Міжнародні товариські матчі

пʼятниця, 07.06.2019
16:00
Узбекистан

Узбекистан

Північна Корея

Північна Корея

4 - 0
(1 - 0,  3 - 0)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.22 5.50 15.00 1 1.04 4.33
47% 36% 17% 1.22 91% 9%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.70 2.10 2.62 1.44
77% 23% 56% 44% 35% 65%

Останні 9 прямі зустрічі

2018-10-13 Узбекистан 2 - 0 Північна Корея
2018-04-27 Узбекистан 2 - 2 Північна Корея
2015-11-12 Узбекистан 3 - 1 Північна Корея
2015-06-16 Північна Корея 4 - 2 Узбекистан
2015-01-10 Узбекистан 1 - 0 Північна Корея
2011-11-11 Узбекистан 1 - 0 Північна Корея
2011-10-11 Північна Корея 0 - 1 Узбекистан
2008-08-29 Узбекистан 0 - 0 Північна Корея
2007-12-24 Північна Корея 2 - 2 Узбекистан
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 1 5 4 4
56% 33% 11% 56% 44% 44%

Узбекистан останні 12 матчі

2019-06-02 Туреччина 2 - 0 Узбекистан
2019-03-25 Китай 0 - 1 Узбекистан
2019-03-22 Узбекистан 0 - 3 Уругвай
2019-01-21 Австралія 0 - 0 Узбекистан
2019-01-17 Японія 2 - 1 Узбекистан
2019-01-13 Туркменістан 0 - 4 Узбекистан
2019-01-09 Узбекистан 2 - 1 Оман
2018-11-20 Узбекистан 0 - 4 Південна Корея
2018-11-15 Узбекистан 0 - 0 Ліван
2018-10-16 Узбекистан 2 - 0 Катар
2018-10-13 Узбекистан 2 - 0 Північна Корея
2018-09-11 Узбекистан 0 - 1 Іран
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 8 5 2
42% 17% 42% 67% 42% 17%

Північна Корея останні 12 матчі

2019-01-17 Ліван 4 - 1 Північна Корея
2019-01-13 Північна Корея 0 - 6 Катар
2019-01-08 Саудівська Аравія 4 - 0 Північна Корея
2018-12-29 Бахрейн 4 - 0 Північна Корея
2018-12-25 В'єтнам 1 - 1 Північна Корея
2018-11-16 Тайва́нь 0 - 2 Північна Корея
2018-11-13 Гонконг 0 - 0 Північна Корея
2018-10-13 Узбекистан 2 - 0 Північна Корея
2018-04-27 Узбекистан 2 - 2 Північна Корея
2018-03-27 Північна Корея 2 - 0 Гонконг
2017-12-16 Китай 1 - 1 Північна Корея
2017-12-12 Північна Корея 0 - 1 Південна Корея
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 10 5 5
17% 33% 50% 83% 42% 42%
Реклама

Узбекистан наступні 6 матчі

2019-06-11 Узбекистан - Сирія
2019-09-05 Палести́на - Узбекистан
2019-10-10 Узбекистан - Ємен
2019-10-15 Сінгапур - Узбекистан
2019-11-14 Узбекистан - Саудівська Аравія
2019-11-19 Узбекистан - Палести́на

Північна Корея наступні 6 матчі

2019-07-13 Індія - Північна Корея
2019-07-15 Північна Корея - Таджикистан
2019-07-19 Таджикистан - Північна Корея
2019-09-05 Північна Корея - Ліван
2019-09-10 Шрі-Ланка - Північна Корея
2019-10-15 Північна Корея - Південна Корея

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.22 5.50 15.00
Ймовірність 47% 36% 17%
1 @ 1.22
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.04 4.33
Ймовірність 91% 9%
1X @ 1.04
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.20 4.33
Ймовірність   77% 23%
Більше 1.5 @ 1.20
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.70 2.10
Ймовірність   56% 44%
Більше 2.5 @ 1.70
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.62 1.44
Ймовірність   35% 65%
Менше 3.5 @ 1.44
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.37 1.53
Ймовірність   39% 61%
Ні @ 1.53

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-06-07 12:04. На даний момент можливі зміни!