Прімера Дивізіон - Чилі
неділя, 17.07.2022
20:00
20:00

У. де Чилі

Ньюбленсе
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сантьяго |
| В гостях: | Чіллан |
| Відстань: | 374.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Nacional de Chile |
| Вміщує: | 47 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 4.00 | 1.75 | X2 | 2.00 | 1.18 | |||
| 26% | 34% | 40% | 1.18 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 72% | 28% | 48% | 52% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-02-21 | Ньюбленсе | 3 - 2 | У. де Чилі |
| 2021-11-04 | Ньюбленсе | 1 - 0 | У. де Чилі |
| 2021-07-30 | У. де Чилі | 1 - 1 | Ньюбленсе |
| 2017-07-22 | У. де Чилі | 2 - 0 | Ньюбленсе |
| 2017-07-16 | Ньюбленсе | 0 - 2 | У. де Чилі |
| 2015-04-26 | У. де Чилі | 2 - 1 | Ньюбленсе |
| 2014-11-30 | Ньюбленсе | 0 - 3 | У. де Чилі |
| 2014-01-26 | У. де Чилі | 5 - 0 | Ньюбленсе |
| 2013-08-18 | Ньюбленсе | 2 - 2 | У. де Чилі |
| 2013-07-25 | У. де Чилі | 2 - 2 | Ньюбленсе |
| 2013-07-07 | Ньюбленсе | 4 - 2 | У. де Чилі |
| 2013-05-12 | Ньюбленсе | 1 - 3 | У. де Чилі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 8 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 67% | 50% |
У. де Чилі останні 12 матчі
| 2022-07-10 | Антофагаста | 1 - 1 | У. де Чилі |
| 2022-07-02 | У. де Чилі | 2 - 1 | Уніон Ла Калера |
| 2022-05-28 | Кобресаль | 1 - 0 | У. де Чилі |
| 2022-05-21 | У. де Чилі | 3 - 2 | Уачіпато |
| 2022-05-14 | Евертон ВМ | 2 - 1 | У. де Чилі |
| 2022-05-07 | У. де Чилі | 2 - 0 | Ла-Серена |
| 2022-04-29 | Аудакс Італьяно | 2 - 0 | У. де Чилі |
| 2022-04-16 | У. де Чилі | 0 - 0 | Палестіно |
| 2022-04-09 | Кокімбо | 1 - 0 | У. де Чилі |
| 2022-04-02 | У. Католіка | 2 - 1 | У. де Чилі |
| 2022-03-27 | У. де Чилі | 2 - 0 | У. Еспаньйола |
| 2022-03-17 | У. де Чилі | 1 - 1 | Куріко Унідо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 33% | 8% |
Ньюбленсе останні 12 матчі
| 2022-07-11 | Уніон Ла Калера | 2 - 2 | Ньюбленсе |
| 2022-07-01 | Ньюбленсе | 1 - 2 | Аудакс Італьяно |
| 2022-05-30 | Коло-Коло | 0 - 0 | Ньюбленсе |
| 2022-05-23 | Ньюбленсе | 3 - 1 | Куріко Унідо |
| 2022-05-15 | Уачіпато | 1 - 3 | Ньюбленсе |
| 2022-05-08 | Ньюбленсе | 4 - 0 | У. Католіка |
| 2022-04-24 | О'Хіггінс | 1 - 0 | Ньюбленсе |
| 2022-04-18 | Ньюбленсе | 2 - 1 | Евертон ВМ |
| 2022-04-10 | Палестіно | 1 - 1 | Ньюбленсе |
| 2022-04-02 | Ньюбленсе | 1 - 1 | Антофагаста |
| 2022-03-21 | У. Еспаньйола | 1 - 0 | Ньюбленсе |
| 2022-03-16 | Уніон Ла Калера | 2 - 1 | Ньюбленсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Коло-Коло | 18 | +23 | 36 |
| 2 | Ньюбленсе | 17 | +11 | 30 |
| 3 | Куріко Унідо | 17 | +16 | 29 |
| 4 | У. Еспаньйола | 16 | +6 | 29 |
| 5 | Палестіно | 18 | +3 | 29 |
| 6 | Кобресаль | 17 | +4 | 27 |
| 7 | Уачіпато | 17 | -3 | 25 |
| 8 | Евертон ВМ | 17 | +2 | 22 |
| 9 | У. Католіка | 16 | -3 | 22 |
| 10 | У. де Чилі | 17 | -2 | 21 |
| 11 | О'Хіггінс | 17 | -4 | 21 |
| 12 | Аудакс Італьяно | 18 | -5 | 20 |
| 13 | Ла-Серена | 17 | -11 | 17 |
| 14 | Уніон Ла Калера | 17 | -11 | 15 |
| 15 | Кокімбо | 18 | -19 | 13 |
| 16 | Антофагаста | 17 | -7 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| У. де Чилі | |
| Ньюбленсе | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | У. де Чилі | Ньюбленсе |
|---|---|---|---|
| 1 | Коло-Коло | 0 - 0 | |
| 2 | Ньюбленсе | - | |
| 3 | Куріко Унідо | 1 - 1 | |
| 4 | У. Еспаньйола | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Палестіно | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Кобресаль | 1 - 1 | |
| 7 | Уачіпато | 3 - 2 | 1 - 3 |
| 8 | Евертон ВМ | ||
| 9 | У. Католіка | ||
| 10 | У. де Чилі | - | |
| 11 | О'Хіггінс | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Аудакс Італьяно | 1 - 2 | |
| 13 | Ла-Серена | 2 - 0 | |
| 14 | Уніон Ла Калера | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Кокімбо | 0 - 1 | |
| 16 | Антофагаста | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| У. де Чилі | Ньюбленсе | |
| Позиція | 10 | 2 |
| Очки | 21 | 30 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 2 |
| Очки | 17 | 13 |
Форма в лізі
| У. де Чилі | Ньюбленсе | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
3 8 |
8
6 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 1 |
3
4 2 |
Голи в лізі
| У. де Чилі | Ньюбленсе | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
24 |
27
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
6 |
10
8 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (137) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 21% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (342) | |
| Голи за матч | 2.50 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 28% |
У. де Чилі наступні 6 матчі
| 2022-07-24 | О'Хіггінс | - | У. де Чилі |
| 2022-07-31 | У. де Чилі | - | Коло-Коло |
| 2022-08-07 | У. Еспаньйола | - | У. де Чилі |
| 2022-08-13 | Куріко Унідо | - | У. де Чилі |
| 2022-08-19 | Кобресаль | - | У. де Чилі |
| 2022-08-22 | У. де Чилі | - | Кобресаль |
Ньюбленсе наступні 6 матчі
| 2022-07-23 | Ньюбленсе | - | Кобресаль |
| 2022-07-30 | Ла-Серена | - | Ньюбленсе |
| 2022-08-08 | Ньюбленсе | - | Кокімбо |
| 2022-08-15 | Ньюбленсе | - | У. Еспаньйола |
| 2022-08-17 | Ньюбленсе | - | Коло-Коло |
| 2022-08-21 | Коло-Коло | - | Ньюбленсе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 4.00 | 1.75 |
| Ймовірність | 26% | 34% | 40% |
| X2 @ 1.18 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.18 |
| Ймовірність | 39% | 61% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.88 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.88 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-17 16:06. На даний момент можливі зміни!