Прімера Дивізіон - Чилі
неділя, 04.08.2019
01:00
01:00

У. де Чилі

Аудакс Італьяно
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сантьяго |
| В гостях: | Ла-Флорида |
| Відстань: | 10.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Nacional de Chile |
| Вміщує: | 47 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 01:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.60 | 4.33 | X2 | 1.20 | 1.90 | |||
| 17% | 35% | 48% | 1.90 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 87% | 13% | 50% | 50% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-05 | Аудакс Італьяно | 3 - 1 | У. де Чилі |
| 2018-08-05 | У. де Чилі | 1 - 2 | Аудакс Італьяно |
| 2018-03-30 | Аудакс Італьяно | 2 - 3 | У. де Чилі |
| 2017-11-25 | У. де Чилі | 0 - 3 | Аудакс Італьяно |
| 2017-09-02 | У. де Чилі | 1 - 0 | Аудакс Італьяно |
| 2017-08-30 | Аудакс Італьяно | 0 - 3 | У. де Чилі |
| 2017-03-12 | Аудакс Італьяно | 0 - 3 | У. де Чилі |
| 2016-11-27 | У. де Чилі | 2 - 2 | Аудакс Італьяно |
| 2016-02-20 | У. де Чилі | 2 - 2 | Аудакс Італьяно |
| 2015-09-16 | Аудакс Італьяно | 3 - 1 | У. де Чилі |
| 2015-03-02 | У. де Чилі | 2 - 3 | Аудакс Італьяно |
| 2014-09-27 | Аудакс Італьяно | 2 - 3 | У. де Чилі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 11 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 92% | 58% |
У. де Чилі останні 12 матчі
| 2019-07-27 | Палестіно | 1 - 1 | У. де Чилі |
| 2019-07-20 | У. де Чилі | 2 - 0 | Депортес Темуко |
| 2019-07-14 | Депортес Темуко | 0 - 1 | У. де Чилі |
| 2019-06-12 | У. де Чилі | 1 - 1 | CSD Rangers |
| 2019-06-08 | CSD Rangers | 0 - 2 | У. де Чилі |
| 2019-05-26 | Депортес Ікіке | 2 - 4 | У. де Чилі |
| 2019-05-18 | У. де Чилі | 1 - 1 | Коло-Коло |
| 2019-05-13 | У. де Чилі | 1 - 1 | Кокімбо |
| 2019-05-05 | Аудакс Італьяно | 3 - 1 | У. де Чилі |
| 2019-04-27 | Евертон ВМ | 1 - 1 | У. де Чилі |
| 2019-04-21 | У. де Чилі | 3 - 3 | Куріко Унідо |
| 2019-04-14 | У. Католіка | 4 - 0 | У. де Чилі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 11 | 4 | 4 | |
| 33% | 50% | 17% | 92% | 33% | 33% |
Аудакс Італьяно останні 12 матчі
| 2019-07-28 | Аудакс Італьяно | 3 - 1 | Депортес Ікіке |
| 2019-07-20 | Union San Felipe | 0 - 1 | Аудакс Італьяно |
| 2019-07-14 | Аудакс Італьяно | 0 - 0 | Union San Felipe |
| 2019-06-11 | Аудакс Італьяно | 3 - 1 | С. Вондерерз |
| 2019-06-08 | С. Вондерерз | 1 - 2 | Аудакс Італьяно |
| 2019-05-26 | Коло-Коло | 3 - 0 | Аудакс Італьяно |
| 2019-05-19 | Аудакс Італьяно | 3 - 1 | Куріко Унідо |
| 2019-05-12 | Евертон ВМ | 0 - 2 | Аудакс Італьяно |
| 2019-05-05 | Аудакс Італьяно | 3 - 1 | У. де Чилі |
| 2019-04-28 | У. Еспаньйола | 0 - 2 | Аудакс Італьяно |
| 2019-04-21 | Аудакс Італьяно | 1 - 1 | Уніон Ла Калера |
| 2019-04-13 | Аудакс Італьяно | 2 - 0 | Кокімбо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | |
| 75% | 17% | 8% | 83% | 50% | 33% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | У. Католіка | 15 | +18 | 35 |
| 2 | Коло-Коло | 15 | +9 | 29 |
| 3 | Уніон Ла Калера | 16 | +8 | 27 |
| 4 | Аудакс Італьяно | 15 | +3 | 26 |
| 5 | У. Еспаньйола | 16 | -4 | 26 |
| 6 | Кокімбо | 16 | +2 | 22 |
| 7 | О'Хіггінс | 16 | -2 | 21 |
| 8 | Палестіно | 15 | +4 | 20 |
| 9 | Куріко Унідо | 15 | 0 | 19 |
| 10 | Уачіпато | 15 | -3 | 19 |
| 11 | Кобресаль | 16 | -6 | 18 |
| 12 | Евертон ВМ | 15 | -2 | 17 |
| 13 | Депортес Ікіке | 16 | -8 | 16 |
| 14 | Антофагаста | 15 | -4 | 13 |
| 15 | У. де Чилі | 15 | -6 | 13 |
| 16 | У. де Консепсьйон | 15 | -9 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| У. де Чилі | |
| Аудакс Італьяно | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | У. де Чилі | Аудакс Італьяно |
|---|---|---|---|
| 1 | У. Католіка | ||
| 2 | Коло-Коло | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Уніон Ла Калера | 1 - 1 | |
| 4 | Аудакс Італьяно | - | |
| 5 | У. Еспаньйола | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 6 | Кокімбо | 1 - 1 | |
| 7 | О'Хіггінс | ||
| 8 | Палестіно | 1 - 2 | |
| 9 | Куріко Унідо | 3 - 3 | |
| 10 | Уачіпато | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Кобресаль | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Евертон ВМ | 0 - 2 | |
| 13 | Депортес Ікіке | ||
| 14 | Антофагаста | ||
| 15 | У. де Чилі | - | |
| 16 | У. де Консепсьйон | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| У. де Чилі | Аудакс Італьяно | |
| Позиція | 15 | 4 |
| Очки | 13 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 3 |
| Очки | 8 | 12 |
Форма в лізі
| У. де Чилі | Аудакс Італьяно | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
7 6 |
8
2 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
5 1 |
4
0 3 |
Голи в лізі
| У. де Чилі | Аудакс Італьяно | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
26 |
22
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
9 |
8
8 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (123) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (319) | |
| Голи за матч | 2.59 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 26% |
У. де Чилі наступні 6 матчі
| 2019-08-10 | У. де Чилі | - | Антофагаста |
| 2019-08-18 | Уніон Ла Калера | - | У. де Чилі |
| 2019-08-25 | У. де Чилі | - | У. Католіка |
| 2019-08-31 | Кокімбо | - | У. де Чилі |
| 2019-09-07 | Кобресаль | - | У. де Чилі |
| 2019-09-14 | У. Еспаньйола | - | У. де Чилі |
Аудакс Італьяно наступні 6 матчі
| 2019-08-11 | Аудакс Італьяно | - | Уачіпато |
| 2019-08-18 | Аудакс Італьяно | - | Палестіно |
| 2019-08-25 | Куріко Унідо | - | Аудакс Італьяно |
| 2019-09-01 | Аудакс Італьяно | - | У. Еспаньйола |
| 2019-09-08 | Аудакс Італьяно | - | У. Еспаньйола |
| 2019-09-14 | Депортес Ікіке | - | Аудакс Італьяно |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.60 | 4.33 |
| Ймовірність | 17% | 35% | 48% |
| X2 @ 1.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.90 |
| Ймовірність | 26% | 74% |
| X2 @ 1.90 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 87% | 13% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-04 00:05. На даний момент можливі зміни!