Урвалсдейлд - Ісландія
субота, 13.07.2019
17:00
17:00

Вестманнаейяр

Хапнарфйордур
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Vestmannaeyjar |
| В гостях: | Хафнарфьордур |
| Відстань: | 108.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Гастейнсветлюр |
| Вміщує: | 2 300 (534) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.75 | 3.80 | 1.60 | X2 | 2.25 | 1.12 | |||
| 17% | 40% | 43% | 1.12 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 86% | 14% | 57% | 43% | 39% | 61% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-08-12 | Хапнарфйордур | 0 - 2 | Вестманнаейяр |
| 2018-05-21 | Вестманнаейяр | 0 - 0 | Хапнарфйордур |
| 2017-09-17 | Хапнарфйордур | 2 - 1 | Вестманнаейяр |
| 2017-08-12 | Вестманнаейяр | 1 - 0 | Хапнарфйордур |
| 2017-06-25 | Вестманнаейяр | 0 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2017-01-21 | Хапнарфйордур | 3 - 0 | Вестманнаейяр |
| 2016-10-01 | Хапнарфйордур | 1 - 1 | Вестманнаейяр |
| 2016-07-28 | Вестманнаейяр | 1 - 0 | Хапнарфйордур |
| 2016-07-16 | Вестманнаейяр | 1 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2015-09-13 | Хапнарфйордур | 3 - 1 | Вестманнаейяр |
| 2015-06-14 | Вестманнаейяр | 1 - 4 | Хапнарфйордур |
| 2014-08-10 | Вестманнаейяр | 1 - 1 | Хапнарфйордур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Вестманнаейяр останні 12 матчі
| 2019-07-06 | Вестманнаейяр | 1 - 2 | КР Рейк'явік |
| 2019-06-30 | Вестманнаейяр | 0 - 2 | Стьярнан |
| 2019-06-26 | Вестманнаейяр | 2 - 3 | Вікінгур Р. |
| 2019-06-22 | Брейдаблік К. | 3 - 1 | Вестманнаейяр |
| 2019-06-15 | Валюр Рейк'явік | 5 - 1 | Вестманнаейяр |
| 2019-06-02 | Вестманнаейяр | 3 - 2 | Акранес |
| 2019-05-29 | Вестманнаейяр | 2 - 0 | Фйолнір |
| 2019-05-25 | КА Акурейрі | 2 - 0 | Вестманнаейяр |
| 2019-05-19 | Вестманнаейяр | 1 - 1 | Вікінгур Р. |
| 2019-05-16 | ХК Коупавогур | 2 - 0 | Вестманнаейяр |
| 2019-05-11 | Вестманнаейяр | 2 - 2 | Гріндавік |
| 2019-05-05 | КР Рейк'явік | 3 - 0 | Вестманнаейяр |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 12 | 7 | 5 | |
| 17% | 17% | 67% | 100% | 58% | 42% |
Хапнарфйордур останні 12 матчі
| 2019-07-08 | Хапнарфйордур | 1 - 0 | Вікінгур Р. |
| 2019-07-01 | Гріндавік | 0 - 0 | Хапнарфйордур |
| 2019-06-27 | Хапнарфйордур | 3 - 0 | Гріндавік |
| 2019-06-23 | Хапнарфйордур | 1 - 2 | КР Рейк'явік |
| 2019-06-14 | Хапнарфйордур | 2 - 2 | Стьярнан |
| 2019-06-02 | Брейдаблік К. | 4 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2019-05-30 | Хапнарфйордур | 2 - 1 | Акранес |
| 2019-05-26 | Філкір Рейк'явік | 2 - 2 | Хапнарфйордур |
| 2019-05-20 | Хапнарфйордур | 3 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| 2019-05-15 | Акранес | 2 - 0 | Хапнарфйордур |
| 2019-05-10 | Хапнарфйордур | 3 - 2 | КА Акурейрі |
| 2019-05-06 | Вікінгур Р. | 1 - 1 | Хапнарфйордур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Таблиця Урвалсдейлд
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КР Рейк'явік | 12 | +12 | 29 |
| 2 | Брейдаблік К. | 12 | +8 | 22 |
| 3 | Акранес | 11 | +5 | 20 |
| 4 | Стьярнан | 12 | +3 | 19 |
| 5 | Валюр Рейк'явік | 12 | +3 | 16 |
| 6 | Хапнарфйордур | 11 | -1 | 16 |
| 7 | Філкір Рейк'явік | 11 | -2 | 15 |
| 8 | Гріндавік | 11 | -2 | 12 |
| 9 | КА Акурейрі | 11 | -3 | 12 |
| 10 | ХК Коупавогур | 11 | -2 | 11 |
| 11 | Вікінгур Р. | 11 | -3 | 11 |
| 12 | Вестманнаейяр | 11 | -18 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Вестманнаейяр | |
| Хапнарфйордур | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Вестманнаейяр | Хапнарфйордур |
|---|---|---|---|
| 1 | КР Рейк'явік | 1 - 2 | |
| 2 | Брейдаблік К. | 4 - 1 | |
| 3 | Акранес | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Стьярнан | 0 - 2 | |
| 5 | Валюр Рейк'явік | ||
| 6 | Хапнарфйордур | - | |
| 7 | Філкір Рейк'явік | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 8 | Гріндавік | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | КА Акурейрі | ||
| 10 | ХК Коупавогур | ||
| 11 | Вікінгур Р. | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Вестманнаейяр | - |
Позиція в лізі
| Вестманнаейяр | Хапнарфйордур | |
| Позиція | 12 | 6 |
| Очки | 5 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 11 |
| Очки | 5 | 3 |
Форма в лізі
| Вестманнаейяр | Хапнарфйордур | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 8 |
4
4 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 3 |
0
3 2 |
Голи в лізі
| Вестманнаейяр | Хапнарфйордур | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
27 |
16
17 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
12 |
4
9 |
Загальна статистика для Урвалсдейлд
| Матчі (68) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (197) | |
| Голи за матч | 2.90 |
| Голи вдома за матч | 1.63 |
| Голи в гостях за матч | 1.26 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 35% |
Вестманнаейяр наступні 6 матчі
| 2019-07-21 | Філкір Рейк'явік | - | Вестманнаейяр |
| 2019-07-28 | Гріндавік | - | Вестманнаейяр |
| 2019-08-03 | Вестманнаейяр | - | ХК Коупавогур |
| 2019-08-11 | Вікінгур Р. | - | Вестманнаейяр |
| 2019-08-18 | Вестманнаейяр | - | КА Акурейрі |
| 2019-08-24 | Акранес | - | Вестманнаейяр |
Хапнарфйордур наступні 6 матчі
| 2019-07-22 | ХК Коупавогур | - | Хапнарфйордур |
| 2019-07-28 | КА Акурейрі | - | Хапнарфйордур |
| 2019-08-06 | Хапнарфйордур | - | Акранес |
| 2019-08-11 | Валюр Рейк'явік | - | Хапнарфйордур |
| 2019-08-14 | Хапнарфйордур | - | КР Рейк'явік |
| 2019-08-18 | Хапнарфйордур | - | Філкір Рейк'явік |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.75 | 3.80 | 1.60 |
| Ймовірність | 17% | 40% | 43% |
| X2 @ 1.12 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.12 |
| Ймовірність | 28% | 72% |
| X2 @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 86% | 14% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.20 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-13 16:00. На даний момент можливі зміни!