Джей-Ліга Дивізіон 1 - Японія
субота, 12.05.2018
08:00
08:00

Вегалта Сендай

Хіросіма
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сендай |
| В гостях: | Хіросіма |
| Відстань: | 866.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Yurtec Sendai |
| Вміщує: | 19 694 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 08:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.25 | 2.10 | X2 | 1.75 | 1.29 | |||
| 29% | 24% | 47% | 1.29 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 58% | 42% | 35% | 65% | 19% | 81% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-08-13 | Вегалта Сендай | 1 - 0 | Хіросіма |
| 2017-04-22 | Хіросіма | 3 - 3 | Вегалта Сендай |
| 2016-08-27 | Вегалта Сендай | 0 - 2 | Хіросіма |
| 2016-04-01 | Хіросіма | 3 - 0 | Вегалта Сендай |
| 2015-07-11 | Вегалта Сендай | 3 - 4 | Хіросіма |
| 2015-05-02 | Хіросіма | 2 - 0 | Вегалта Сендай |
| 2014-12-06 | Хіросіма | 2 - 0 | Вегалта Сендай |
| 2014-05-18 | Вегалта Сендай | 1 - 0 | Хіросіма |
| 2013-10-26 | Хіросіма | 1 - 0 | Вегалта Сендай |
| 2013-07-17 | Вегалта Сендай | 0 - 2 | Хіросіма |
| 2012-09-15 | Хіросіма | 2 - 1 | Вегалта Сендай |
| 2012-06-30 | Вегалта Сендай | 2 - 2 | Хіросіма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 42% | 25% |
Вегалта Сендай останні 12 матчі
| 2018-05-09 | Вегалта Сендай | 4 - 2 | Йокогама Марінос |
| 2018-05-06 | Сьонан Белмар | 1 - 3 | Вегалта Сендай |
| 2018-05-02 | Гамба Осака | 1 - 0 | Вегалта Сендай |
| 2018-04-28 | Вегалта Сендай | 2 - 2 | Консадол Саппоро |
| 2018-04-25 | Сересо Осака | 2 - 1 | Вегалта Сендай |
| 2018-04-21 | Вегалта Сендай | 0 - 3 | Джубіло Івата |
| 2018-04-18 | Альбірекс Ніїгата | 3 - 1 | Вегалта Сендай |
| 2018-04-14 | Вегалта Сендай | 0 - 0 | Кавасакі Фронтале |
| 2018-04-11 | Нагоя Грампус | 2 - 3 | Вегалта Сендай |
| 2018-04-07 | Урава Ред Дайм. | 1 - 0 | Вегалта Сендай |
| 2018-04-04 | Вегалта Сендай | 3 - 0 | ФК Токіо |
| 2018-03-31 | Вегалта Сендай | 1 - 0 | В-Варен Нагасакі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 8 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 67% | 42% |
Хіросіма останні 12 матчі
| 2018-05-09 | Хіросіма | 2 - 3 | Гамба Осака |
| 2018-05-06 | Хіросіма | 2 - 0 | Вісел Кобе |
| 2018-05-02 | Хіросіма | 2 - 0 | Сімідзу Ес-Пулс |
| 2018-04-28 | В-Варен Нагасакі | 0 - 2 | Хіросіма |
| 2018-04-25 | ФК Токіо | 3 - 1 | Хіросіма |
| 2018-04-21 | Хіросіма | 1 - 0 | Саган Тосу ФК |
| 2018-04-18 | Нагоя Грампус | 2 - 1 | Хіросіма |
| 2018-04-15 | Сьонан Белмар | 0 - 2 | Хіросіма |
| 2018-04-11 | Хіросіма | 3 - 1 | Йокогама Марінос |
| 2018-04-08 | Касіва | 0 - 1 | Хіросіма |
| 2018-04-04 | Хіросіма | 0 - 0 | Урава Ред Дайм. |
| 2018-03-31 | Кавасакі Фронтале | 0 - 1 | Хіросіма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 4 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 33% | 25% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хіросіма | 13 | +14 | 34 |
| 2 | ФК Токіо | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Консадол Саппоро | 13 | +7 | 25 |
| 4 | Сересо Осака | 13 | +4 | 23 |
| 5 | Кавасакі Фронтале | 13 | +6 | 21 |
| 6 | Джубіло Івата | 13 | +3 | 21 |
| 7 | Вегалта Сендай | 13 | 0 | 19 |
| 8 | Касіма Антльрс | 13 | -3 | 18 |
| 9 | Касіва | 13 | 0 | 17 |
| 10 | Вісел Кобе | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Сімідзу Ес-Пулс | 13 | -1 | 15 |
| 12 | Урава Ред Дайм. | 13 | -1 | 15 |
| 13 | Сьонан Белмар | 13 | -4 | 15 |
| 14 | В-Варен Нагасакі | 13 | -5 | 14 |
| 15 | Йокогама Марінос | 13 | -4 | 13 |
| 16 | Гамба Осака | 13 | -5 | 13 |
| 17 | Саган Тосу ФК | 13 | -7 | 11 |
| 18 | Нагоя Грампус | 13 | -12 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Вегалта Сендай | |
| Хіросіма | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Вегалта Сендай | Хіросіма |
|---|---|---|---|
| 1 | Хіросіма | - | |
| 2 | ФК Токіо | 3 - 1 | |
| 3 | Консадол Саппоро | 2 - 2 | |
| 4 | Сересо Осака | ||
| 5 | Кавасакі Фронтале | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Джубіло Івата | 0 - 3 | |
| 7 | Вегалта Сендай | - | |
| 8 | Касіма Антльрс | 0 - 1 | |
| 9 | Касіва | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Вісел Кобе | 1 - 1 | |
| 11 | Сімідзу Ес-Пулс | ||
| 12 | Урава Ред Дайм. | 1 - 2 | |
| 13 | Сьонан Белмар | 0 - 2 | |
| 14 | В-Варен Нагасакі | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 15 | Йокогама Марінос | ||
| 16 | Гамба Осака | ||
| 17 | Саган Тосу ФК | ||
| 18 | Нагоя Грампус |
Позиція в лізі
| Вегалта Сендай | Хіросіма | |
| Позиція | 7 | 1 |
| Очки | 19 | 34 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 1 |
| Очки | 9 | 18 |
Форма в лізі
| Вегалта Сендай | Хіросіма | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 4 |
11
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 1 |
6
0 1 |
Голи в лізі
| Вегалта Сендай | Хіросіма | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
14 |
19
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
6 |
10
4 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 1
| Матчі (117) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (280) | |
| Голи за матч | 2.39 |
| Голи вдома за матч | 1.29 |
| Голи в гостях за матч | 1.10 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 19% |
Вегалта Сендай наступні 6 матчі
| 2018-05-16 | ФК Токіо | - | Вегалта Сендай |
| 2018-05-20 | Касіма Антльрс | - | Вегалта Сендай |
| 2018-06-02 | Сьонан Белмар | - | Вегалта Сендай |
| 2018-06-06 | Вегалта Сендай | - | Thespa Gunma |
| 2018-06-09 | Вегалта Сендай | - | Сьонан Белмар |
| 2018-07-11 | Вегалта Сендай | - | Омія Ардія |
Хіросіма наступні 6 матчі
| 2018-05-16 | Урава Ред Дайм. | - | Хіросіма |
| 2018-05-20 | Хіросіма | - | Сересо Осака |
| 2018-06-06 | Хіросіма | - | Gainare Tottori |
| 2018-07-11 | Хіросіма | - | Нагоя Грампус |
| 2018-07-18 | Хіросіма | - | Гамба Осака |
| 2018-07-22 | Нагоя Грампус | - | Хіросіма |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 3.25 | 2.10 |
| Ймовірність | 29% | 24% | 47% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.29 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.75 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-12 04:04. На даний момент можливі зміни!