Національна ліга - Чехія
неділя, 13.05.2018
16:00
16:00

Варнсдорф

ФК Пардубіце
4 - 2
(2 - 1, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Варнсдорф |
| В гостях: | Пардубіце / Прага |
| Відстань: | 126.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Mestsky stadion Kotline |
| Вміщує: | 5 000 (900) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.29 | 2.20 | 2 | 1.61 | 1.36 | |||
| 25% | 25% | 50% | 2.20 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 64% | 36% | 48% | 52% | 29% | 71% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-28 | ФК Пардубіце | 3 - 2 | Варнсдорф |
| 2017-05-28 | ФК Пардубіце | 2 - 1 | Варнсдорф |
| 2016-08-07 | Варнсдорф | 3 - 0 | ФК Пардубіце |
| 2016-04-10 | Варнсдорф | 1 - 0 | ФК Пардубіце |
| 2016-01-20 | Варнсдорф | 0 - 1 | ФК Пардубіце |
| 2015-09-26 | ФК Пардубіце | 2 - 1 | Варнсдорф |
| 2015-03-07 | ФК Пардубіце | 0 - 1 | Варнсдорф |
| 2014-08-17 | Варнсдорф | 0 - 0 | ФК Пардубіце |
| 2014-05-18 | Варнсдорф | 2 - 1 | ФК Пардубіце |
| 2013-10-26 | ФК Пардубіце | 1 - 1 | Варнсдорф |
| 2013-04-17 | Варнсдорф | 2 - 0 | ФК Пардубіце |
| 2012-08-25 | ФК Пардубіце | 2 - 2 | Варнсдорф |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 17% |
Варнсдорф останні 12 матчі
| 2018-05-08 | Варнсдорф | 2 - 5 | Пржибрам |
| 2018-05-05 | Фрідек-Містек | 1 - 1 | Варнсдорф |
| 2018-04-29 | Варнсдорф | 1 - 2 | Опава |
| 2018-04-25 | Соколов | 2 - 0 | Варнсдорф |
| 2018-04-22 | Варнсдорф | 1 - 0 | Усті-над-Лабем |
| 2018-04-17 | Варнсдорф | 0 - 0 | Влашим |
| 2018-04-13 | Градец-Кралове | 2 - 0 | Варнсдорф |
| 2018-04-08 | Варнсдорф | 2 - 1 | Олімпія Прага |
| 2018-04-04 | Чеське Будейовіце | 2 - 2 | Варнсдорф |
| 2018-04-01 | Вітковіце | 1 - 0 | Варнсдорф |
| 2018-01-20 | Таборско | 2 - 6 | Варнсдорф |
| 2018-01-16 | Варнсдорф | 1 - 3 | Богеміанс 1905 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 33% |
ФК Пардубіце останні 12 матчі
| 2018-05-06 | ФК Пардубіце | 1 - 0 | Тржінец |
| 2018-04-28 | Влашим | 3 - 1 | ФК Пардубіце |
| 2018-04-25 | ФК Пардубіце | 3 - 0 | Таборско |
| 2018-04-22 | Жижков | 0 - 1 | ФК Пардубіце |
| 2018-04-13 | Зноймо | 1 - 3 | ФК Пардубіце |
| 2018-04-08 | ФК Пардубіце | 0 - 1 | Опава |
| 2018-04-04 | ФК Пардубіце | 4 - 1 | Вітковіце |
| 2018-04-01 | Соколов | 0 - 0 | ФК Пардубіце |
| 2018-03-24 | ФК Пардубіце | 0 - 1 | Градец-Кралове |
| 2018-03-09 | Усті-над-Лабем | 0 - 0 | ФК Пардубіце |
| 2018-01-06 | Брно | 3 - 1 | ФК Пардубіце |
| 2017-11-25 | Фрідек-Містек | 0 - 2 | ФК Пардубіце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 5 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 42% | 33% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Опава | 27 | +33 | 56 |
| 2 | Пржибрам | 27 | +24 | 54 |
| 3 | Градец-Кралове | 27 | +15 | 46 |
| 4 | ФК Пардубіце | 26 | +15 | 45 |
| 5 | Тржінец | 26 | +9 | 42 |
| 6 | Чеське Будейовіце | 26 | +11 | 39 |
| 7 | Соколов | 27 | -7 | 35 |
| 8 | Зноймо | 26 | -9 | 34 |
| 9 | Жижков | 26 | -4 | 32 |
| 10 | Влашим | 26 | -6 | 32 |
| 11 | Олімпія Прага | 27 | -11 | 31 |
| 12 | Таборско | 26 | -10 | 28 |
| 13 | Варнсдорф | 26 | -10 | 27 |
| 14 | Усті-над-Лабем | 27 | -17 | 27 |
| 15 | Фрідек-Містек | 27 | -18 | 27 |
| 16 | Вітковіце | 27 | -15 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Варнсдорф | |
| ФК Пардубіце | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Варнсдорф | ФК Пардубіце |
|---|---|---|---|
| 1 | Опава | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Пржибрам | 2 - 5 | |
| 3 | Градец-Кралове | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | ФК Пардубіце | - | |
| 5 | Тржінец | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Чеське Будейовіце | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 7 | Соколов | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Зноймо | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 9 | Жижков | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Влашим | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | Олімпія Прага | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Таборско | 0 - 3 | |
| 13 | Варнсдорф | - | |
| 14 | Усті-над-Лабем | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | Фрідек-Містек | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Вітковіце | 0 - 0 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Варнсдорф | ФК Пардубіце | |
| Позиція | 13 | 4 |
| Очки | 27 | 45 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 3 |
| Очки | 18 | 18 |
Форма в лізі
| Варнсдорф | ФК Пардубіце | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
9 11 |
14
3 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 5 |
5
3 5 |
Голи в лізі
| Варнсдорф | ФК Пардубіце | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
31
41 |
35
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
16 |
12
9 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (212) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (584) | |
| Голи за матч | 2.75 |
| Голи вдома за матч | 1.58 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 31% |
Варнсдорф наступні 6 матчі
| 2018-05-16 | Зноймо | - | Варнсдорф |
| 2018-05-20 | Варнсдорф | - | Таборско |
| 2018-05-25 | Тржінец | - | Варнсдорф |
| 2018-07-20 | Зноймо | - | Варнсдорф |
| 2018-07-29 | Варнсдорф | - | Таборско |
| 2018-08-04 | ФК Пардубіце | - | Варнсдорф |
ФК Пардубіце наступні 6 матчі
| 2018-05-16 | ФК Пардубіце | - | Чеське Будейовіце |
| 2018-05-20 | Пржибрам | - | ФК Пардубіце |
| 2018-05-25 | ФК Пардубіце | - | Олімпія Прага |
| 2018-07-21 | ФК Пардубіце | - | Вітковіце |
| 2018-07-27 | Їглава | - | ФК Пардубіце |
| 2018-08-04 | ФК Пардубіце | - | Варнсдорф |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.29 | 2.20 |
| Ймовірність | 25% | 25% | 50% |
| 2 @ 2.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.36 |
| Ймовірність | 33% | 67% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.39 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.39 | 1.30 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-13 12:05. На даний момент можливі зміни!