Челленджер Про Ліга - Бельгія
субота, 10.08.2019
19:30
19:30

Віртон

Сент-Жиллуаз
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Віртон |
| В гостях: | Сен-Жиль |
| Відстань: | 162.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Іван Жорж |
| Вміщує: | 4 000 (1 000) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.25 | 2.25 | X2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 30% | 32% | 38% | 1.36 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 51% | 49% | 30% | 70% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2016-04-02 | Віртон | 0 - 0 | Сент-Жиллуаз |
| 2015-11-01 | Сент-Жиллуаз | 3 - 1 | Віртон |
Віртон останні 12 матчі
| 2019-08-03 | Левен | 1 - 0 | Віртон |
| 2019-07-23 | Віртон | 0 - 2 | Шарлеруа |
| 2019-07-19 | Віртон | 5 - 0 | Алеманнія Аахен |
| 2019-07-06 | Ф91 Дюделанж | 4 - 3 | Віртон |
| 2019-01-05 | Антверпен | 1 - 0 | Віртон |
| 2018-09-26 | Віртон | 2 - 4 | КАА Гент |
| 2018-01-13 | Серен | 2 - 0 | Віртон |
| 2017-05-13 | Віртон | 3 - 2 | Heist |
| 2017-05-10 | Віртон | 2 - 3 | Dessel Sport |
| 2016-04-30 | Віртон | 2 - 3 | Льєрс |
| 2016-04-24 | Серен | 3 - 0 | Віртон |
| 2016-04-16 | Віртон | 1 - 4 | Dessel Sport |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 10 | 10 | 8 | 7 | |
| 17% | 0% | 83% | 83% | 67% | 58% |
Сент-Жиллуаз останні 12 матчі
| 2019-08-04 | Сент-Жиллуаз | 3 - 0 | Руселаре |
| 2019-07-20 | СК Беверен | 1 - 3 | Сент-Жиллуаз |
| 2019-07-15 | Брюгге | 3 - 2 | Сент-Жиллуаз |
| 2019-07-09 | Сент-Жиллуаз | 2 - 0 | М. Тель-Авів |
| 2019-05-17 | Варегем | 2 - 1 | Сент-Жиллуаз |
| 2019-05-14 | Сент-Жиллуаз | 2 - 0 | Кортрейк |
| 2019-05-11 | Сент-Жиллуаз | 3 - 3 | Мускрон |
| 2019-05-04 | Серкль Брюгге | 2 - 3 | Сент-Жиллуаз |
| 2019-04-27 | СК Беверен | 3 - 2 | Сент-Жиллуаз |
| 2019-04-20 | Сент-Жиллуаз | 2 - 2 | Варегем |
| 2019-04-13 | Кортрейк | 0 - 1 | Сент-Жиллуаз |
| 2019-04-06 | Сент-Жиллуаз | 5 - 1 | СК Беверен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 9 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 75% | 58% |
Таблиця Челленджер Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вестерло | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Сент-Жиллуаз | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Беєрсхот ВА | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Левен | 2 | 0 | 3 |
| 5 | Віртон | 1 | -1 | 0 |
| 5 | Локерен | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Ломмел СК | 1 | -2 | 0 |
| 8 | Руселаре | 1 | -3 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Віртон | |
| Сент-Жиллуаз | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Віртон | Сент-Жиллуаз | |
| Позиція | 5 | 2 |
| Очки | 0 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 6 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Віртон | Сент-Жиллуаз | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Віртон | Сент-Жиллуаз | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
1 |
3
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Челленджер Про Ліга
| Матчі (5) | |
| Перемоги вдома | 80% |
| Нічиї | 0% |
| Перемоги в гостях | 20% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (8) | |
| Голи за матч | 1.60 |
| Голи вдома за матч | 1.20 |
| Голи в гостях за матч | 0.40 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 20% |
| Обидві Команди Заб'ють | 0% |
| Більше 1.5 | 40% |
| Більше 2.5 | 20% |
| Більше 3.5 | 0% |
Віртон наступні 6 матчі
| 2019-08-17 | Ломмел СК | - | Віртон |
| 2019-09-01 | Віртон | - | Вестерло |
| 2019-09-08 | Віртон | - | Локерен |
| 2019-09-15 | Руселаре | - | Віртон |
| 2019-09-21 | Віртон | - | Беєрсхот ВА |
| 2019-09-28 | Сент-Жиллуаз | - | Віртон |
Сент-Жиллуаз наступні 6 матчі
| 2019-08-18 | Сент-Жиллуаз | - | Локерен |
| 2019-08-30 | Беєрсхот ВА | - | Сент-Жиллуаз |
| 2019-09-06 | Ломмел СК | - | Сент-Жиллуаз |
| 2019-09-14 | Сент-Жиллуаз | - | Левен |
| 2019-09-21 | Вестерло | - | Сент-Жиллуаз |
| 2019-09-28 | Сент-Жиллуаз | - | Віртон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 3.25 | 2.25 |
| Ймовірність | 30% | 32% | 38% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.36 |
| Ймовірність | 37% | 63% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-10 16:00. На даний момент можливі зміни!