Прем'єр-ліга - Україна
субота, 18.03.2023
13:00
13:00

Верес Рівне

Дніпро-1
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рівне |
| В гостях: | Дніпро |
| Відстань: | 674.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.75 | 4.33 | 1.51 | 2 | 2.50 | 1.13 | |||
| 22% | 26% | 52% | 1.51 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.90 | 1.66 | 2.05 | 2.65 | 1.42 | ||||||
| 73% | 27% | 55% | 45% | 31% | 69% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2022-09-03 | Дніпро-1 | 2 - 0 | Верес Рівне |
| 2021-09-18 | Дніпро-1 | 1 - 0 | Верес Рівне |
Верес Рівне останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Верес Рівне | 2 - 2 | Ворскла |
| 2023-03-04 | Верес Рівне | 1 - 3 | Чорноморець |
| 2023-02-18 | Верес Рівне | 2 - 3 | Валмієра |
| 2023-02-17 | Верес Рівне | 3 - 1 | Левадія |
| 2023-02-15 | Ворскла | 0 - 0 | Верес Рівне |
| 2023-02-10 | Полісся Житомир | 3 - 3 | Верес Рівне |
| 2022-11-26 | Інгулець | 1 - 0 | Верес Рівне |
| 2022-11-21 | Верес Рівне | 0 - 1 | Динамо К. |
| 2022-11-13 | Олександрія | 3 - 2 | Верес Рівне |
| 2022-11-09 | Верес Рівне | 0 - 2 | Шахтар Д. |
| 2022-11-05 | Kharkiv | 1 - 4 | Верес Рівне |
| 2022-10-31 | Колос | 2 - 0 | Верес Рівне |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 7 | 7 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 58% | 58% |
Дніпро-1 останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Дніпро-1 | 0 - 1 | Динамо К. |
| 2023-03-04 | Олександрія | 2 - 2 | Дніпро-1 |
| 2023-02-23 | Дніпро-1 | 0 - 0 | АЕК Ларнака |
| 2023-02-16 | АЕК Ларнака | 1 - 0 | Дніпро-1 |
| 2023-02-07 | Ауда | 1 - 5 | Дніпро-1 |
| 2023-02-02 | Дніпро-1 | 2 - 1 | Мура |
| 2023-01-29 | Сутьєска | 0 - 0 | Дніпро-1 |
| 2023-01-20 | Ракув | 3 - 1 | Дніпро-1 |
| 2023-01-15 | Дніпро-1 | 3 - 3 | Динамо Тбілісі |
| 2022-11-28 | Кривбас | 2 - 1 | Дніпро-1 |
| 2022-11-19 | Дніпро-1 | 2 - 1 | Шахтар Д. |
| 2022-11-13 | Ворскла | 1 - 1 | Дніпро-1 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 7 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 58% | 33% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шахтар Д. | 16 | +31 | 39 |
| 2 | Дніпро-1 | 16 | +20 | 36 |
| 3 | Зоря | 17 | +13 | 34 |
| 4 | Динамо К. | 17 | +10 | 33 |
| 5 | Олександрія | 17 | +4 | 28 |
| 6 | Колос | 17 | -4 | 23 |
| 7 | Кривбас | 17 | -7 | 21 |
| 8 | Kharkiv | 17 | -11 | 20 |
| 9 | Ворскла | 17 | -3 | 19 |
| 10 | Інгулець | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Верес Рівне | 17 | -5 | 18 |
| 12 | Рух | 16 | -5 | 17 |
| 13 | Металіст Харків | 18 | -10 | 17 |
| 14 | Чорноморець | 17 | -8 | 15 |
| 15 | Минай | 17 | -9 | 15 |
| 16 | Львів | 16 | -13 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Верес Рівне | |
| Дніпро-1 | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Верес Рівне | Дніпро-1 |
|---|---|---|---|
| 1 | Шахтар Д. | 0 - 2 | |
| 2 | Дніпро-1 | - | |
| 3 | Зоря | 0 - 1 | |
| 4 | Динамо К. | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 5 | Олександрія | 2 - 2 | |
| 6 | Колос | 1 - 3 | |
| 7 | Кривбас | 2 - 1 | |
| 8 | Kharkiv | ||
| 9 | Ворскла | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Інгулець | ||
| 11 | Верес Рівне | - | |
| 12 | Рух | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 13 | Металіст Харків | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 14 | Чорноморець | 1 - 3 | |
| 15 | Минай | ||
| 16 | Львів | 0 - 3 |
Позиція в лізі
| Верес Рівне | Дніпро-1 | |
| Позиція | 11 | 2 |
| Очки | 18 | 36 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 2 |
| Очки | 2 | 17 |
Форма в лізі
| Верес Рівне | Дніпро-1 | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 9 |
11
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 5 |
5
2 1 |
Голи в лізі
| Верес Рівне | Дніпро-1 | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
25 |
33
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
13 |
17
8 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (134) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (343) | |
| Голи за матч | 2.56 |
| Голи вдома за матч | 1.29 |
| Голи в гостях за матч | 1.27 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 28% |
Верес Рівне наступні 6 матчі
| 2023-04-01 | Верес Рівне | - | Кривбас |
| 2023-04-08 | Рух | - | Верес Рівне |
| 2023-04-15 | Металіст Харків | - | Верес Рівне |
| 2023-04-22 | Верес Рівне | - | Минай |
| 2023-04-28 | Верес Рівне | - | Львів |
| 2023-05-03 | Зоря | - | Верес Рівне |
Дніпро-1 наступні 6 матчі
| 2023-03-25 | Металіст Харків | - | Дніпро-1 |
| 2023-04-02 | Kharkiv | - | Дніпро-1 |
| 2023-04-09 | Дніпро-1 | - | Львів |
| 2023-04-15 | Зоря | - | Дніпро-1 |
| 2023-04-24 | Дніпро-1 | - | Рух |
| 2023-04-29 | Інгулець | - | Дніпро-1 |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.75 | 4.33 | 1.51 |
| Ймовірність | 22% | 26% | 52% |
| 2 @ 1.51 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.13 |
| Ймовірність | 30% | 70% |
| X2 @ 1.13 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 3.90 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.05 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.65 | 1.42 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.42 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.88 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-18 12:02. На даний момент можливі зміни!