Дивізіон 1 - Північ - Швеція
пʼятниця, 27.04.2018
18:04
18:04

Вестерос

Рюннінге
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Вастерас |
| В гостях: | Оребро |
| Відстань: | 85.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 18:04 (19:04 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 7.00 | 13.00 | 1 | 1.01 | 4.50 | |||
| 46% | 31% | 23% | 1.18 | 87% | 13% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.39 | 2.87 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 95% | 5% | 73% | 27% | 44% | 56% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Вестерос останні 12 матчі
| 2018-04-21 | Арамейск-Сюріан. | 1 - 3 | Вестерос |
| 2018-04-14 | Вестерос | 3 - 0 | Акрополіс |
| 2018-04-07 | Шеллефтео | 1 - 3 | Вестерос |
| 2017-11-04 | Сандвікенс | 3 - 1 | Вестерос |
| 2017-10-29 | Вестерос | 2 - 1 | Тим ТГ |
| 2017-10-22 | Вестерос | 2 - 1 | Enskede |
| 2017-10-14 | Акрополіс | 2 - 0 | Вестерос |
| 2017-10-08 | Вестерос | 5 - 2 | Лулео |
| 2017-10-01 | Ассиріска ФФ | 0 - 4 | Вестерос |
| 2017-09-24 | Вестерос | 2 - 1 | Васалунд |
| 2017-09-18 | Вестерос | 5 - 0 | Соллентуна |
| 2017-09-10 | Нічепінг | 0 - 2 | Вестерос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 0 | 2 | 12 | 10 | 6 | |
| 83% | 0% | 17% | 100% | 83% | 50% |
Рюннінге останні 3 матчі
| 2018-04-21 | Рюннінге | 2 - 1 | Ассиріска ФФ |
| 2018-04-14 | Рюннінге | 1 - 3 | Лінчепінг Сіті |
| 2018-04-07 | Арамейск-Сюріан. | 1 - 1 | Рюннінге |
Таблиця Дивізіон 1 - Північ
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вестерос | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Карлстад Юн. | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Форвард | 3 | +1 | 5 |
| 3 | Умео | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Сандвікенс | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Соллентуна | 3 | +2 | 4 |
| 7 | Лінчепінг Сіті | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Сюріанска | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Рюннінге | 3 | -1 | 4 |
| 10 | Акрополіс | 3 | -2 | 4 |
| 11 | Ассиріска ФФ | 3 | 0 | 3 |
| 12 | Нічепінг | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Тим ТГ | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Карлслундс | 3 | -1 | 2 |
| 15 | Арамейск-Сюріан. | 3 | -4 | 1 |
| 16 | Шеллефтео | 3 | -6 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Вестерос | |
| Рюннінге | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Вестерос | Рюннінге |
|---|---|---|---|
| 1 | Вестерос | - | |
| 2 | Карлстад Юн. | ||
| 3 | Форвард | ||
| 3 | Умео | ||
| 5 | Сандвікенс | ||
| 6 | Соллентуна | ||
| 7 | Лінчепінг Сіті | ||
| 8 | Сюріанска | ||
| 9 | Рюннінге | - | |
| 10 | Акрополіс | 3 - 0 | |
| 11 | Ассиріска ФФ | ||
| 12 | Нічепінг | ||
| 13 | Тим ТГ | ||
| 14 | Карлслундс | ||
| 15 | Арамейск-Сюріан. | 1 - 1 | |
| 16 | Шеллефтео |
Позиція в лізі
| Вестерос | Рюннінге | |
| Позиція | 1 | 9 |
| Очки | 9 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 9 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Вестерос | Рюннінге | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 0 |
1
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Вестерос | Рюннінге | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
2 |
4
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
0 |
1
1 |
Загальна статистика для Дивізіон 1 - Північ
| Матчі (24) | |
| Перемоги вдома | 29% |
| Нічиї | 38% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (71) | |
| Голи за матч | 2.96 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.46 |
| Домашня команда забила в | 92% |
| Команда гостей забила в | 92% |
| Обидві Команди Заб'ють | 83% |
| Більше 1.5 | 88% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 33% |
Вестерос наступні 6 матчі
| 2018-05-06 | Сюріанска | - | Вестерос |
| 2018-05-13 | Вестерос | - | Карлслундс |
| 2018-05-20 | Вестерос | - | Ассиріска ФФ |
| 2018-05-27 | Сандвікенс | - | Вестерос |
| 2018-06-02 | Вестерос | - | Тим ТГ |
| 2018-06-06 | Умео | - | Вестерос |
Рюннінге наступні 6 матчі
| 2018-05-05 | Рюннінге | - | Сандвікенс |
| 2018-05-13 | Умео | - | Рюннінге |
| 2018-05-19 | Рюннінге | - | Карлстад Юн. |
| 2018-05-27 | Тим ТГ | - | Рюннінге |
| 2018-06-01 | Рюннінге | - | Сюріанска |
| 2018-06-06 | Нічепінг | - | Рюннінге |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 7.00 | 13.00 |
| Ймовірність | 46% | 31% | 23% |
| 1 @ 1.18 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.01 | 4.50 |
| Ймовірність | 87% | 13% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.00 | |
| Ймовірність | 95% | 5% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.87 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 2.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 3.5 @ 1.66 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Так @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-27 16:03. На даний момент можливі зміни!