Елітесеріен - Норвегія
неділя, 24.07.2022
17:00
17:00

Волеренга

Вікінг Ставангер
4 - 2
(3 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Осло |
| В гостях: | Ставангер |
| Відстань: | 302.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Уллевол |
| Вміщує: | 25 572 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.60 | 3.10 | 2 | 1.36 | 1.61 | |||
| 29% | 19% | 52% | 3.10 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 71% | 29% | 52% | 48% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2021-08-22 | Волеренга | 1 - 1 | Вікінг Ставангер |
| 2021-06-13 | Вікінг Ставангер | 4 - 1 | Волеренга |
| 2020-12-10 | Вікінг Ставангер | 2 - 2 | Волеренга |
| 2020-06-27 | Волеренга | 2 - 1 | Вікінг Ставангер |
| 2019-09-22 | Волеренга | 0 - 4 | Вікінг Ставангер |
| 2019-05-06 | Вікінг Ставангер | 1 - 1 | Волеренга |
| 2017-10-22 | Вікінг Ставангер | 1 - 7 | Волеренга |
| 2017-04-03 | Волеренга | 1 - 0 | Вікінг Ставангер |
| 2016-11-06 | Вікінг Ставангер | 0 - 2 | Волеренга |
| 2016-03-14 | Волеренга | 0 - 2 | Вікінг Ставангер |
| 2015-09-13 | Волеренга | 2 - 4 | Вікінг Ставангер |
| 2015-05-31 | Вікінг Ставангер | 3 - 4 | Волеренга |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 50% |
Волеренга останні 12 матчі
| 2022-07-17 | Сарпсборг 08 | 0 - 1 | Волеренга |
| 2022-07-10 | Волеренга | 3 - 0 | Крістіансунн |
| 2022-06-29 | Волеренга | 0 - 1 | Буде Глімт |
| 2022-06-26 | Волеренга | 0 - 1 | Одд БК |
| 2022-06-22 | Brumunddal | 3 - 4 | Волеренга |
| 2022-06-19 | Олесунн | 2 - 2 | Волеренга |
| 2022-05-29 | Волеренга | 0 - 4 | Русенборг |
| 2022-05-25 | Ліллестрем | 2 - 0 | Волеренга |
| 2022-05-22 | Стремсгодсет | 3 - 2 | Волеренга |
| 2022-05-16 | Волеренга | 1 - 1 | Хам-Кам |
| 2022-05-12 | Тромсе | 1 - 0 | Волеренга |
| 2022-05-08 | Саннефйорд | 1 - 3 | Волеренга |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 42% |
Вікінг Ставангер останні 12 матчі
| 2022-07-21 | Спарта Прага | 0 - 0 | Вікінг Ставангер |
| 2022-07-17 | Вікінг Ставангер | 2 - 1 | Крістіансунн |
| 2022-07-10 | Ліллестрем | 0 - 1 | Вікінг Ставангер |
| 2022-07-03 | Вікінг Ставангер | 1 - 1 | Русенборг |
| 2022-06-25 | Хаугесунн | 4 - 2 | Вікінг Ставангер |
| 2022-06-22 | В. Хаугесунн | 1 - 2 | Вікінг Ставангер |
| 2022-06-19 | Вікінг Ставангер | 1 - 2 | Саннефйорд |
| 2022-05-28 | Стремсгодсет | 3 - 2 | Вікінг Ставангер |
| 2022-05-25 | Вікінг Ставангер | 1 - 1 | Хам-Кам |
| 2022-05-22 | Тромсе | 1 - 1 | Вікінг Ставангер |
| 2022-05-16 | Вікінг Ставангер | 3 - 0 | Єрв Гримстад |
| 2022-05-12 | Вікінг Ставангер | 0 - 0 | Стремсгодсет |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця Елітесеріен
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 15 | +16 | 33 |
| 2 | Ліллестрем | 15 | +15 | 33 |
| 3 | Буде Глімт | 15 | +17 | 28 |
| 4 | Вікінг Ставангер | 16 | +9 | 28 |
| 5 | Русенборг | 15 | +9 | 25 |
| 6 | Стремсгодсет | 14 | -1 | 21 |
| 7 | Олесунн | 15 | -2 | 21 |
| 8 | Сарпсборг 08 | 14 | +6 | 19 |
| 9 | Одд БК | 15 | -6 | 19 |
| 10 | Хам-Кам | 14 | +1 | 17 |
| 11 | Саннефйорд | 13 | -3 | 17 |
| 12 | Волеренга | 14 | -6 | 17 |
| 13 | Хаугесунн | 15 | -6 | 13 |
| 14 | Тромсе | 13 | -10 | 13 |
| 15 | Єрв Гримстад | 15 | -20 | 11 |
| 16 | Крістіансунн | 12 | -19 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Волеренга | |
| Вікінг Ставангер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Волеренга | Вікінг Ставангер |
|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 3 - 4 | |
| 2 | Ліллестрем | 0 - 1 | |
| 3 | Буде Глімт | ||
| 4 | Вікінг Ставангер | - | |
| 5 | Русенборг | 0 - 4 | |
| 6 | Стремсгодсет | 3 - 2 | |
| 7 | Олесунн | ||
| 8 | Сарпсборг 08 | 0 - 1 | |
| 9 | Одд БК | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Хам-Кам | 1 - 1 | |
| 11 | Саннефйорд | ||
| 12 | Волеренга | - | |
| 13 | Хаугесунн | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 14 | Тромсе | 1 - 1 | |
| 15 | Єрв Гримстад | 1 - 0 | |
| 16 | Крістіансунн | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Волеренга | Вікінг Ставангер | |
| Позиція | 12 | 4 |
| Очки | 17 | 28 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 10 | 10 |
Форма в лізі
| Волеренга | Вікінг Ставангер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 7 |
8
4 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
3
1 3 |
Голи в лізі
| Волеренга | Вікінг Ставангер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
22 |
28
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
7 |
12
13 |
Загальна статистика для Елітесеріен
| Матчі (115) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (340) | |
| Голи за матч | 2.96 |
| Голи вдома за матч | 1.63 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 58% |
| Більше 3.5 | 37% |
Волеренга наступні 6 матчі
| 2022-07-30 | Єрв Гримстад | - | Волеренга |
| 2022-08-07 | Волеренга | - | Олесунн |
| 2022-08-14 | Хам-Кам | - | Волеренга |
| 2022-08-21 | Волеренга | - | Тромсе |
| 2022-08-28 | Вікінг Ставангер | - | Волеренга |
| 2022-09-04 | Волеренга | - | Ліллестрем |
Вікінг Ставангер наступні 6 матчі
| 2022-07-28 | Вікінг Ставангер | - | Спарта Прага |
| 2022-08-04 | Вікінг Ставангер | - | Слайго Роверс |
| 2022-08-07 | Саннефйорд | - | Вікінг Ставангер |
| 2022-08-11 | Слайго Роверс | - | Вікінг Ставангер |
| 2022-08-18 | ФК ФКСБ | - | Вікінг Ставангер |
| 2022-08-25 | Вікінг Ставангер | - | ФК ФКСБ |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.60 | 3.10 |
| Ймовірність | 29% | 19% | 52% |
| 2 @ 3.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.61 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.30 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-24 16:04. На даний момент можливі зміни!