Ліга MX - Мексика
понеділок, 02.04.2018
00:00
00:00

Веракрус

Клуб Тіхуана
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Веракрус |
| В гостях: | Тіхуана |
| Відстань: | 2 552.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Luis de la Fuente |
| Вміщує: | 30 000 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 00:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.79 | 3.10 | 2.60 | X2 | 1.53 | 1.44 | |||
| 20% | 45% | 35% | 1.44 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 67% | 33% | 29% | 71% | 19% | 81% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-14 | Клуб Тіхуана | 0 - 0 | Веракрус |
| 2017-05-07 | Клуб Тіхуана | 1 - 0 | Веракрус |
| 2016-11-19 | Веракрус | 2 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2016-01-30 | Веракрус | 2 - 2 | Клуб Тіхуана |
| 2015-08-12 | Клуб Тіхуана | 1 - 3 | Веракрус |
| 2015-03-14 | Клуб Тіхуана | 3 - 1 | Веракрус |
| 2014-09-27 | Веракрус | 1 - 0 | Клуб Тіхуана |
| 2014-03-01 | Веракрус | 1 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2013-09-08 | Клуб Тіхуана | 3 - 0 | Веракрус |
| 2011-04-24 | Веракрус | 1 - 0 | Клуб Тіхуана |
| 2010-12-04 | Клуб Тіхуана | 1 - 0 | Веракрус |
| 2010-12-02 | Веракрус | 0 - 2 | Клуб Тіхуана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Веракрус останні 12 матчі
| 2018-03-19 | Веракрус | 3 - 1 | Атлас |
| 2018-03-10 | Атлетіко Морелія | 2 - 0 | Веракрус |
| 2018-03-05 | Веракрус | 0 - 2 | УАНЛ Тігрес |
| 2018-02-28 | Веракрус | 0 - 1 | Атлас |
| 2018-02-24 | Лобос БУАП | 5 - 0 | Веракрус |
| 2018-02-22 | Jaiba Brava | 1 - 1 | Веракрус |
| 2018-02-19 | Веракрус | 1 - 1 | Америка Мексика |
| 2018-02-15 | УНАМ Пумас | 1 - 2 | Веракрус |
| 2018-02-12 | Веракрус | 0 - 1 | Пачука |
| 2018-02-03 | Керетаро | 0 - 1 | Веракрус |
| 2018-01-29 | Веракрус | 1 - 1 | Сантос Лагуна |
| 2018-01-20 | Пуебла | 2 - 0 | Веракрус |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 3 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 25% | 17% |
Клуб Тіхуана останні 12 матчі
| 2018-03-17 | Клуб Тіхуана | 1 - 1 | Атлетіко Морелія |
| 2018-03-14 | НЙ Ред Буллс | 3 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2018-03-11 | УАНЛ Тігрес | 1 - 0 | Клуб Тіхуана |
| 2018-03-07 | Клуб Тіхуана | 0 - 2 | НЙ Ред Буллс |
| 2018-03-03 | Клуб Тіхуана | 3 - 1 | Лобос БУАП |
| 2018-02-28 | Клуб Тіхуана | 1 - 1 | Мотагуа |
| 2018-02-25 | Америка Мексика | 0 - 0 | Клуб Тіхуана |
| 2018-02-22 | Мотагуа | 0 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2018-02-18 | Клуб Тіхуана | 4 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2018-02-15 | Пачука | 2 - 0 | Клуб Тіхуана |
| 2018-02-10 | Клуб Тіхуана | 0 - 2 | Керетаро |
| 2018-02-04 | Сантос Лагуна | 0 - 0 | Клуб Тіхуана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 3 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 25% | 25% |
Таблиця Ліга MX
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | 13 | +7 | 27 |
| 2 | Сантос Лагуна | 13 | +10 | 26 |
| 3 | УАНЛ Тігрес | 13 | +8 | 25 |
| 4 | Америка Мексика | 13 | +11 | 24 |
| 5 | Монтеррей | 13 | +4 | 21 |
| 6 | Атлетіко Морелія | 13 | 0 | 20 |
| 7 | Клуб Тіхуана | 12 | +3 | 17 |
| 8 | Пуебла | 13 | +2 | 17 |
| 9 | УНАМ Пумас | 13 | -2 | 17 |
| 10 | Некакса | 13 | +5 | 16 |
| 11 | Керетаро | 13 | -1 | 16 |
| 12 | Чівас Гвадалахара | 13 | -3 | 15 |
| 13 | Пачука | 13 | -4 | 15 |
| 14 | Клуб Леон | 13 | -11 | 15 |
| 15 | Крус Асуль | 13 | 0 | 12 |
| 16 | Веракрус | 12 | -10 | 12 |
| 17 | Атлас | 13 | -11 | 10 |
| 18 | Лобос БУАП | 13 | -8 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Веракрус | |
| Клуб Тіхуана | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Веракрус | Клуб Тіхуана |
|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | ||
| 2 | Сантос Лагуна | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | УАНЛ Тігрес | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Америка Мексика | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Монтеррей | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | Атлетіко Морелія | ||
| 7 | Клуб Тіхуана | - | |
| 8 | Пуебла | ||
| 9 | УНАМ Пумас | ||
| 10 | Некакса | ||
| 11 | Керетаро | ||
| 12 | Чівас Гвадалахара | ||
| 13 | Пачука | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 14 | Клуб Леон | ||
| 15 | Крус Асуль | 0 - 0 | |
| 16 | Веракрус | - | |
| 17 | Атлас | 3 - 1 | |
| 18 | Лобос БУАП |
Позиція в лізі
| Веракрус | Клуб Тіхуана | |
| Позиція | 16 | 7 |
| Очки | 12 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 14 |
| Очки | 5 | 4 |
Форма в лізі
| Веракрус | Клуб Тіхуана | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 6 |
4
5 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 3 |
0
4 2 |
Голи в лізі
| Веракрус | Клуб Тіхуана | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
18 |
11
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
8 |
0
3 |
Загальна статистика для Ліга MX
| Матчі (116) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (296) | |
| Голи за матч | 2.55 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 26% |
Веракрус наступні 6 матчі
| 2018-04-08 | Чівас Гвадалахара | - | Веракрус |
| 2018-04-16 | Веракрус | - | Клуб Леон |
| 2018-04-22 | Деп. Толука | - | Веракрус |
| 2018-04-30 | Веракрус | - | Крус Асуль |
| 2018-07-21 | Веракрус | - | УНАМ Пумас |
| 2018-07-26 | Веракрус | - | Дорадос Сіналоа |
Клуб Тіхуана наступні 6 матчі
| 2018-04-07 | Клуб Тіхуана | - | Атлас |
| 2018-04-14 | Клуб Тіхуана | - | Чівас Гвадалахара |
| 2018-04-22 | Клуб Леон | - | Клуб Тіхуана |
| 2018-04-28 | Клуб Тіхуана | - | Деп. Толука |
| 2018-05-03 | Клуб Тіхуана | - | Монтеррей |
| 2018-05-06 | Монтеррей | - | Клуб Тіхуана |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.79 | 3.10 | 2.60 |
| Ймовірність | 20% | 45% | 35% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.44 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.39 | 1.53 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.75 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Ні @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-01 20:02. На даний момент можливі зміни!