Кубок Марокко
четвер, 16.02.2023
16:00
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0, 4 - 6)
Переможець ФАР Рабат
результат 4 - 6 після додаткового часу
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Рабат |
| В гостях: |
Рабат |
| Час початку |
| Година: |
16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.00 |
2.80 |
1.95 |
X2 |
|
|
|
1.75 |
1.21 |
| 27% |
35% |
38% |
1.21 |
|
|
|
33% |
67% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.52 |
2.35 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
|
|
|
5.50 |
1.11 |
| 60% |
40% |
|
|
|
34% |
66% |
|
|
|
16% |
84% |
Останні 1 прямі зустрічі
|
2022-09-14 |
Юньйон Туарга
|
0 - 1 |
ФАР Рабат
|
Юньйон Туарга останні 12 матчі
|
2023-01-29 |
Юньйон Туарга
|
2 - 1 |
Діфаа Ель-Джадіді
|
|
2023-01-26 |
Юньйон Туарга
|
0 - 0 |
Олімпік Хурібга
|
|
2023-01-20 |
Мулудія Ужда
|
2 - 2 |
Юньйон Туарга
|
|
2023-01-17 |
Юньйон Туарга
|
0 - 1 |
Беркан
|
|
2023-01-14 |
ІР Танжер
|
0 - 1 |
Юньйон Туарга
|
|
2023-01-07 |
Юньйон Туарга
|
1 - 2 |
Магриб Фес
|
|
2023-01-04 |
ФУС Рабат
|
3 - 0 |
Юньйон Туарга
|
|
2022-12-28 |
Юньйон Туарга
|
2 - 1 |
ЖСС Суалем
|
|
2022-11-06 |
Відад Касабланка
|
0 - 0 |
Юньйон Туарга
|
|
2022-10-26 |
Юньйон Туарга
|
2 - 0 |
Олімпік Сафі
|
|
2022-10-16 |
Хассанія Агадір
|
1 - 2 |
Юньйон Туарга
|
|
2022-10-07 |
Юньйон Туарга
|
1 - 0 |
Шабаб Мохамеддія
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
7 |
6 |
1 |
| 50% |
25% |
25% |
|
58% |
50% |
8% |
ФАР Рабат останні 12 матчі
|
2023-02-12 |
Пайрамідс
|
2 - 2 |
ФАР Рабат
|
|
2023-01-28 |
ФАР Рабат
|
3 - 2 |
Мулудія Ужда
|
|
2023-01-25 |
ФАР Рабат
|
4 - 0 |
ІР Танжер
|
|
2023-01-21 |
Раджа Касабланка
|
1 - 0 |
ФАР Рабат
|
|
2023-01-18 |
ФАР Рабат
|
2 - 1 |
Магриб Фес
|
|
2023-01-14 |
Олімпік Хурібга
|
0 - 2 |
ФАР Рабат
|
|
2023-01-08 |
ФАР Рабат
|
0 - 1 |
ФУС Рабат
|
|
2023-01-05 |
ЖСС Суалем
|
1 - 1 |
ФАР Рабат
|
|
2022-12-29 |
ФАР Рабат
|
3 - 0 |
Відад Касабланка
|
|
2022-11-14 |
Могреб Тетуан
|
0 - 2 |
ФАР Рабат
|
|
2022-10-27 |
ФАР Рабат
|
2 - 1 |
Хассанія Агадір
|
|
2022-10-21 |
Шабаб Мохамеддія
|
1 - 1 |
ФАР Рабат
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
6 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
50% |
25% |
Юньйон Туарга наступні 6 матчі
|
2023-02-22 |
Раджа Касабланка
|
- |
Юньйон Туарга
|
|
2023-03-01 |
ФАР Рабат
|
- |
Юньйон Туарга
|
|
2023-03-05 |
Юньйон Туарга
|
- |
Могреб Тетуан
|
|
2023-03-12 |
Шабаб Мохамеддія
|
- |
Юньйон Туарга
|
|
2023-04-02 |
Юньйон Туарга
|
- |
Хассанія Агадір
|
|
2023-04-07 |
Олімпік Сафі
|
- |
Юньйон Туарга
|
ФАР Рабат наступні 6 матчі
|
2023-02-22 |
Беркан
|
- |
ФАР Рабат
|
|
2023-02-26 |
ФАР Рабат
|
- |
Модерн Спорт
|
|
2023-03-01 |
ФАР Рабат
|
- |
Юньйон Туарга
|
|
2023-03-04 |
Діфаа Ель-Джадіді
|
- |
ФАР Рабат
|
|
2023-03-08 |
Модерн Спорт
|
- |
ФАР Рабат
|
|
2023-03-12 |
Олімпік Сафі
|
- |
ФАР Рабат
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
4.00 |
2.80 |
1.95 |
| Ймовірність |
27% |
35% |
38% |
|
X2 @ 1.21 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.75 |
1.21 |
| Ймовірність |
33% |
67% |
|
X2 @ 1.21 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.52 |
2.35 |
| Ймовірність |
|
60% |
40% |
|
Більше 1.5 @ 1.52 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.55 |
1.44 |
| Ймовірність |
|
34% |
66% |
|
Менше 2.5 @ 1.44 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
5.50 |
1.11 |
| Ймовірність |
|
16% |
84% |
|
Менше 3.5 @ 1.11 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.20 |
1.58 |
| Ймовірність |
|
42% |
58% |
|
Ні @ 1.58 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-16 12:05. На даний момент можливі зміни!