1-й дивізіон - Данія

неділя, 21.02.2021
14:00
Веннсюссель ФФ

Веннсюссель ФФ

Віборг

Віборг

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Hjorring
В гостях: Віборг
Відстань: 117.8 км
Стадіон
Стадіон: Єррінг
Вміщує: 7 500 (350)
Розміри: 102 x 65 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 14:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
5.50 3.40 1.72 2 2.00 1.14
21% 29% 50% 1.72 30% 70%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.40 2.00 1.80 3.50 1.28
84% 16% 61% 39% 31% 69%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-09-30 Віборг 3 - 1 Веннсюссель ФФ
2020-07-14 Віборг 4 - 1 Веннсюссель ФФ
2019-11-23 Веннсюссель ФФ 1 - 0 Віборг
2019-09-19 Віборг 1 - 1 Веннсюссель ФФ
2019-02-02 Віборг 3 - 2 Веннсюссель ФФ
2018-05-05 Веннсюссель ФФ 1 - 3 Віборг
2017-11-19 Віборг 2 - 0 Веннсюссель ФФ
2017-08-28 Веннсюссель ФФ 1 - 2 Віборг
2016-07-05 Віборг 1 - 3 Веннсюссель ФФ
2015-04-09 Віборг 0 - 0 Веннсюссель ФФ
2014-10-24 Веннсюссель ФФ 1 - 0 Віборг
2014-09-26 Веннсюссель ФФ 0 - 1 Віборг
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 8 6 5
25% 17% 58% 67% 50% 42%

Веннсюссель ФФ останні 12 матчі

2021-02-13 Есб'єрг 0 - 0 Веннсюссель ФФ
2020-12-20 Веннсюссель ФФ 2 - 0 Фремад Амагер
2020-12-13 Хобро 3 - 1 Веннсюссель ФФ
2020-12-09 Веннсюссель ФФ 1 - 2 Есб'єрг
2020-12-06 Веннсюссель ФФ 2 - 1 Сількеборг
2020-11-27 Кольдинг 3 - 2 Веннсюссель ФФ
2020-11-21 Відовре 2 - 0 Веннсюссель ФФ
2020-11-01 Сількеборг 4 - 1 Веннсюссель ФФ
2020-10-24 Веннсюссель ФФ 0 - 1 Кеге
2020-10-21 Сківе 1 - 1 Веннсюссель ФФ
2020-10-18 Веннсюссель ФФ 1 - 1 Фредерісія
2020-10-04 Веннсюссель ФФ 1 - 2 Відовре
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 10 6 3
17% 25% 58% 83% 50% 25%

Віборг останні 12 матчі

2021-02-12 Віборг 4 - 0 Фредерісія
2021-01-22 Норшелланн 2 - 1 Віборг
2021-01-15 Орхус 2 - 2 Віборг
2020-12-18 Хельсінгер 0 - 1 Віборг
2020-12-11 Віборг 1 - 1 Кеге
2020-12-05 Фремад Амагер 1 - 1 Віборг
2020-11-26 Віборг 1 - 0 Сількеборг
2020-11-20 Віборг 2 - 1 Хобро
2020-11-06 Фредерісія 1 - 1 Віборг
2020-10-30 Віборг 3 - 0 Хельсінгер
2020-10-25 Відовре 1 - 2 Віборг
2020-10-22 Сількеборг 1 - 2 Віборг
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 10 7 2
58% 33% 8% 83% 58% 17%
Реклама

Таблиця 1-й дивізіон

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Віборг 17 12 5 0 37 14 +23 41
2 Есб'єрг 17 12 3 2 28 16 +12 39
3 Сількеборг 18 12 1 5 44 18 +26 37
4 Фремад Амагер 18 8 3 7 37 21 +16 27
5 Фредерісія 17 8 3 6 25 22 +3 27
6 Хельсінгер 18 8 2 8 26 26 0 26
7 Кеге 18 7 4 7 19 22 -3 25
8 Хобро 18 6 4 8 27 33 -6 22
9 Відовре 18 6 1 11 21 35 -14 19
10 Веннсюссель ФФ 17 4 3 10 17 32 -15 15
11 Кольдинг 18 2 7 9 16 32 -16 13
12 Сківе 18 1 4 13 14 40 -26 7

Хронологія матчів у лізі

Веннсюссель ФФ                  
Віборг                  
Вдома                  
В гостях                  

Матчі вдома/в гостях

М Команда Веннсюссель ФФ Віборг
1 Віборг   -
2 Есб'єрг 1 - 2 2 - 2
3 Сількеборг 2 - 1 1 - 2
4 Фремад Амагер 2 - 0 1 - 1
5 Фредерісія 1 - 1 1 - 1
6 Хельсінгер   0 - 1
7 Кеге 0 - 1 0 - 3
8 Хобро 3 - 0 1 - 1
9 Відовре 1 - 2 1 - 2
10 Веннсюссель ФФ -  
11 Кольдинг 1 - 0  
12 Сківе    

Позиція в лізі

  Веннсюссель ФФ Віборг
Позиція 10 1
Очки 15 41
  Вдома В гостях
Позиція 7 3
Очки 13 16

Форма в лізі

  Веннсюссель ФФ Віборг
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
3    
10           
12             
5      
0  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
1  
3    
4     
4     
0  

Голи в лізі

  Веннсюссель ФФ Віборг
Забиті голи
Пропущені голи
17                  
32                                 
37                                      
14               
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
11            
7        
13              
7        

Загальна статистика для 1-й дивізіон

Матчі   (106)
Перемоги вдома 42%
Нічиї 19%
Перемоги в гостях 39%
Зіграні матчі 100%
Голи   (311)
Голи за матч 2.93
Голи вдома за матч 1.54
Голи в гостях за матч 1.40
Домашня команда забила в 74%
Команда гостей забила в 79%
Обидві Команди Заб'ють 57%
Більше 1.5 84%
Більше 2.5 60%
Більше 3.5 30%

Веннсюссель ФФ наступні 6 матчі

2021-02-28 Кеге - Веннсюссель ФФ
2021-03-07 Веннсюссель ФФ - Хельсінгер
2021-03-14 Веннсюссель ФФ - Сківе
2021-03-19 Фредерісія - Веннсюссель ФФ
2021-04-03 Фремад Амагер - Веннсюссель ФФ
2021-04-11 Веннсюссель ФФ - Сківе

Віборг наступні 6 матчі

2021-02-26 Віборг - Відовре
2021-03-05 Сківе - Віборг
2021-03-13 Віборг - Есб'єрг
2021-03-19 Кольдинг - Віборг
2021-04-04 Кеге - Віборг
2021-04-10 Віборг - Фредерісія

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 5.50 3.40 1.72
Ймовірність 21% 29% 50%
2 @ 1.72
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 2.00 1.14
Ймовірність 30% 70%
X2 @ 1.14
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.30 3.40
Ймовірність   84% 16%
Більше 1.5 @ 1.30
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.00 1.80
Ймовірність   61% 39%
Більше 2.5 @ 2.00
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.50 1.28
Ймовірність   31% 69%
Менше 3.5 @ 1.28
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.83 1.83
Ймовірність   60% 40%
Так @ 1.83

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-02-21 12:06. На даний момент можливі зміни!