Прімера КІФФ - Група 1 - Іспанія

неділя, 20.01.2019
11:00
Уніоністас

Уніоністас

Лас-Пальмас B

Лас-Пальмас B

3 - 0
(3 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Саламанка
В гостях: Лас-Пальмас
Відстань: 1 684.2 км
Час початку
Година: 11:00 (12:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.83 3.25 3.80 1 1.20 1.83
33% 42% 25% 1.83 56% 44%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.46 2.56 2.40 1.50 4.60 1.16
51% 49% 23% 77% 15% 85%

Останні 1 прямі зустрічі

2018-09-02 Лас-Пальмас B 1 - 0 Уніоністас

Уніоністас останні 12 матчі

2019-01-13 Понтеведра 0 - 0 Уніоністас
2019-01-06 Рапідо де Боусас 4 - 1 Уніоністас
2018-12-22 Уніоністас 4 - 0 Корухо
2018-12-16 СС Реєс 1 - 2 Уніоністас
2018-12-08 Уніоністас 0 - 0 Депортіво B
2018-12-02 Гіхуело 0 - 1 Уніоністас
2018-11-25 Уніоністас 1 - 1 Саламанка
2018-11-18 Бургос 0 - 1 Уніоністас
2018-11-11 Уніоністас 1 - 0 Понферрадіна
2018-11-04 Фуенлабрада 1 - 1 Уніоністас
2018-10-27 Уніоністас 1 - 1 Сельта Віго B
2018-10-21 Інтер. Мадрид 0 - 0 Уніоністас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 6 1 6 3 2
42% 50% 8% 50% 25% 17%

Лас-Пальмас B останні 12 матчі

2019-01-13 Лас-Пальмас B 0 - 0 Реал Мадрид B
2019-01-06 Лас-Пальмас B 0 - 2 Атлетіко B
2018-12-22 Уньйон Адарве 1 - 1 Лас-Пальмас B
2018-12-16 Понтеведра 1 - 0 Лас-Пальмас B
2018-12-09 Лас-Пальмас B 2 - 2 Рапідо де Боусас
2018-12-02 Корухо 2 - 1 Лас-Пальмас B
2018-11-25 Лас-Пальмас B 1 - 0 СС Реєс
2018-11-18 Депортіво B 1 - 1 Лас-Пальмас B
2018-11-11 Лас-Пальмас B 3 - 1 Гіхуело
2018-11-04 Саламанка 2 - 0 Лас-Пальмас B
2018-10-28 Лас-Пальмас B 0 - 0 Бургос
2018-10-21 Понферрадіна 0 - 0 Лас-Пальмас B
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 7 3 2
17% 50% 33% 58% 25% 17%
Реклама

Таблиця Прімера КІФФ - Група 1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Фуенлабрада 20 10 6 4 27 11 +16 36
2 Понферрадіна 20 10 6 4 27 15 +12 36
3 Атлетіко B 20 9 7 4 30 20 +10 34
4 СС Реєс 20 9 6 5 29 19 +10 33
5 Леонеса 20 9 6 5 26 18 +8 33
6 Реал Мадрид B 20 9 6 5 32 26 +6 33
7 Понтеведра 20 9 6 5 23 18 +5 33
8 Уніоністас 20 7 8 5 17 16 +1 29
9 Корухо 20 7 7 6 18 20 -2 28
10 Гіхуело 20 8 3 9 17 20 -3 27
11 Інтер. Мадрид 20 6 8 6 25 26 -1 26
12 Лас-Пальмас B 20 6 7 7 14 17 -3 25
13 Вальядолід B 20 5 9 6 17 22 -5 24
14 Бургос 20 5 7 8 12 16 -4 22
15 Саламанка 20 5 7 8 24 29 -5 22
16 Сельта Віго B 20 5 7 8 18 23 -5 22
17 Навалькарнеро 20 5 6 9 24 30 -6 21
18 Уньйон Адарве 20 4 8 8 23 30 -7 20
19 Рапідо де Боусас 20 4 5 11 15 30 -15 17
20 Депортіво B 20 3 5 12 18 30 -12 14

Хронологія матчів у лізі

Уніоністас                     
Лас-Пальмас B                     
Вдома                     
В гостях                     

Матчі вдома/в гостях

М Команда Уніоністас Лас-Пальмас B
1 Фуенлабрада    
2 Понферрадіна 1 - 0 0 - 0
3 Атлетіко B 1 - 1  
4 СС Реєс    
5 Леонеса 0 - 1 0 - 1
6 Реал Мадрид B   2 - 0
7 Понтеведра 1 - 0 1 - 0
8 Уніоністас -  
9 Корухо 4 - 0 2 - 1
10 Гіхуело    
11 Інтер. Мадрид    
12 Лас-Пальмас B   -
13 Вальядолід B 1 - 1 1 - 0
14 Бургос    
15 Саламанка 1 - 1 2 - 0
16 Сельта Віго B 1 - 1 0 - 1
17 Навалькарнеро    
18 Уньйон Адарве   1 - 1
19 Рапідо де Боусас    
20 Депортіво B 0 - 0 1 - 1

Позиція в лізі

  Уніоністас Лас-Пальмас B
Позиція 8 12
Очки 29 25
  Вдома В гостях
Позиція 14 11
Очки 14 9

Форма в лізі

  Уніоністас Лас-Пальмас B
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
8         
5      
6       
7        
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
5      
1  
2   
3    
5      

Голи в лізі

  Уніоністас Лас-Пальмас B
Забиті голи
Пропущені голи
17                  
16                 
14               
17                  
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
10           
5      
5      
10           

Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 1

Матчі   (200)
Перемоги вдома 46%
Нічиї 32%
Перемоги в гостях 21%
Зіграні матчі 100%
Голи   (436)
Голи за матч 2.18
Голи вдома за матч 1.36
Голи в гостях за матч 0.82
Домашня команда забила в 74%
Команда гостей забила в 58%
Обидві Команди Заб'ють 44%
Більше 1.5 63%
Більше 2.5 36%
Більше 3.5 18%

Уніоністас наступні 6 матчі

2019-01-27 Атлетіко B - Уніоністас
2019-02-03 Уніоністас - Реал Мадрид B
2019-02-09 Уніоністас - Уньйон Адарве
2019-02-17 Леонеса - Уніоністас
2019-02-24 Уніоністас - Навалькарнеро
2019-03-03 Вальядолід B - Уніоністас

Лас-Пальмас B наступні 6 матчі

2019-01-27 Лас-Пальмас B - Леонеса
2019-02-03 Навалькарнеро - Лас-Пальмас B
2019-02-10 Лас-Пальмас B - Вальядолід B
2019-02-17 Інтер. Мадрид - Лас-Пальмас B
2019-02-24 Лас-Пальмас B - Сельта Віго B
2019-03-03 Фуенлабрада - Лас-Пальмас B

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.83 3.25 3.80
Ймовірність 33% 42% 25%
1 @ 1.83
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.20 1.83
Ймовірність 56% 44%
1X @ 1.20
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.46 2.56
Ймовірність   51% 49%
Більше 1.5 @ 1.46
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.40 1.50
Ймовірність   23% 77%
Менше 2.5 @ 1.50
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.60 1.16
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.16
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.25 1.57
Ймовірність   36% 64%
Ні @ 1.57

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-01-20 08:02. На даний момент можливі зміни!