Клубні товариські матчі
вівторок, 10.01.2023
14:00
Унів. Клуж
(Румунія)
Дебрецен
(Угорщина)
4 - 0
(3 - 0, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Клуж-Напока (Рум) |
| В гостях: |
Дебрецен (Уго) |
| Відстань: |
171.4 км |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.61 |
3.72 |
1.78 |
2 |
|
|
|
1.81 |
1.23 |
| 30% |
30% |
40% |
1.78 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.10 |
|
|
|
1.45 |
2.50 |
|
|
|
2.14 |
1.63 |
| 81% |
19% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
42% |
58% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Унів. Клуж останні 12 матчі
|
2023-01-07 |
Унів. Клуж
|
1 - 3 |
Цюрих
|
|
2022-12-17 |
Шепші
|
2 - 1 |
Унів. Клуж
|
|
2022-12-11 |
Унів. Клуж
|
0 - 0 |
УТА Арад
|
|
2022-12-07 |
Унів. Клуж
|
0 - 0 |
Рапід Бухарест
|
|
2022-12-02 |
Петролул
|
2 - 0 |
Унів. Клуж
|
|
2022-11-14 |
Унів. Клуж
|
1 - 1 |
Арджеш
|
|
2022-11-05 |
Унів. Крайова
|
1 - 0 |
Унів. Клуж
|
|
2022-10-31 |
Унів. Клуж
|
2 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-10-23 |
Унів. Клуж
|
1 - 2 |
ЧФР Клуж
|
|
2022-10-20 |
Унів. Клуж
|
1 - 1 |
ЧФР Клуж
|
|
2022-10-15 |
Фарул Констанца
|
2 - 0 |
Унів. Клуж
|
|
2022-10-08 |
Унів. Клуж
|
1 - 0 |
Германнштадт
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
4 |
1 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
33% |
8% |
Дебрецен останні 12 матчі
|
2022-11-12 |
Пушкаш Академі
|
2 - 1 |
Дебрецен
|
|
2022-11-09 |
Дебрецен
|
1 - 0 |
Мезекевешд-Жорі
|
|
2022-11-06 |
Вашаш Будапешт
|
0 - 3 |
Дебрецен
|
|
2022-10-29 |
Кечкемет
|
2 - 2 |
Дебрецен
|
|
2022-10-24 |
Дебрецен
|
2 - 3 |
Кішварда
|
|
2022-10-16 |
Дебрецен
|
4 - 1 |
Уйпешт
|
|
2022-10-09 |
Ференцварош
|
2 - 0 |
Дебрецен
|
|
2022-10-01 |
Дебрецен
|
4 - 3 |
Гонвед
|
|
2022-09-10 |
Пакш
|
1 - 0 |
Дебрецен
|
|
2022-09-03 |
Дебрецен
|
1 - 0 |
Фехервар
|
|
2022-08-30 |
Залаеґерсеґ
|
4 - 2 |
Дебрецен
|
|
2022-08-27 |
Дебрецен
|
1 - 1 |
Пушкаш Академі
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
7 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
58% |
42% |
Унів. Клуж наступні 6 матчі
|
2023-01-13 |
Унів. Клуж
|
- |
Шаффхаузен
|
|
2023-01-20 |
Унів. Клуж
|
- |
Волунтарі
|
|
2023-01-27 |
Унів. Клуж
|
- |
Рапід Бухарест
|
|
2023-02-03 |
У Крайова 1948
|
- |
Унів. Клуж
|
|
2023-02-10 |
Унів. Клуж
|
- |
Міовень
|
|
2023-02-17 |
Хіндія Тирговіште
|
- |
Унів. Клуж
|
Дебрецен наступні 6 матчі
|
2023-01-19 |
Шльонск Вроцлав
|
- |
Дебрецен
|
|
2023-01-28 |
Дебрецен
|
- |
Залаеґерсеґ
|
|
2023-02-04 |
Фехервар
|
- |
Дебрецен
|
|
2023-02-08 |
Дьор
|
- |
Дебрецен
|
|
2023-02-11 |
Дебрецен
|
- |
Пакш
|
|
2023-02-19 |
Гонвед
|
- |
Дебрецен
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
3.61 |
3.72 |
1.78 |
| Ймовірність |
30% |
30% |
40% |
|
2 @ 1.78 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.81 |
1.23 |
| Ймовірність |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.23 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.12 |
5.10 |
| Ймовірність |
|
81% |
19% |
|
Більше 1.5 @ 1.12 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.45 |
2.50 |
| Ймовірність |
|
63% |
37% |
|
Більше 2.5 @ 1.45 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.14 |
1.63 |
| Ймовірність |
|
42% |
58% |
|
Менше 3.5 @ 1.63 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.46 |
2.63 |
| Ймовірність |
|
64% |
36% |
|
Так @ 1.46 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-10 12:05. На даний момент можливі зміни!