Національна ліга - Гондурас
четвер, 26.01.2023
01:30
01:30

Вікторія

Оланчо
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ла-Сейба |
| В гостях: | Ютікалпа |
| Відстань: | 135.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Nilmo Edwards |
| Вміщує: | 32 000 (18 000) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 01:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.25 | 2.37 | X | 1.50 | 1.46 | |||
| 34% | 32% | 34% | 3.25 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | 1.90 | 1.78 | 3.25 | 1.29 | ||||||
| 98% | 2% | 95% | 5% | 85% | 15% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2022-09-18 | Вікторія | 2 - 1 | Оланчо |
| 2022-07-31 | Оланчо | 1 - 1 | Вікторія |
Вікторія останні 12 матчі
| 2023-01-22 | Реал Еспанья | 4 - 0 | Вікторія |
| 2022-12-03 | Мотагуа | 2 - 1 | Вікторія |
| 2022-12-01 | Вікторія | 0 - 0 | Мотагуа |
| 2022-11-27 | Реал Еспанья | 1 - 2 | Вікторія |
| 2022-11-24 | Вікторія | 1 - 1 | Реал Еспанья |
| 2022-11-19 | Вікторія | 1 - 0 | Мотагуа |
| 2022-11-13 | Віда | 0 - 1 | Вікторія |
| 2022-11-06 | Вікторія | 2 - 1 | Маратон |
| 2022-10-24 | Реал Сосьєдад Т. | 2 - 5 | Вікторія |
| 2022-10-20 | Гондурас Прогресо | 2 - 2 | Вікторія |
| 2022-10-16 | Вікторія | 1 - 4 | Реал Еспанья |
| 2022-10-09 | УПНФМ | 2 - 2 | Вікторія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 8 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 67% | 42% |
Оланчо останні 12 матчі
| 2023-01-22 | Оланчо | 2 - 2 | Маратон |
| 2023-01-12 | Оланчо | 1 - 1 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2022-11-27 | Оланчо | 1 - 1 | Маратон |
| 2022-11-24 | Маратон | 1 - 0 | Оланчо |
| 2022-11-19 | Маратон | 4 - 0 | Оланчо |
| 2022-11-13 | Реал Еспанья | 4 - 3 | Оланчо |
| 2022-11-06 | Оланчо | 3 - 0 | УПНФМ |
| 2022-10-23 | Мотагуа | 1 - 3 | Оланчо |
| 2022-10-20 | Оланчо | 7 - 0 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2022-10-16 | Олімпія Тег. | 0 - 1 | Оланчо |
| 2022-10-09 | Оланчо | 2 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2022-10-02 | Оланчо | 2 - 1 | Віда |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | УПНФМ | 2 | +1 | 4 |
| 2 | Олімпія Тег. | 1 | +5 | 3 |
| 3 | Реал Еспанья | 1 | +4 | 3 |
| 4 | Гондурас Прогресо | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Маратон | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Оланчо | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Реал Сосьєдад Т. | 2 | -5 | 1 |
| 8 | Віда | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Мотагуа | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Вікторія | 1 | -4 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Вікторія | |
| Оланчо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Вікторія | Оланчо | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 0 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 7 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Вікторія | Оланчо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Вікторія | Оланчо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
4 |
2
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (6) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 17% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (21) | |
| Голи за матч | 3.50 |
| Голи вдома за матч | 2.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 100% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 67% |
| Більше 1.5 | 100% |
| Більше 2.5 | 83% |
| Більше 3.5 | 50% |
Вікторія наступні 6 матчі
| 2023-01-29 | Вікторія | - | Мотагуа |
| 2023-02-01 | УПНФМ | - | Вікторія |
| 2023-02-05 | Маратон | - | Вікторія |
| 2023-02-12 | Вікторія | - | Реал Сосьєдад Т. |
| 2023-02-16 | Вікторія | - | Віда |
| 2023-02-20 | Гондурас Прогресо | - | Вікторія |
Оланчо наступні 6 матчі
| 2023-01-29 | Оланчо | - | Віда |
| 2023-02-02 | Мотагуа | - | Оланчо |
| 2023-02-05 | Оланчо | - | УПНФМ |
| 2023-02-12 | Оланчо | - | Гондурас Прогресо |
| 2023-02-16 | Олімпія Тег. | - | Оланчо |
| 2023-02-19 | Оланчо | - | Реал Сосьєдад Т. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.55 | 3.25 | 2.37 |
| Ймовірність | 34% | 32% | 34% |
| X @ 3.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.46 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.46 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.20 | |
| Ймовірність | 98% | 2% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.78 | |
| Ймовірність | 95% | 5% | |
| Більше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.29 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Більше 3.5 @ 3.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.93 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-26 00:05. На даний момент можливі зміни!