Професійна ліга 1 - Туніс
понеділок, 30.01.2023
13:00
13:00

Монастір

Соліман
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монастир |
| В гостях: | Соліман |
| Відстань: | 107.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 4.10 | 8.25 | 1 | 1.06 | 2.95 | |||
| 45% | 37% | 18% | 1.34 | 87% | 13% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.30 | 2.55 | 1.44 | 5.25 | 1.14 | ||||||
| 40% | 60% | 25% | 75% | 15% | 85% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2022-10-29 | Соліман | 0 - 2 | Монастір |
| 2022-03-13 | Монастір | 1 - 0 | Соліман |
| 2021-11-04 | Соліман | 0 - 0 | Монастір |
| 2021-05-19 | Монастір | 2 - 2 | Соліман |
| 2021-02-07 | Соліман | 0 - 0 | Монастір |
| 2020-09-10 | Соліман | 1 - 2 | Монастір |
| 2019-12-14 | Монастір | 0 - 0 | Соліман |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 0 | 3 | 2 | 1 | |
| 43% | 57% | 0% | 43% | 29% | 14% |
Монастір останні 12 матчі
| 2023-01-25 | Монастір | 1 - 0 | Мітлаві |
| 2023-01-22 | Африкан Туніс | 1 - 3 | Монастір |
| 2023-01-19 | Монастір | 0 - 1 | Олімпік Беджа |
| 2022-12-30 | Монастір | 1 - 0 | Сіді-Бузід |
| 2022-12-23 | Монастір | 1 - 3 | Хаммам-Сус |
| 2022-12-14 | Монастір | 3 - 0 | Африкан Туніс |
| 2022-11-15 | Монастір | 1 - 0 | Режіш |
| 2022-11-12 | Бен Кардан | 1 - 0 | Монастір |
| 2022-11-09 | Беркан | 0 - 0 | Монастір |
| 2022-11-02 | Монастір | 1 - 0 | Беркан |
| 2022-10-29 | Соліман | 0 - 2 | Монастір |
| 2022-10-23 | Мітлаві | 1 - 2 | Монастір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 5 | 4 | 2 | |
| 67% | 8% | 25% | 42% | 33% | 17% |
Соліман останні 12 матчі
| 2023-01-25 | Соліман | 0 - 1 | Африкан Туніс |
| 2023-01-22 | Олімпік Беджа | 3 - 2 | Соліман |
| 2023-01-19 | Соліман | 1 - 0 | Режіш |
| 2022-12-21 | Африкан Туніс | 1 - 0 | Соліман |
| 2022-11-09 | Соліман | 1 - 0 | Бен Кардан |
| 2022-11-06 | Сіді-Бузід | 2 - 2 | Соліман |
| 2022-11-03 | Мітлаві | 0 - 0 | Соліман |
| 2022-10-29 | Соліман | 0 - 2 | Монастір |
| 2022-10-16 | Соліман | 1 - 0 | Олімпік Беджа |
| 2022-10-07 | Режіш | 0 - 0 | Соліман |
| 2022-06-01 | Соліман | 1 - 2 | Зарзіс |
| 2022-05-15 | Бізертен Бізерта | 2 - 1 | Соліман |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 5 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 42% | 33% | 17% |
Таблиця Професійна ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Етуаль Сахель | 10 | +13 | 25 |
| 2 | Есперанс Туніс | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Бізертен Бізерта | 10 | -2 | 12 |
| 4 | Сфаксьєн Сфакс | 10 | -2 | 11 |
| 5 | ЮС Татауїн | 10 | -4 | 11 |
| 6 | Стад Тунізьєн | 10 | -2 | 10 |
| 7 | Хаммам-Сус | 10 | -7 | 10 |
| 8 | Шебба | 10 | -6 | 7 |
| 1 | Монастір | 10 | +9 | 22 |
| 2 | Бен Кардан | 10 | +5 | 21 |
| 3 | Олімпік Беджа | 10 | +6 | 20 |
| 4 | Африкан Туніс | 10 | -2 | 14 |
| 5 | Соліман | 10 | -2 | 12 |
| 6 | Мітлаві | 10 | -6 | 9 |
| 7 | Сіді-Бузід | 10 | -5 | 8 |
| 8 | Режіш | 10 | -5 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Монастір | |
| Соліман | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Монастір | Соліман |
|---|---|---|---|
| 1 | Етуаль Сахель | ||
| 2 | Есперанс Туніс | ||
| 3 | Бізертен Бізерта | ||
| 4 | Сфаксьєн Сфакс | ||
| 5 | ЮС Татауїн | ||
| 6 | Стад Тунізьєн | ||
| 7 | Хаммам-Сус | ||
| 8 | Шебба | ||
| 1 | Монастір | - | |
| 2 | Бен Кардан | ||
| 3 | Олімпік Беджа | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Африкан Туніс | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Соліман | - | |
| 6 | Мітлаві | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Сіді-Бузід | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | Режіш | 1 - 0 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Монастір | Соліман | |
| Позиція | 1 | 5 |
| Очки | 22 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 12 |
| Очки | 12 | 3 |
Форма в лізі
| Монастір | Соліман | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
1 2 |
3
3 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 1 |
0
3 2 |
Голи в лізі
| Монастір | Соліман | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
4 |
7
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
1 |
4
6 |
Загальна статистика для Професійна ліга 1
| Матчі (80) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (144) | |
| Голи за матч | 1.80 |
| Голи вдома за матч | 1.04 |
| Голи в гостях за матч | 0.76 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 54% |
| Обидві Команди Заб'ють | 31% |
| Більше 1.5 | 51% |
| Більше 2.5 | 26% |
| Більше 3.5 | 10% |
Монастір наступні 6 матчі
| 2023-02-02 | Сіді-Бузід | - | Монастір |
| 2023-02-05 | Монастір | - | Бен Кардан |
| 2023-02-08 | Режіш | - | Монастір |
| 2023-02-15 | Бен Кардан | - | Монастір |
| 2023-02-26 | Мазембе | - | Монастір |
| 2023-03-02 | Монастір | - | ЮС Татауїн |
Соліман наступні 6 матчі
| 2023-02-02 | Соліман | - | Мітлаві |
| 2023-02-05 | Соліман | - | Сіді-Бузід |
| 2023-02-08 | Бен Кардан | - | Соліман |
| 2023-02-12 | Етуаль Сахель | - | Соліман |
| 2023-03-12 | Соліман | - | Стад Тунізьєн |
| 2023-03-19 | Мітлаві | - | Соліман |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 4.10 | 8.25 |
| Ймовірність | 45% | 37% | 18% |
| 1 @ 1.34 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.06 | 2.95 |
| Ймовірність | 87% | 13% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.30 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 1.5 @ 2.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.55 | 1.44 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.25 | 1.14 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.14 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.30 | 1.28 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Ні @ 1.28 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-30 12:00. На даний момент можливі зміни!