Дивізіон 1 - Північ - Швеція

четвер, 17.09.2026
18:00
Васалунд

Васалунд

Хаммарбю ТФФ

Хаммарбю ТФФ

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Solna
В гостях: Стокгольм
Відстань: 4.2 км
Час початку
Година: 18:00 (19:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
3.90 3.75 1.66 2 2.05 1.21
28% 12% 60% 1.66 31% 69%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.17 4.60 1.55 2.25 2.37 1.50
86% 14% 62% 38% 44% 56%

Останні 11 прямі зустрічі

2026-04-27 Хаммарбю ТФФ 2 - 2 Васалунд
2026-03-01 Васалунд 1 - 1 Хаммарбю ТФФ
2025-08-04 Васалунд 1 - 1 Хаммарбю ТФФ
2025-06-01 Хаммарбю ТФФ 3 - 2 Васалунд
2024-11-14 Васалунд 2 - 1 Хаммарбю ТФФ
2024-09-09 Васалунд 3 - 0 Хаммарбю ТФФ
2024-06-15 Хаммарбю ТФФ 1 - 1 Васалунд
2023-08-05 Васалунд 0 - 1 Хаммарбю ТФФ
2023-05-21 Хаммарбю ТФФ 1 - 2 Васалунд
2022-08-06 Хаммарбю ТФФ 0 - 2 Васалунд
2022-05-21 Васалунд 2 - 0 Хаммарбю ТФФ
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 2 10 5 2
45% 36% 18% 91% 45% 18%

Васалунд останні 12 матчі

2026-09-12 ФБК Карлстад 2 - 1 Васалунд
2026-09-06 Васалунд 2 - 3 Enkopings SK
2026-08-30 Умео 3 - 2 Васалунд
2026-08-23 Васалунд 4 - 3 Стоксунд
2026-08-20 Васалунд 1 - 1 Норрчепінг
2026-08-16 Пітео 1 - 1 Васалунд
2026-08-09 Васалунд 2 - 0 Стокгольм Інтер.
2026-08-03 Васалунд 1 - 1 Соллентуна
2026-06-26 Ассиріска ФФ 3 - 1 Васалунд
2026-06-18 Васалунд 0 - 4 Карлберг
2026-06-14 Enkopings SK 1 - 1 Васалунд
2026-06-08 Стокгольм Інтер. 4 - 1 Васалунд
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 12 7 6
17% 33% 50% 100% 58% 50%

Хаммарбю ТФФ останні 12 матчі

2026-09-12 Хаммарбю ТФФ 1 - 0 Соллентуна
2026-09-05 Стокгольм Інтер. 3 - 0 Хаммарбю ТФФ
2026-08-31 Хаммарбю ТФФ 0 - 0 Карлберг
2026-08-23 Хаммарбю ТФФ 1 - 1 Пітео
2026-08-14 АФК Ескільстуна 1 - 0 Хаммарбю ТФФ
2026-08-09 Хаммарбю ТФФ 1 - 1 ФБК Карлстад
2026-08-03 Хаммарбю ТФФ 5 - 1 Arlanda
2026-06-26 ФБК Карлстад 0 - 7 Хаммарбю ТФФ
2026-06-18 Хаммарбю ТФФ 1 - 1 Jarfalla
2026-06-14 Карлберг 0 - 2 Хаммарбю ТФФ
2026-06-06 Єфле 0 - 4 Хаммарбю ТФФ
2026-05-30 Хаммарбю ТФФ 1 - 2 АФК Ескільстуна
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 9 5 3
42% 33% 25% 75% 42% 25%
Реклама

Таблиця Дивізіон 1 - Північ

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Стокгольм Інтер. 21 14 3 4 48 17 +31 45
2 Хаммарбю ТФФ 21 12 5 4 46 18 +28 41
3 АФК Ескільстуна 21 12 4 5 36 27 +9 40
4 Arlanda 22 11 6 5 36 25 +11 39
5 Карлстад 22 11 5 6 33 21 +12 38
6 ФБК Карлстад 22 11 5 6 36 32 +4 38
7 Enkopings SK 22 12 2 8 35 36 -1 38
8 Ассиріска ФФ 21 8 5 8 35 34 +1 29
9 Карлберг 21 8 4 9 29 31 -2 28
10 Єфле 22 8 3 11 28 41 -13 27
11 Умео 22 7 5 10 28 37 -9 26
12 Васалунд 21 6 5 10 33 43 -10 23
13 Соллентуна 22 5 8 9 21 31 -10 23
14 Пітео 22 3 6 13 24 43 -19 15
15 Jarfalla 21 4 3 14 24 47 -23 15
16 Стоксунд 21 3 5 13 41 50 -9 14

Хронологія матчів у лізі

Васалунд                      
Хаммарбю ТФФ                      
Вдома                      
В гостях                      

Матчі вдома/в гостях

М Команда Васалунд Хаммарбю ТФФ
1 Стокгольм Інтер. 2 - 0 3 - 0
2 Хаммарбю ТФФ   -
3 АФК Ескільстуна   1 - 0
4 Arlanda    
5 Карлстад   0 - 2
6 ФБК Карлстад 1 - 3 0 - 7
7 Enkopings SK 2 - 3 0 - 1
8 Ассиріска ФФ    
9 Карлберг 0 - 4 0 - 2
10 Єфле 1 - 0 0 - 4
11 Умео 3 - 1  
12 Васалунд -  
13 Соллентуна 1 - 1 0 - 2
14 Пітео 1 - 2 1 - 4
15 Jarfalla 3 - 1  
16 Стоксунд 4 - 3 2 - 4

Статистика команд на чемпіонаті

  Васалунд Хаммарбю ТФФ
Перемоги 6 12
Нічиї 5 5
Поразки 10 4
Забиті м'ячі 33 46
Пропущені м'ячі 43 18
Середні забиті голи 1.57 2.19
Середні пропущені голи 2.05 0.86
Матчі забиті голи 90% 86%
Матчі пропущені голи 86% 57%
Обидві Команди Заб'ють 76% 48%
Більше 1.5 95% 81%
Більше 2.5 76% 52%
Більше 3.5 57% 38%
  Вдома В гостях
Перемоги 5 8
Нічиї 1 0
Поразки 4 2
Забиті м'ячі 18 26
Пропущені м'ячі 18 7
Середні забиті голи 1.80 2.60
Середні пропущені голи 1.80 0.70
Матчі забиті голи 90% 80%
Матчі пропущені голи 80% 40%
Обидві Команди Заб'ють 70% 20%
Більше 1.5 90% 80%
Більше 2.5 70% 50%
Більше 3.5 60% 40%

Загальна статистика для Дивізіон 1 - Північ

Матчі   (172)
Перемоги вдома 41%
Нічиї 22%
Перемоги в гостях 37%
Зіграні матчі 72%
Голи   (533)
Голи за матч 3.10
Голи вдома за матч 1.49
Голи в гостях за матч 1.60
Домашня команда забила в 74%
Команда гостей забила в 75%
Обидві Команди Заб'ють 56%
Більше 1.5 83%
Більше 2.5 59%
Більше 3.5 37%

Васалунд наступні 6 матчі

2026-09-21 Васалунд - Ассиріска ФФ
2026-09-27 Єфле - Васалунд
2026-10-04 Васалунд - Arlanda
2026-10-10 Карлберг - Васалунд
2026-10-18 Васалунд - АФК Ескільстуна
2026-10-24 Соллентуна - Васалунд

Хаммарбю ТФФ наступні 6 матчі

2026-09-21 Arlanda - Хаммарбю ТФФ
2026-09-25 Хаммарбю ТФФ - Стоксунд
2026-10-04 Умео - Хаммарбю ТФФ
2026-10-11 Хаммарбю ТФФ - Enkopings SK
2026-10-18 Хаммарбю ТФФ - Карлстад
2026-10-23 Jarfalla - Хаммарбю ТФФ

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 3.90 3.75 1.66
Ймовірність 28% 12% 60%
2 @ 1.66
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 2.05 1.21
Ймовірність 31% 69%
X2 @ 1.21
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.17 4.60
Ймовірність   86% 14%
Більше 1.5 @ 1.17
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.55 2.25
Ймовірність   62% 38%
Більше 2.5 @ 1.55
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.37 1.50
Ймовірність   44% 56%
Менше 3.5 @ 1.50
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.57 2.20
Ймовірність   59% 41%
Так @ 1.57

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-09-17 16:03. На даний момент можливі зміни!