Клубні товариські матчі
четвер, 19.01.2023
15:00
Вікінг Ставангер
(Норвегія)
Буде Глімт
(Норвегія)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Ставангер |
| В гостях: |
Бодо |
| Відстань: |
1 019.5 км |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.75 |
4.33 |
1.62 |
2 |
|
|
|
2.15 |
1.23 |
| 31% |
29% |
40% |
1.62 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.06 |
8.28 |
|
|
|
1.30 |
3.20 |
|
|
|
1.75 |
1.93 |
| 88% |
12% |
|
|
|
72% |
28% |
|
|
|
53% |
47% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2022-11-06 |
Буде Глімт
|
5 - 4 |
Вікінг Ставангер
|
|
2022-04-24 |
Вікінг Ставангер
|
2 - 0 |
Буде Глімт
|
|
2022-04-21 |
Буде Глімт
|
2 - 1 |
Вікінг Ставангер
|
|
2021-09-19 |
Вікінг Ставангер
|
1 - 3 |
Буде Глімт
|
|
2021-07-03 |
Буде Глімт
|
2 - 2 |
Вікінг Ставангер
|
|
2020-12-19 |
Буде Глімт
|
3 - 0 |
Вікінг Ставангер
|
|
2020-06-16 |
Вікінг Ставангер
|
2 - 4 |
Буде Глімт
|
|
2019-08-11 |
Буде Глімт
|
2 - 1 |
Вікінг Ставангер
|
|
2019-06-23 |
Вікінг Ставангер
|
3 - 4 |
Буде Глімт
|
|
2016-10-30 |
Буде Глімт
|
0 - 2 |
Вікінг Ставангер
|
|
2016-05-29 |
Вікінг Ставангер
|
2 - 0 |
Буде Глімт
|
|
2015-08-15 |
Вікінг Ставангер
|
2 - 1 |
Буде Глімт
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
12 |
9 |
5 |
| 33% |
8% |
58% |
|
100% |
75% |
42% |
Вікінг Ставангер останні 12 матчі
|
2022-11-13 |
Вікінг Ставангер
|
1 - 1 |
Одд БК
|
|
2022-11-06 |
Буде Глімт
|
5 - 4 |
Вікінг Ставангер
|
|
2022-10-30 |
Вікінг Ставангер
|
1 - 4 |
Молде
|
|
2022-10-23 |
Єрв Гримстад
|
2 - 2 |
Вікінг Ставангер
|
|
2022-10-16 |
Вікінг Ставангер
|
0 - 1 |
Сарпсборг 08
|
|
2022-10-12 |
Вікінг Ставангер
|
0 - 0 |
Крістіансунн
|
|
2022-10-09 |
Вікінг Ставангер
|
0 - 3 |
Ліллестрем
|
|
2022-10-02 |
Олесунн
|
2 - 1 |
Вікінг Ставангер
|
|
2022-09-18 |
Вікінг Ставангер
|
2 - 2 |
Тромсе
|
|
2022-09-11 |
Хам-Кам
|
1 - 2 |
Вікінг Ставангер
|
|
2022-09-04 |
Русенборг
|
4 - 1 |
Вікінг Ставангер
|
|
2022-08-31 |
Крістіансунн
|
2 - 1 |
Вікінг Ставангер
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
10 |
9 |
5 |
| 8% |
33% |
58% |
|
83% |
75% |
42% |
Буде Глімт останні 12 матчі
|
2022-11-13 |
Стремсгодсет
|
2 - 4 |
Буде Глімт
|
|
2022-11-06 |
Буде Глімт
|
5 - 4 |
Вікінг Ставангер
|
|
2022-11-03 |
Буде Глімт
|
1 - 2 |
ПСВ Ейндговен
|
|
2022-10-30 |
Русенборг
|
3 - 2 |
Буде Глімт
|
|
2022-10-27 |
Цюрих
|
2 - 1 |
Буде Глімт
|
|
2022-10-23 |
Буде Глімт
|
5 - 0 |
Крістіансунн
|
|
2022-10-16 |
Волеренга
|
0 - 6 |
Буде Глімт
|
|
2022-10-13 |
Буде Глімт
|
0 - 1 |
Арсенал
|
|
2022-10-09 |
Буде Глімт
|
4 - 1 |
Саннефйорд
|
|
2022-10-06 |
Арсенал
|
3 - 0 |
Буде Глімт
|
|
2022-10-01 |
Ліллестрем
|
1 - 4 |
Буде Глімт
|
|
2022-09-18 |
Буде Глімт
|
1 - 1 |
Хаугесунн
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
11 |
10 |
7 |
| 50% |
8% |
42% |
|
92% |
83% |
58% |
Вікінг Ставангер наступні 6 матчі
|
2023-01-27 |
Саннес Ульф
|
- |
Вікінг Ставангер
|
|
2023-02-03 |
Хальмстад
|
- |
Вікінг Ставангер
|
|
2023-02-07 |
Копенгаген
|
- |
Вікінг Ставангер
|
|
2023-02-10 |
Брондбю
|
- |
Вікінг Ставангер
|
|
2023-02-16 |
Брюне
|
- |
Вікінг Ставангер
|
|
2023-02-23 |
Вікінг Ставангер
|
- |
Стремсгодсет
|
Буде Глімт наступні 6 матчі
|
2023-01-26 |
Буде Глімт
|
- |
Кальмар
|
|
2023-02-02 |
Буде Глімт
|
- |
Віборг
|
|
2023-02-09 |
Буде Глімт
|
- |
Сількеборг
|
|
2023-02-16 |
Буде Глімт
|
- |
Лех Познань
|
|
2023-02-23 |
Лех Познань
|
- |
Буде Глімт
|
|
2023-03-05 |
Ранхейм
|
- |
Буде Глімт
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
3.75 |
4.33 |
1.62 |
| Ймовірність |
31% |
29% |
40% |
|
2 @ 1.62 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
2.15 |
1.23 |
| Ймовірність |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.23 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.06 |
8.28 |
| Ймовірність |
|
88% |
12% |
|
Більше 1.5 @ 1.06 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.30 |
3.20 |
| Ймовірність |
|
72% |
28% |
|
Більше 2.5 @ 1.30 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.75 |
1.93 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Більше 3.5 @ 1.75 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.37 |
2.85 |
| Ймовірність |
|
71% |
29% |
|
Так @ 1.37 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-19 12:03. На даний момент можливі зміни!