1.60 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.33 | 1.57 | 2.25 | 2.40 | 1.50 | ||||||
| 80% | 20% | 56% | 44% | 43% | 57% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-22 | УНА Штрассен | 2 - 2 | Ун. Тітус Петанж |
| 2022-04-06 | УНА Штрассен | 0 - 1 | Ун. Тітус Петанж |
| 2021-08-08 | Ун. Тітус Петанж | 1 - 2 | УНА Штрассен |
| 2021-05-30 | УНА Штрассен | 4 - 1 | Ун. Тітус Петанж |
| 2020-08-22 | Ун. Тітус Петанж | 2 - 0 | УНА Штрассен |
| 2019-10-06 | Ун. Тітус Петанж | 2 - 2 | УНА Штрассен |
| 2019-04-14 | УНА Штрассен | 2 - 1 | Ун. Тітус Петанж |
| 2018-10-06 | Ун. Тітус Петанж | 3 - 1 | УНА Штрассен |
| 2018-03-31 | УНА Штрассен | 4 - 2 | Ун. Тітус Петанж |
| 2017-09-30 | Ун. Тітус Петанж | 2 - 1 | УНА Штрассен |
| 2017-05-14 | УНА Штрассен | 3 - 1 | Ун. Тітус Петанж |
| 2016-12-11 | Ун. Тітус Петанж | 0 - 3 | УНА Штрассен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 10 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 83% | 50% |
Ун. Тітус Петанж останні 12 матчі
| 2022-11-27 | Расінг Люксембург | 0 - 2 | Ун. Тітус Петанж |
| 2022-11-13 | Ун. Тітус Петанж | 4 - 1 | Хостерт |
| 2022-11-06 | Нідеркорн | 2 - 3 | Ун. Тітус Петанж |
| 2022-10-30 | Еттельбрюк | 1 - 1 | Ун. Тітус Петанж |
| 2022-10-23 | Ун. Тітус Петанж | 0 - 0 | Женесс Еш |
| 2022-10-16 | Вільц | 0 - 2 | Ун. Тітус Петанж |
| 2022-10-09 | Ун. Тітус Петанж | 5 - 1 | Вікторія Роспорт |
| 2022-09-18 | Кер'єнг | 0 - 1 | Ун. Тітус Петанж |
| 2022-09-11 | Ун. Тітус Петанж | 1 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-09-03 | Есперанж | 3 - 3 | Ун. Тітус Петанж |
| 2022-08-28 | Ун. Тітус Петанж | 4 - 1 | Мондорф |
| 2022-08-21 | Діфферданж | 1 - 1 | Ун. Тітус Петанж |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 6 | 5 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 50% | 42% |
УНА Штрассен останні 12 матчі
| 2022-11-27 | УНА Штрассен | 2 - 0 | Мондерканж |
| 2022-11-13 | УНА Штрассен | 1 - 4 | Расінг Люксембург |
| 2022-11-06 | Хостерт | 1 - 0 | УНА Штрассен |
| 2022-10-23 | УНА Штрассен | 0 - 1 | Нідеркорн |
| 2022-10-16 | Женесс Еш | 2 - 0 | УНА Штрассен |
| 2022-10-09 | УНА Штрассен | 4 - 3 | Вільц |
| 2022-09-18 | Вікторія Роспорт | 0 - 0 | УНА Штрассен |
| 2022-09-11 | УНА Штрассен | 0 - 2 | Кер'єнг |
| 2022-09-04 | Ф91 Дюделанж | 3 - 1 | УНА Штрассен |
| 2022-08-28 | УНА Штрассен | 0 - 4 | Есперанж |
| 2022-08-21 | Мондорф | 1 - 2 | УНА Штрассен |
| 2022-08-14 | УНА Штрассен | 3 - 2 | Діфферданж |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 50% | 42% |
Таблиця Національний дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 13 | +27 | 36 |
| 2 | Есперанж | 13 | +33 | 35 |
| 3 | Расінг Люксембург | 14 | +7 | 25 |
| 4 | Ун. Тітус Петанж | 13 | +12 | 24 |
| 5 | Нідеркорн | 13 | +5 | 23 |
| 6 | Женесс Еш | 13 | +4 | 19 |
| 7 | Діфферданж | 13 | +5 | 18 |
| 8 | Мондорф | 13 | -11 | 16 |
| 9 | Вільц | 13 | -1 | 15 |
| 10 | Кер'єнг | 14 | -8 | 15 |
| 11 | Мондерканж | 14 | 0 | 14 |
| 12 | УНА Штрассен | 13 | -11 | 13 |
| 13 | Вікторія Роспорт | 13 | -8 | 11 |
| 14 | Хостерт | 13 | -14 | 11 |
| 15 | Еттельбрюк | 14 | -18 | 11 |
| 16 | Фола | 13 | -22 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Ун. Тітус Петанж | |
| УНА Штрассен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ун. Тітус Петанж | УНА Штрассен |
|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Есперанж | ||
| 3 | Расінг Люксембург | ||
| 4 | Ун. Тітус Петанж | - | |
| 5 | Нідеркорн | ||
| 6 | Женесс Еш | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Діфферданж | ||
| 8 | Мондорф | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Вільц | ||
| 10 | Кер'єнг | ||
| 11 | Мондерканж | ||
| 12 | УНА Штрассен | - | |
| 13 | Вікторія Роспорт | 5 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Хостерт | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Еттельбрюк | ||
| 16 | Фола | 2 - 3 | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Ун. Тітус Петанж | УНА Штрассен | |
| Позиція | 4 | 12 |
| Очки | 24 | 13 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 13 |
| Очки | 10 | 4 |
Форма в лізі
| Ун. Тітус Петанж | УНА Штрассен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 3 |
4
1 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
1
1 4 |
Голи в лізі
| Ун. Тітус Петанж | УНА Штрассен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
16 |
14
25 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
8 |
4
9 |
Загальна статистика для Національний дивізіон
| Матчі (106) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (355) | |
| Голи за матч | 3.35 |
| Голи вдома за матч | 1.75 |
| Голи в гостях за матч | 1.59 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 46% |
Ун. Тітус Петанж наступні 6 матчі
| 2022-12-10 | Ун. Тітус Петанж | - | Мондерканж |
| 2023-02-12 | Фола | - | Ун. Тітус Петанж |
| 2023-02-19 | Ун. Тітус Петанж | - | Діфферданж |
| 2023-02-26 | Мондорф | - | Ун. Тітус Петанж |
| 2023-03-05 | Ун. Тітус Петанж | - | Есперанж |
| 2023-03-11 | Ф91 Дюделанж | - | Ун. Тітус Петанж |
УНА Штрассен наступні 6 матчі
| 2022-12-11 | УНА Штрассен | - | Еттельбрюк |
| 2023-02-12 | Діфферданж | - | УНА Штрассен |
| 2023-02-19 | УНА Штрассен | - | Мондорф |
| 2023-02-26 | Есперанж | - | УНА Штрассен |
| 2023-03-05 | УНА Штрассен | - | Ф91 Дюделанж |
| 2023-03-12 | Кер'єнг | - | УНА Штрассен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 3.80 | 4.20 |
| Ймовірність | 61% | 17% | 22% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.19 | 2.15 |
| Ймовірність | 73% | 27% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.33 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.50 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.15 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.62 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-04 12:00. На даний момент можливі зміни!