Професійна ліга - Аргентина
понеділок, 26.09.2022
00:30
00:30

Велес Сарсфілд

Барракас Сентраль
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Буенос-Айрес |
| В гостях: | Барракас |
| Відстань: | 4.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Jose Amalfitani |
| Вміщує: | 49 540 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 00:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 4.20 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.85 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 77% | 23% | 39% | 61% | 23% | 77% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-04-24 | Барракас Сентраль | 1 - 1 | Велес Сарсфілд |
Велес Сарсфілд останні 12 матчі
| 2022-09-18 | Тігре | 2 - 0 | Велес Сарсфілд |
| 2022-09-16 | Велес Сарсфілд | 0 - 2 | Індепендьєнте |
| 2022-09-11 | Арсенал Саранді | 2 - 2 | Велес Сарсфілд |
| 2022-09-08 | Фламенгу | 2 - 1 | Велес Сарсфілд |
| 2022-09-03 | Велес Сарсфілд | 0 - 1 | Ньюелз Олд Бойз |
| 2022-09-01 | Велес Сарсфілд | 0 - 4 | Фламенгу |
| 2022-08-28 | Індепендьєнте | 1 - 1 | Велес Сарсфілд |
| 2022-08-23 | Велес Сарсфілд | 1 - 1 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-08-18 | Альдосіві | 3 - 2 | Велес Сарсфілд |
| 2022-08-14 | Велес Сарсфілд | 1 - 1 | Хімнасія Л.-П. |
| 2022-08-11 | Тальєрес Кордоба | 0 - 1 | Велес Сарсфілд |
| 2022-08-06 | Уніон Санта-Фе | 2 - 1 | Велес Сарсфілд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 10 | 5 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 83% | 42% | 25% |
Барракас Сентраль останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Барракас Сентраль | 3 - 1 | Годой Крус |
| 2022-09-13 | Уракан | 1 - 1 | Барракас Сентраль |
| 2022-09-09 | Барракас Сентраль | 2 - 0 | Ланус |
| 2022-09-05 | Рівер Плейт | 2 - 0 | Барракас Сентраль |
| 2022-08-28 | Барракас Сентраль | 1 - 0 | Колон Санта-Фе |
| 2022-08-24 | Атлетіко Тукуман | 4 - 0 | Барракас Сентраль |
| 2022-08-18 | Барракас Сентраль | 3 - 1 | Дефенса і Хуст. |
| 2022-08-13 | Росаріо Сентраль | 3 - 1 | Барракас Сентраль |
| 2022-08-06 | Барракас Сентраль | 0 - 0 | Расінг Клуб |
| 2022-07-31 | Платенсе | 0 - 0 | Барракас Сентраль |
| 2022-07-27 | Барракас Сентраль | 2 - 1 | Патронато |
| 2022-07-20 | Естудіантес ЛП | 3 - 1 | Барракас Сентраль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 42% |
Таблиця Професійна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бока Хуніорс | 21 | +4 | 39 |
| 2 | Атлетіко Тукуман | 20 | +12 | 38 |
| 3 | Уракан | 21 | +11 | 37 |
| 4 | Хімнасія Л.-П. | 21 | +9 | 36 |
| 5 | Расінг Клуб | 20 | +11 | 34 |
| 6 | Рівер Плейт | 21 | +11 | 32 |
| 7 | Годой Крус | 21 | +1 | 32 |
| 8 | Тігре | 21 | +5 | 30 |
| 9 | Платенсе | 21 | +3 | 30 |
| 10 | Архентинос Хун. | 20 | +2 | 30 |
| 11 | Ньюелз Олд Бойз | 21 | 0 | 29 |
| 12 | Патронато | 21 | +2 | 28 |
| 13 | Сармьєнто Хунін | 21 | -2 | 28 |
| 14 | Дефенса і Хуст. | 21 | -2 | 28 |
| 15 | Сан-Лоренсо | 21 | +2 | 27 |
| 16 | Індепендьєнте | 21 | 0 | 27 |
| 17 | Естудіантес ЛП | 20 | -1 | 27 |
| 18 | Барракас Сентраль | 20 | -4 | 27 |
| 19 | Уніон Санта-Фе | 19 | -3 | 26 |
| 20 | Тальєрес Кордоба | 20 | 0 | 25 |
| 21 | Банфілд | 21 | -3 | 25 |
| 22 | Росаріо Сентраль | 21 | -4 | 25 |
| 23 | Сентраль Кордоба | 19 | -2 | 24 |
| 24 | Арсенал Саранді | 21 | -3 | 23 |
| 25 | Колон Санта-Фе | 20 | -9 | 19 |
| 26 | Ланус | 21 | -11 | 17 |
| 27 | Велес Сарсфілд | 19 | -8 | 13 |
| 28 | Альдосіві | 20 | -21 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| Велес Сарсфілд | |
| Барракас Сентраль | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Велес Сарсфілд | Барракас Сентраль |
|---|---|---|---|
| 1 | Бока Хуніорс | ||
| 2 | Атлетіко Тукуман | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | Уракан | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Хімнасія Л.-П. | 1 - 1 | |
| 5 | Расінг Клуб | ||
| 6 | Рівер Плейт | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Годой Крус | ||
| 8 | Тігре | 1 - 1 | |
| 9 | Платенсе | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Архентинос Хун. | ||
| 11 | Ньюелз Олд Бойз | 0 - 1 | |
| 12 | Патронато | ||
| 13 | Сармьєнто Хунін | 1 - 1 | |
| 14 | Дефенса і Хуст. | ||
| 15 | Сан-Лоренсо | ||
| 16 | Індепендьєнте | ||
| 17 | Естудіантес ЛП | 3 - 1 | |
| 18 | Барракас Сентраль | - | |
| 19 | Уніон Санта-Фе | ||
| 20 | Тальєрес Кордоба | 0 - 2 | |
| 21 | Банфілд | 1 - 1 | |
| 22 | Росаріо Сентраль | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 23 | Сентраль Кордоба | ||
| 24 | Арсенал Саранді | ||
| 25 | Колон Санта-Фе | ||
| 26 | Ланус | ||
| 27 | Велес Сарсфілд | - | |
| 28 | Альдосіві |
Позиція в лізі
| Велес Сарсфілд | Барракас Сентраль | |
| Позиція | 27 | 18 |
| Очки | 13 | 27 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 26 |
| Очки | 7 | 7 |
Форма в лізі
| Велес Сарсфілд | Барракас Сентраль | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
10 8 |
7
6 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
4 3 |
1
4 4 |
Голи в лізі
| Велес Сарсфілд | Барракас Сентраль | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
27 |
24
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
8 |
7
15 |
Загальна статистика для Професійна ліга
| Матчі (287) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 24% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (602) | |
| Голи за матч | 2.10 |
| Голи вдома за матч | 1.22 |
| Голи в гостях за матч | 0.87 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 37% |
| Більше 3.5 | 15% |
Велес Сарсфілд наступні 6 матчі
| 2022-10-02 | Бока Хуніорс | - | Велес Сарсфілд |
| 2022-10-05 | Велес Сарсфілд | - | Банфілд |
| 2022-10-08 | Сан-Лоренсо | - | Велес Сарсфілд |
| 2022-10-13 | Велес Сарсфілд | - | Тальєрес Кордоба |
| 2022-10-17 | Велес Сарсфілд | - | Естудіантес ЛП |
| 2022-10-22 | Архентинос Хун. | - | Велес Сарсфілд |
Барракас Сентраль наступні 6 матчі
| 2022-09-29 | Барракас Сентраль | - | Хімнасія Л.-П. |
| 2022-10-04 | Альдосіві | - | Барракас Сентраль |
| 2022-10-08 | Барракас Сентраль | - | Сармьєнто Хунін |
| 2022-10-12 | Індепендьєнте | - | Барракас Сентраль |
| 2022-10-17 | Арсенал Саранді | - | Барракас Сентраль |
| 2022-10-24 | Барракас Сентраль | - | Ньюелз Олд Бойз |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.50 | 4.20 |
| Ймовірність | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.83 |
| Ймовірність | 70% | 30% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.75 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-25 20:03. На даний момент можливі зміни!