Джей-Ліга Дивізіон 2 - Японія
субота, 20.07.2019
10:00
10:00

В-Варен Нагасакі

Кофу
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Нагасакі |
| В гостях: | Кофу |
| Відстань: | 861.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Nagasaki (Ісахая) |
| Вміщує: | 15 419 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.50 | 2.05 | X2 | 1.72 | 1.30 | |||
| 30% | 28% | 42% | 1.30 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.90 | 1.90 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 66% | 34% | 44% | 56% | 25% | 75% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2019-03-17 | Кофу | 2 - 0 | В-Варен Нагасакі |
В-Варен Нагасакі останні 12 матчі
| 2019-07-13 | Міто | 2 - 1 | В-Варен Нагасакі |
| 2019-07-07 | Кіото | 1 - 0 | В-Варен Нагасакі |
| 2019-06-29 | В-Варен Нагасакі | 3 - 2 | Рюкю |
| 2019-06-26 | Гамба Осака | 0 - 2 | В-Варен Нагасакі |
| 2019-06-22 | В-Варен Нагасакі | 1 - 2 | Монтедіо Ямагата |
| 2019-06-19 | В-Варен Нагасакі | 1 - 4 | Гамба Осака |
| 2019-06-16 | Мачіда | 2 - 2 | В-Варен Нагасакі |
| 2019-06-08 | В-Варен Нагасакі | 2 - 3 | Окаяма |
| 2019-06-02 | Чіба | 1 - 4 | В-Варен Нагасакі |
| 2019-05-25 | В-Варен Нагасакі | 1 - 0 | Токусіма |
| 2019-05-22 | В-Варен Нагасакі | 3 - 1 | Йокогама Марінос |
| 2019-05-19 | Канадзава | 0 - 1 | В-Варен Нагасакі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 8 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 67% | 50% |
Кофу останні 12 матчі
| 2019-07-13 | Кофу | 1 - 0 | Ехіме |
| 2019-07-07 | Касіва | 4 - 2 | Кофу |
| 2019-07-03 | Кофу | 2 - 2 | Гіфу |
| 2019-06-29 | Кофу | 0 - 1 | Токусіма |
| 2019-06-22 | Рюкю | 2 - 5 | Кофу |
| 2019-06-15 | Кофу | 0 - 2 | Токіо Верді |
| 2019-06-08 | Кофу | 2 - 2 | Монтедіо Ямагата |
| 2019-06-01 | Альбірекс Ніїгата | 0 - 2 | Кофу |
| 2019-05-25 | Кофу | 2 - 1 | Йокогама |
| 2019-05-18 | Авіспа Фукуока | 0 - 3 | Кофу |
| 2019-05-12 | Точігі | 1 - 0 | Кофу |
| 2019-05-05 | Кофу | 1 - 2 | Чіба |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кіото | 22 | +11 | 40 |
| 2 | Монтедіо Ямагата | 22 | +10 | 40 |
| 3 | Касіва | 22 | +9 | 40 |
| 4 | Омія Ардія | 22 | +14 | 39 |
| 5 | Міто | 22 | +11 | 39 |
| 6 | Кофу | 22 | +11 | 36 |
| 7 | Окаяма | 22 | +1 | 34 |
| 8 | Канадзава | 22 | +10 | 32 |
| 9 | Йокогама | 22 | +5 | 32 |
| 10 | В-Варен Нагасакі | 22 | +3 | 31 |
| 11 | Токусіма | 22 | +1 | 31 |
| 12 | Альбірекс Ніїгата | 22 | +3 | 29 |
| 13 | Токіо Верді | 22 | -1 | 29 |
| 14 | Рюкю | 22 | 0 | 28 |
| 15 | Ренова Ямагучі | 22 | 0 | 26 |
| 16 | Мачіда | 22 | -12 | 25 |
| 17 | Чіба | 22 | -9 | 24 |
| 18 | Ехіме | 22 | -7 | 23 |
| 19 | Авіспа Фукуока | 22 | -13 | 20 |
| 20 | Кагосіма Юн. | 22 | -13 | 20 |
| 21 | Точігі | 22 | -13 | 20 |
| 22 | Гіфу | 22 | -21 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| В-Варен Нагасакі | |
| Кофу | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | В-Варен Нагасакі | Кофу |
|---|---|---|---|
| 1 | Кіото | ||
| 2 | Монтедіо Ямагата | 1 - 2 | |
| 3 | Касіва | 4 - 2 | |
| 4 | Омія Ардія | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Міто | 0 - 1 | |
| 6 | Кофу | - | |
| 7 | Окаяма | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 8 | Канадзава | ||
| 9 | Йокогама | 1 - 0 | |
| 10 | В-Варен Нагасакі | - | |
| 11 | Токусіма | 1 - 0 | |
| 12 | Альбірекс Ніїгата | 3 - 2 | 0 - 2 |
| 13 | Токіо Верді | ||
| 14 | Рюкю | 3 - 2 | 2 - 5 |
| 15 | Ренова Ямагучі | 2 - 2 | 2 - 5 |
| 16 | Мачіда | 1 - 1 | |
| 17 | Чіба | ||
| 18 | Ехіме | 1 - 1 | |
| 19 | Авіспа Фукуока | 0 - 3 | |
| 20 | Кагосіма Юн. | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 21 | Точігі | 1 - 0 | |
| 22 | Гіфу |
Позиція в лізі
| В-Варен Нагасакі | Кофу | |
| Позиція | 10 | 6 |
| Очки | 31 | 36 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 4 |
| Очки | 14 | 19 |
Форма в лізі
| В-Варен Нагасакі | Кофу | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
4 9 |
10
6 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 4 |
5
4 2 |
Голи в лізі
| В-Варен Нагасакі | Кофу | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
27 |
34
23 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
13 |
21
12 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 2
| Матчі (242) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (578) | |
| Голи за матч | 2.39 |
| Голи вдома за матч | 1.24 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 21% |
В-Варен Нагасакі наступні 6 матчі
| 2019-07-27 | Кагосіма Юн. | - | В-Варен Нагасакі |
| 2019-07-31 | В-Варен Нагасакі | - | Ехіме |
| 2019-08-04 | В-Варен Нагасакі | - | Гіфу |
| 2019-08-10 | Рюкю | - | В-Варен Нагасакі |
| 2019-08-17 | В-Варен Нагасакі | - | Касіва |
| 2019-08-24 | Ренова Ямагучі | - | В-Варен Нагасакі |
Кофу наступні 6 матчі
| 2019-07-27 | Кофу | - | Окаяма |
| 2019-07-31 | Міто | - | Кофу |
| 2019-08-04 | Кофу | - | Мачіда |
| 2019-08-10 | Токусіма | - | Кофу |
| 2019-08-14 | ФК Токіо | - | Кофу |
| 2019-08-17 | Кофу | - | Ренова Ямагучі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 3.50 | 2.05 |
| Ймовірність | 30% | 28% | 42% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.30 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-20 08:00. На даний момент можливі зміни!