Прімера Дивізіон - Чилі

субота, 09.03.2019
23:00
У. Католіка

У. Католіка

Уніон Ла Калера

Уніон Ла Калера

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Сантьяго
В гостях: Ла-Калера
Відстань: 90.4 км
Стадіон
Стадіон: San Carlos de Apoquindo
Вміщує: 16 000
Розміри: 108 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 23:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.95 3.50 3.80 1 1.28 1.85
39% 32% 29% 1.95 65% 35%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 3.00 2.10 1.70 3.75 1.25
79% 21% 51% 49% 15% 85%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-08-11 Уніон Ла Калера 2 - 2 У. Католіка
2018-02-24 У. Католіка 1 - 0 Уніон Ла Калера
2016-01-24 Уніон Ла Калера 1 - 4 У. Католіка
2015-09-06 У. Католіка 3 - 1 Уніон Ла Калера
2015-04-11 У. Католіка 4 - 2 Уніон Ла Калера
2014-11-08 Уніон Ла Калера 1 - 0 У. Католіка
2014-04-26 У. Католіка 1 - 1 Уніон Ла Калера
2013-12-07 Уніон Ла Калера 0 - 2 У. Католіка
2013-02-24 У. Католіка 4 - 0 Уніон Ла Калера
2012-08-26 У. Католіка 1 - 1 Уніон Ла Калера
2012-03-18 Уніон Ла Калера 1 - 0 У. Католіка
2011-08-14 У. Католіка 4 - 0 Уніон Ла Калера
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 9 6 6
58% 25% 17% 75% 50% 50%

У. Католіка останні 12 матчі

2019-03-06 Лібертад Ас. 4 - 1 У. Католіка
2019-03-02 Аудакс Італьяно 0 - 2 У. Католіка
2019-02-24 У. Католіка 0 - 1 Депортес Ікіке
2019-02-15 Кокімбо 1 - 2 У. Католіка
2018-12-02 Депортес Темуко 1 - 2 У. Католіка
2018-11-25 У. Католіка 1 - 0 О'Хіггінс
2018-11-04 Антофагаста 1 - 1 У. Католіка
2018-10-27 У. де Чилі 2 - 0 У. Католіка
2018-10-21 У. Католіка 1 - 0 У. де Консепсьйон
2018-10-06 Уачіпато 3 - 0 У. Католіка
2018-09-30 У. Католіка 1 - 0 Коло-Коло
2018-09-23 У. Католіка 2 - 1 Сан-Луїс Кілота
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 8 5 1
58% 8% 33% 67% 42% 8%

Уніон Ла Калера останні 12 матчі

2019-03-04 Уніон Ла Калера 2 - 1 Кобресаль
2019-02-23 Евертон ВМ 1 - 2 Уніон Ла Калера
2019-02-20 Шапекоенсе СК 1 - 1 Уніон Ла Калера
2019-02-15 Уніон Ла Калера 2 - 0 Палестіно
2019-02-05 Уніон Ла Калера 0 - 0 Шапекоенсе СК
2018-11-29 У. Еспаньйола 1 - 1 Уніон Ла Калера
2018-11-24 Уніон Ла Калера 0 - 1 Депортес Темуко
2018-11-04 Куріко Унідо 2 - 0 Уніон Ла Калера
2018-10-27 Уніон Ла Калера 0 - 1 Сан-Луїс Кілота
2018-10-20 Уніон Ла Калера 0 - 2 Уачіпато
2018-10-07 Аудакс Італьяно 4 - 0 Уніон Ла Калера
2018-09-29 У. де Чилі 1 - 0 Уніон Ла Калера
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 3 1
25% 25% 50% 67% 25% 8%
Реклама

Таблиця Прімера Дивізіон

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Коло-Коло 3 3 0 0 8 4 +4 9
2 Уніон Ла Калера 3 3 0 0 6 2 +4 9
3 О'Хіггінс 3 2 0 1 5 3 +2 6
4 У. Католіка 3 2 0 1 4 2 +2 6
5 У. Еспаньйола 3 2 0 1 4 4 0 6
6 Кокімбо 3 1 1 1 5 2 +3 4
7 У. де Чилі 3 1 1 1 4 2 +2 4
8 Депортес Ікіке 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 Антофагаста 2 1 0 1 4 2 +2 3
10 Палестіно 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 Уачіпато 3 1 0 2 3 7 -4 3
12 Аудакс Італьяно 3 1 0 2 2 6 -4 3
13 Куріко Унідо 3 0 2 1 3 4 -1 2
14 У. де Консепсьйон 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 Кобресаль 3 0 1 2 3 5 -2 1
16 Евертон ВМ 3 0 1 2 1 6 -5 1

Хронологія матчів у лізі

У. Католіка    
Уніон Ла Калера    
Вдома    
В гостях    

Матчі вдома/в гостях

М Команда У. Католіка Уніон Ла Калера
1 Коло-Коло    
2 Уніон Ла Калера   -
3 О'Хіггінс    
4 У. Католіка -  
5 У. Еспаньйола    
6 Кокімбо    
7 У. де Чилі    
8 Депортес Ікіке 0 - 1  
9 Антофагаста    
10 Палестіно    
11 Уачіпато    
12 Аудакс Італьяно    
13 Куріко Унідо    
14 У. де Консепсьйон    
15 Кобресаль    
16 Евертон ВМ   1 - 2

Позиція в лізі

  У. Католіка Уніон Ла Калера
Позиція 4 2
Очки 6 9
  Вдома В гостях
Позиція 15 5
Очки 0 3

Форма в лізі

  У. Католіка Уніон Ла Калера
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
0  
1  
3    
0  
0  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
1  
1  
0  
0  

Голи в лізі

  У. Католіка Уніон Ла Калера
Забиті голи
Пропущені голи
4     
2   
6       
2   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
0   
1   
2   
1   

Загальна статистика для Прімера Дивізіон

Матчі   (23)
Перемоги вдома 39%
Нічиї 17%
Перемоги в гостях 43%
Зіграні матчі 100%
Голи   (57)
Голи за матч 2.48
Голи вдома за матч 1.26
Голи в гостях за матч 1.22
Домашня команда забила в 74%
Команда гостей забила в 61%
Обидві Команди Заб'ють 48%
Більше 1.5 70%
Більше 2.5 57%
Більше 3.5 22%

У. Католіка наступні 6 матчі

2019-03-14 У. Католіка - Росаріо Сентраль
2019-03-17 Коло-Коло - У. Католіка
2019-03-23 У. Католіка - Палестіно
2019-03-31 У. Католіка - Куріко Унідо
2019-04-04 У. Католіка - Греміу
2019-04-07 Евертон ВМ - У. Католіка

Уніон Ла Калера наступні 6 матчі

2019-03-17 Кокімбо - Уніон Ла Калера
2019-03-29 Уніон Ла Калера - У. де Консепсьйон
2019-04-07 У. де Чилі - Уніон Ла Калера
2019-04-14 Уніон Ла Калера - Уачіпато
2019-04-21 Аудакс Італьяно - Уніон Ла Калера
2019-04-28 Уніон Ла Калера - О'Хіггінс

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.95 3.50 3.80
Ймовірність 39% 32% 29%
1 @ 1.95
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.28 1.85
Ймовірність 65% 35%
1X @ 1.28
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.36 3.00
Ймовірність   79% 21%
Більше 1.5 @ 1.36
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.10 1.70
Ймовірність   51% 49%
Більше 2.5 @ 2.10
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.75 1.25
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.25
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.90 1.80
Ймовірність   48% 52%
Ні @ 1.80

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-03-09 20:00. На даний момент можливі зміни!