Професійна ліга - Аргентина
вівторок, 23.08.2022
01:30
01:30

Велес Сарсфілд

Сармьєнто Хунін
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Буенос-Айрес |
| В гостях: | Хунін |
| Відстань: | 234.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Jose Amalfitani |
| Вміщує: | 49 540 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 01:30 (21:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.75 | 6.00 | X2 | 1.12 | 2.25 | |||
| 28% | 33% | 39% | 2.25 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 74% | 26% | 41% | 59% | 20% | 80% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2021-09-24 | Сармьєнто Хунін | 0 - 1 | Велес Сарсфілд |
| 2021-02-21 | Сармьєнто Хунін | 1 - 2 | Велес Сарсфілд |
| 2017-06-17 | Велес Сарсфілд | 5 - 1 | Сармьєнто Хунін |
| 2017-01-21 | Велес Сарсфілд | 1 - 0 | Сармьєнто Хунін |
| 2016-02-09 | Сармьєнто Хунін | 1 - 0 | Велес Сарсфілд |
| 2015-03-08 | Велес Сарсфілд | 1 - 1 | Сармьєнто Хунін |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 50% | 33% | 17% |
Велес Сарсфілд останні 12 матчі
| 2022-08-18 | Альдосіві | 3 - 2 | Велес Сарсфілд |
| 2022-08-14 | Велес Сарсфілд | 1 - 1 | Хімнасія Л.-П. |
| 2022-08-11 | Тальєрес Кордоба | 0 - 1 | Велес Сарсфілд |
| 2022-08-06 | Уніон Санта-Фе | 2 - 1 | Велес Сарсфілд |
| 2022-08-04 | Велес Сарсфілд | 3 - 2 | Тальєрес Кордоба |
| 2022-07-30 | Годой Крус | 1 - 1 | Велес Сарсфілд |
| 2022-07-26 | Велес Сарсфілд | 1 - 1 | Уракан |
| 2022-07-21 | Ланус | 2 - 2 | Велес Сарсфілд |
| 2022-07-18 | Велес Сарсфілд | 2 - 2 | Рівер Плейт |
| 2022-07-11 | Колон Санта-Фе | 2 - 1 | Велес Сарсфілд |
| 2022-07-07 | Рівер Плейт | 0 - 0 | Велес Сарсфілд |
| 2022-07-02 | Велес Сарсфілд | 0 - 1 | Атлетіко Тукуман |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Сармьєнто Хунін останні 12 матчі
| 2022-08-16 | Сармьєнто Хунін | 1 - 2 | Годой Крус |
| 2022-08-12 | Уракан | 4 - 1 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-08-06 | Сармьєнто Хунін | 2 - 1 | Ланус |
| 2022-08-01 | Рівер Плейт | 1 - 2 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-07-23 | Сармьєнто Хунін | 1 - 3 | Колон Санта-Фе |
| 2022-07-19 | Атлетіко Тукуман | 1 - 0 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-07-15 | Сармьєнто Хунін | 2 - 0 | Дефенса і Хуст. |
| 2022-07-09 | Росаріо Сентраль | 1 - 0 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-07-03 | Сармьєнто Хунін | 1 - 1 | Расінг Клуб |
| 2022-06-26 | Платенсе | 0 - 0 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-06-19 | Сармьєнто Хунін | 3 - 1 | Патронато |
| 2022-06-15 | Естудіантес ЛП | 2 - 1 | Сармьєнто Хунін |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 25% |
Таблиця Професійна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетіко Тукуман | 14 | +8 | 29 |
| 2 | Хімнасія Л.-П. | 14 | +9 | 28 |
| 3 | Уракан | 15 | +7 | 27 |
| 4 | Архентинос Хун. | 14 | +6 | 26 |
| 5 | Рівер Плейт | 15 | +11 | 25 |
| 6 | Годой Крус | 15 | +5 | 25 |
| 7 | Расінг Клуб | 14 | +10 | 24 |
| 8 | Бока Хуніорс | 15 | -1 | 23 |
| 9 | Патронато | 14 | +4 | 22 |
| 10 | Платенсе | 14 | +2 | 21 |
| 11 | Уніон Санта-Фе | 14 | -2 | 21 |
| 12 | Сан-Лоренсо | 14 | +4 | 20 |
| 13 | Ньюелз Олд Бойз | 15 | -1 | 20 |
| 14 | Естудіантес ЛП | 15 | -2 | 19 |
| 15 | Тігре | 15 | +1 | 18 |
| 16 | Арсенал Саранді | 15 | -1 | 18 |
| 17 | Банфілд | 15 | -1 | 18 |
| 18 | Колон Санта-Фе | 15 | -4 | 18 |
| 19 | Росаріо Сентраль | 15 | -4 | 18 |
| 20 | Барракас Сентраль | 14 | -3 | 17 |
| 21 | Сентраль Кордоба | 15 | -4 | 17 |
| 22 | Сармьєнто Хунін | 14 | -4 | 17 |
| 23 | Дефенса і Хуст. | 15 | -5 | 15 |
| 24 | Індепендьєнте | 15 | -4 | 14 |
| 25 | Тальєрес Кордоба | 13 | -3 | 13 |
| 26 | Альдосіві | 14 | -13 | 11 |
| 27 | Велес Сарсфілд | 14 | -5 | 10 |
| 28 | Ланус | 15 | -10 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Велес Сарсфілд | |
| Сармьєнто Хунін | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Велес Сарсфілд | Сармьєнто Хунін |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетіко Тукуман | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Хімнасія Л.-П. | 1 - 1 | |
| 3 | Уракан | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 4 | Архентинос Хун. | ||
| 5 | Рівер Плейт | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 6 | Годой Крус | ||
| 7 | Расінг Клуб | ||
| 8 | Бока Хуніорс | ||
| 9 | Патронато | ||
| 10 | Платенсе | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Уніон Санта-Фе | ||
| 12 | Сан-Лоренсо | ||
| 13 | Ньюелз Олд Бойз | ||
| 14 | Естудіантес ЛП | 2 - 1 | |
| 15 | Тігре | ||
| 16 | Арсенал Саранді | ||
| 17 | Банфілд | ||
| 18 | Колон Санта-Фе | ||
| 19 | Росаріо Сентраль | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Барракас Сентраль | ||
| 21 | Сентраль Кордоба | ||
| 22 | Сармьєнто Хунін | - | |
| 23 | Дефенса і Хуст. | ||
| 24 | Індепендьєнте | ||
| 25 | Тальєрес Кордоба | 2 - 0 | |
| 26 | Альдосіві | ||
| 27 | Велес Сарсфілд | - | |
| 28 | Ланус |
Позиція в лізі
| Велес Сарсфілд | Сармьєнто Хунін | |
| Позиція | 27 | 22 |
| Очки | 10 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 27 |
| Очки | 6 | 4 |
Форма в лізі
| Велес Сарсфілд | Сармьєнто Хунін | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
7 6 |
5
2 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 2 |
1
1 5 |
Голи в лізі
| Велес Сарсфілд | Сармьєнто Хунін | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
20 |
15
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
6 |
4
11 |
Загальна статистика для Професійна ліга
| Матчі (203) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 23% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (449) | |
| Голи за матч | 2.21 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 0.94 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 18% |
Велес Сарсфілд наступні 6 матчі
| 2022-08-28 | Індепендьєнте | - | Велес Сарсфілд |
| 2022-09-01 | Велес Сарсфілд | - | Фламенгу |
| 2022-09-03 | Велес Сарсфілд | - | Ньюелз Олд Бойз |
| 2022-09-08 | Фламенгу | - | Велес Сарсфілд |
| 2022-09-11 | Арсенал Саранді | - | Велес Сарсфілд |
| 2022-09-13 | Велес Сарсфілд | - | Сентраль Кордоба |
Сармьєнто Хунін наступні 6 матчі
| 2022-08-28 | Сармьєнто Хунін | - | Хімнасія Л.-П. |
| 2022-09-03 | Альдосіві | - | Сармьєнто Хунін |
| 2022-09-09 | Уніон Санта-Фе | - | Сармьєнто Хунін |
| 2022-09-12 | Сармьєнто Хунін | - | Індепендьєнте |
| 2022-09-18 | Ньюелз Олд Бойз | - | Сармьєнто Хунін |
| 2022-09-24 | Сармьєнто Хунін | - | Арсенал Саранді |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 3.75 | 6.00 |
| Ймовірність | 28% | 33% | 39% |
| X2 @ 2.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.25 |
| Ймовірність | 41% | 59% |
| X2 @ 2.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-23 00:01. На даний момент можливі зміни!