Урвалсдейлд - Ісландія
понеділок, 29.08.2022
20:15
20:15

Валюр Рейк'явік

Фрам
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рейк'явік |
| В гостях: | Рейк'явік |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Хлiдарендi |
| Вміщує: | 3 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:15 (19:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 4.75 | 5.25 | 1 | 1.15 | 2.60 | |||
| 50% | 22% | 28% | 1.46 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 7.00 | 1.29 | 3.25 | 1.73 | 1.98 | ||||||
| 89% | 11% | 73% | 27% | 54% | 46% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-29 | Фрам | 3 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| 2020-01-11 | Валюр Рейк'явік | 2 - 1 | Фрам |
| 2019-03-07 | Валюр Рейк'явік | 2 - 1 | Фрам |
| 2018-02-24 | Фрам | 0 - 4 | Валюр Рейк'явік |
| 2018-01-17 | Фрам | 0 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| 2014-08-11 | Фрам | 1 - 0 | Валюр Рейк'явік |
| 2014-05-19 | Валюр Рейк'явік | 5 - 3 | Фрам |
| 2014-02-06 | Фрам | 3 - 1 | Валюр Рейк'явік |
| 2013-08-07 | Фрам | 0 - 4 | Валюр Рейк'явік |
| 2013-05-30 | Валюр Рейк'явік | 1 - 2 | Фрам |
| 2013-05-16 | Валюр Рейк'явік | 1 - 1 | Фрам |
| 2013-03-13 | Фрам | 1 - 4 | Валюр Рейк'явік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 9 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 75% | 50% |
Валюр Рейк'явік останні 12 матчі
| 2022-08-22 | Вікінгур Р. | 2 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| 2022-08-14 | Валюр Рейк'явік | 6 - 1 | Стьярнан |
| 2022-08-08 | Акранес | 1 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| 2022-08-03 | Валюр Рейк'явік | 2 - 0 | Хапнарфйордур |
| 2022-07-25 | КР Рейк'явік | 3 - 3 | Валюр Рейк'явік |
| 2022-07-17 | Вестманнаейяр | 3 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| 2022-07-11 | Валюр Рейк'явік | 0 - 3 | Кеплавік |
| 2022-07-04 | КА Акурейрі | 1 - 1 | Валюр Рейк'явік |
| 2022-06-21 | Валюр Рейк'явік | 2 - 1 | Лейкнір |
| 2022-06-16 | Валюр Рейк'явік | 3 - 2 | Брейдаблік К. |
| 2022-05-29 | Фрам | 3 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| 2022-05-26 | Брейдаблік К. | 6 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 12 | 10 | 7 | |
| 42% | 25% | 33% | 100% | 83% | 58% |
Фрам останні 12 матчі
| 2022-08-22 | Фрам | 0 - 2 | Брейдаблік К. |
| 2022-08-15 | Фрам | 4 - 1 | Лейкнір |
| 2022-08-07 | Фрам | 3 - 3 | Вікінгур Р. |
| 2022-08-03 | Фрам | 2 - 2 | Стьярнан |
| 2022-07-25 | Акранес | 0 - 4 | Фрам |
| 2022-07-19 | КР Рейк'явік | 1 - 1 | Фрам |
| 2022-07-11 | Фрам | 1 - 0 | Хапнарфйордур |
| 2022-07-03 | Кеплавік | 3 - 1 | Фрам |
| 2022-06-26 | КА Акурейрі | 4 - 1 | Фрам |
| 2022-06-20 | Фрам | 3 - 3 | Вестманнаейяр |
| 2022-06-16 | КА Акурейрі | 2 - 2 | Фрам |
| 2022-05-29 | Фрам | 3 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 11 | 9 | 9 | |
| 33% | 42% | 25% | 92% | 75% | 75% |
Таблиця Урвалсдейлд
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брейдаблік К. | 19 | +29 | 45 |
| 2 | КА Акурейрі | 19 | +17 | 36 |
| 3 | Вікінгур Р. | 18 | +14 | 35 |
| 4 | Валюр Рейк'явік | 18 | +9 | 31 |
| 5 | Стьярнан | 19 | +1 | 28 |
| 6 | КР Рейк'явік | 19 | +1 | 26 |
| 7 | Фрам | 18 | -3 | 22 |
| 8 | Кеплавік | 19 | -4 | 22 |
| 9 | Вестманнаейяр | 19 | -8 | 18 |
| 10 | Хапнарфйордур | 19 | -12 | 15 |
| 11 | Акранес | 19 | -23 | 14 |
| 12 | Лейкнір | 18 | -21 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| Валюр Рейк'явік | |
| Фрам | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Валюр Рейк'явік | Фрам |
|---|---|---|---|
| 1 | Брейдаблік К. | 3 - 2 | 4 - 3 |
| 2 | КА Акурейрі | 2 - 2 | |
| 3 | Вікінгур Р. | 1 - 3 | 4 - 1 |
| 4 | Валюр Рейк'явік | - | |
| 5 | Стьярнан | 6 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | КР Рейк'явік | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Фрам | - | |
| 8 | Кеплавік | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 9 | Вестманнаейяр | 2 - 1 | |
| 10 | Хапнарфйордур | 2 - 0 | 4 - 2 |
| 11 | Акранес | 4 - 0 | 0 - 4 |
| 12 | Лейкнір | 2 - 1 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Валюр Рейк'явік | Фрам | |
| Позиція | 4 | 7 |
| Очки | 31 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 8 |
| Очки | 21 | 9 |
Форма в лізі
| Валюр Рейк'явік | Фрам | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
4 5 |
5
7 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
0 2 |
2
3 4 |
Голи в лізі
| Валюр Рейк'явік | Фрам | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
37
28 |
35
38 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
12 |
17
20 |
Загальна статистика для Урвалсдейлд
| Матчі (112) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (383) | |
| Голи за матч | 3.42 |
| Голи вдома за матч | 1.78 |
| Голи в гостях за матч | 1.64 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 71% |
| Більше 3.5 | 46% |
Валюр Рейк'явік наступні 6 матчі
| 2022-09-05 | Брейдаблік К. | - | Валюр Рейк'явік |
| 2022-09-11 | Лейкнір | - | Валюр Рейк'явік |
| 2022-09-17 | Валюр Рейк'явік | - | КА Акурейрі |
| 2022-10-05 | Вікінгур Р. | - | Валюр Рейк'явік |
| 2022-10-08 | КР Рейк'явік | - | Валюр Рейк'явік |
| 2022-10-16 | Валюр Рейк'явік | - | Стьярнан |
Фрам наступні 6 матчі
| 2022-09-04 | Фрам | - | КА Акурейрі |
| 2022-09-11 | Вестманнаейяр | - | Фрам |
| 2022-09-17 | Фрам | - | Кеплавік |
| 2022-10-02 | Фрам | - | Лейкнір |
| 2022-10-08 | Акранес | - | Фрам |
| 2022-10-16 | Фрам | - | Вестманнаейяр |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.46 | 4.75 | 5.25 |
| Ймовірність | 50% | 22% | 28% |
| 1 @ 1.46 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.15 | 2.60 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.15 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 7.00 | |
| Ймовірність | 89% | 11% | |
| Більше 1.5 @ 1.08 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.25 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 2.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 1.98 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 3.5 @ 1.73 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.42 | 2.70 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Так @ 1.42 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-29 16:00. На даний момент можливі зміни!