Прімейра-Ліга - Португалія
неділя, 23.10.2022
20:30
20:30

Гімарайнш

Боавішта
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гімараї |
| В гостях: | Порто |
| Відстань: | 42.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Афонсу Енрікеш |
| Вміщує: | 30 165 |
| Розміри: | 106 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.20 | 3.30 | X2 | 1.33 | 1.70 | |||
| 39% | 15% | 46% | 1.70 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 54% | 46% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-06 | Боавішта | 1 - 1 | Гімарайнш |
| 2021-12-29 | Гімарайнш | 1 - 1 | Боавішта |
| 2021-02-26 | Гімарайнш | 2 - 1 | Боавішта |
| 2020-10-19 | Боавішта | 0 - 1 | Гімарайнш |
| 2020-02-02 | Боавішта | 2 - 0 | Гімарайнш |
| 2019-08-18 | Гімарайнш | 1 - 1 | Боавішта |
| 2019-03-16 | Гімарайнш | 3 - 1 | Боавішта |
| 2018-12-19 | Боавішта | 0 - 1 | Гімарайнш |
| 2018-11-03 | Боавішта | 0 - 0 | Гімарайнш |
| 2018-02-11 | Боавішта | 1 - 0 | Гімарайнш |
| 2017-09-10 | Гімарайнш | 1 - 0 | Боавішта |
| 2017-04-23 | Гімарайнш | 2 - 0 | Боавішта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 2 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 17% | 8% |
Гімарайнш останні 12 матчі
| 2022-10-08 | Феррейра | 0 - 1 | Гімарайнш |
| 2022-10-01 | Гімарайнш | 0 - 0 | Бенфіка |
| 2022-09-18 | Ароука | 2 - 2 | Гімарайнш |
| 2022-09-09 | Гімарайнш | 1 - 0 | Санта-Клара |
| 2022-09-03 | Брага | 1 - 0 | Гімарайнш |
| 2022-08-29 | Гімарайнш | 0 - 1 | Каса Піа |
| 2022-08-21 | Портімоненсе | 2 - 1 | Гімарайнш |
| 2022-08-14 | Гімарайнш | 1 - 0 | Ешторіл |
| 2022-08-10 | Гімарайнш | 1 - 0 | Хайдук Спліт |
| 2022-08-07 | Шавіш | 0 - 1 | Гімарайнш |
| 2022-08-04 | Хайдук Спліт | 3 - 1 | Гімарайнш |
| 2022-07-28 | Пушкаш Академі | 0 - 0 | Гімарайнш |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 25% | 25% | 17% |
Боавішта останні 12 матчі
| 2022-10-09 | Боавішта | 1 - 1 | Марітіму |
| 2022-10-02 | Фамалікан | 4 - 0 | Боавішта |
| 2022-09-17 | Боавішта | 2 - 1 | Спортінг |
| 2022-09-11 | Ароука | 1 - 2 | Боавішта |
| 2022-09-05 | Боавішта | 1 - 0 | Феррейра |
| 2022-08-27 | Боавішта | 0 - 3 | Бенфіка |
| 2022-08-21 | Каса Піа | 2 - 0 | Боавішта |
| 2022-08-14 | Боавішта | 2 - 1 | Санта-Клара |
| 2022-08-07 | Портімоненсе | 0 - 1 | Боавішта |
| 2022-05-14 | Тондела | 2 - 2 | Боавішта |
| 2022-05-06 | Боавішта | 1 - 1 | Гімарайнш |
| 2022-05-01 | Морейренсе | 1 - 2 | Боавішта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 17% |
Таблиця Прімейра-Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бенфіка | 10 | +19 | 28 |
| 2 | Брага | 10 | +16 | 22 |
| 3 | Порту | 10 | +15 | 22 |
| 4 | Спортінг | 10 | +8 | 19 |
| 5 | Каса Піа | 10 | +2 | 17 |
| 6 | Боавішта | 9 | -4 | 16 |
| 7 | Ешторіл | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Портімоненсе | 9 | -1 | 15 |
| 9 | Гімарайнш | 9 | +1 | 14 |
| 10 | Шавіш | 9 | -1 | 12 |
| 11 | Ароука | 9 | -6 | 12 |
| 12 | Візела | 9 | -2 | 11 |
| 13 | Фамалікан | 10 | -5 | 10 |
| 14 | Ріу Аве | 9 | -4 | 9 |
| 15 | Жил Вісенте | 9 | -4 | 9 |
| 16 | Санта-Клара | 9 | -5 | 5 |
| 17 | Феррейра | 10 | -12 | 2 |
| 18 | Марітіму | 9 | -19 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Гімарайнш | |
| Боавішта | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гімарайнш | Боавішта |
|---|---|---|---|
| 1 | Бенфіка | 0 - 0 | |
| 2 | Брага | ||
| 3 | Порту | ||
| 4 | Спортінг | ||
| 5 | Каса Піа | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Боавішта | - | |
| 7 | Ешторіл | 1 - 0 | |
| 8 | Портімоненсе | 0 - 1 | |
| 9 | Гімарайнш | - | |
| 10 | Шавіш | ||
| 11 | Ароука | 1 - 2 | |
| 12 | Візела | ||
| 13 | Фамалікан | 4 - 0 | |
| 14 | Ріу Аве | ||
| 15 | Жил Вісенте | ||
| 16 | Санта-Клара | 1 - 0 | |
| 17 | Феррейра | ||
| 18 | Марітіму |
Позиція в лізі
| Гімарайнш | Боавішта | |
| Позиція | 9 | 6 |
| Очки | 14 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 11 |
| Очки | 7 | 6 |
Форма в лізі
| Гімарайнш | Боавішта | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 3 |
5
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
2
0 2 |
Голи в лізі
| Гімарайнш | Боавішта | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
6 |
9
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
3
7 |
Загальна статистика для Прімейра-Ліга
| Матчі (85) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 38% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (212) | |
| Голи за матч | 2.49 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 40% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 25% |
Гімарайнш наступні 6 матчі
| 2022-10-31 | Гімарайнш | - | Фамалікан |
| 2022-11-05 | Спортінг | - | Гімарайнш |
| 2022-11-09 | Гімарайнш | - | Візела |
| 2022-11-13 | Гімарайнш | - | Марітіму |
| 2022-11-19 | Вілафранкенсе | - | Гімарайнш |
| 2022-12-01 | Гімарайнш | - | Б-САД |
Боавішта наступні 6 матчі
| 2022-10-30 | Боавішта | - | Візела |
| 2022-11-06 | Ріу Аве | - | Боавішта |
| 2022-11-12 | Боавішта | - | Порту |
| 2022-11-18 | Б-САД | - | Боавішта |
| 2022-11-27 | Боавішта | - | Вілафранкенсе |
| 2022-12-07 | Сельта Віго | - | Боавішта |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.20 | 3.30 |
| Ймовірність | 39% | 15% | 46% |
| X2 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.70 |
| Ймовірність | 46% | 54% |
| X2 @ 1.70 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.57 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-23 16:00. На даний момент можливі зміни!