Суперліга - Сербія
неділя, 18.03.2018
13:00
13:00

Войводіна

Земун
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Нові-Сад |
| В гостях: | Белград |
| Відстань: | 69.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Караджордже |
| Вміщує: | 14 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 3.75 | 6.50 | 1 | 1.10 | 2.62 | |||
| 47% | 22% | 31% | 1.44 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.06 | 2.10 | 1.70 | 3.65 | 1.24 | ||||||
| 66% | 34% | 37% | 63% | 17% | 83% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2017-10-14 | Земун | 0 - 0 | Войводіна |
Войводіна останні 12 матчі
| 2018-03-14 | Войводіна | 0 - 1 | Младост Лучани |
| 2018-03-11 | Младост Лучани | 0 - 3 | Войводіна |
| 2018-03-07 | Войводіна | 1 - 2 | Црвена Звезда |
| 2018-03-03 | Напредак | 1 - 0 | Войводіна |
| 2018-02-24 | Мачва Шабац | 1 - 1 | Войводіна |
| 2018-02-17 | Войводіна | 2 - 0 | Вождовац |
| 2017-12-13 | Спартак Суботіца | 1 - 1 | Войводіна |
| 2017-12-09 | Войводіна | 0 - 3 | Явор |
| 2017-12-03 | Партизан | 1 - 1 | Войводіна |
| 2017-11-29 | Войводіна | 0 - 1 | Борац |
| 2017-11-25 | Бачка | 1 - 0 | Войводіна |
| 2017-11-18 | Войводіна | 0 - 0 | Раднік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 3 | 0 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 25% | 0% |
Земун останні 12 матчі
| 2018-03-11 | Земун | 3 - 0 | Вождовац |
| 2018-03-07 | Спартак Суботіца | 1 - 2 | Земун |
| 2018-03-03 | Земун | 0 - 2 | Явор |
| 2018-02-25 | Партизан | 1 - 1 | Земун |
| 2018-02-17 | Земун | 3 - 0 | Борац |
| 2017-12-13 | Бачка | 1 - 0 | Земун |
| 2017-12-09 | Земун | 0 - 1 | Раднік |
| 2017-12-04 | Чукарічкі | 4 - 1 | Земун |
| 2017-11-29 | Земун | 2 - 0 | Рад Белград |
| 2017-11-25 | Раднічкі Ниш | 4 - 1 | Земун |
| 2017-11-19 | Земун | 1 - 0 | Мачва Шабац |
| 2017-11-05 | Земун | 0 - 0 | Младост Лучани |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Црвена Звезда | 27 | +53 | 68 |
| 2 | Партизан | 27 | +28 | 56 |
| 3 | Раднічкі Ниш | 28 | +8 | 49 |
| 4 | Чукарічкі | 27 | +14 | 46 |
| 5 | Спартак Суботіца | 27 | +15 | 43 |
| 6 | Вождовац | 28 | +11 | 43 |
| 7 | Напредак | 27 | +5 | 41 |
| 8 | Войводіна | 27 | +6 | 40 |
| 9 | Младост Лучани | 27 | -4 | 34 |
| 10 | Раднік | 27 | -16 | 33 |
| 11 | Земун | 27 | -9 | 31 |
| 12 | Бачка | 27 | -20 | 30 |
| 13 | Мачва Шабац | 27 | -13 | 28 |
| 14 | Рад Белград | 27 | -25 | 21 |
| 15 | Явор | 27 | -23 | 21 |
| 16 | Борац | 27 | -30 | 17 |
Хронологія матчів у лізі
| Войводіна | |
| Земун | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Войводіна | Земун |
|---|---|---|---|
| 1 | Црвена Звезда | 1 - 2 | |
| 2 | Партизан | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Раднічкі Ниш | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 4 | Чукарічкі | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 5 | Спартак Суботіца | 0 - 5 | 1 - 2 |
| 6 | Вождовац | 2 - 0 | 6 - 1 |
| 7 | Напредак | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Войводіна | - | |
| 9 | Младост Лучани | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Раднік | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Земун | - | |
| 12 | Бачка | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Мачва Шабац | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Рад Белград | 2 - 0 | |
| 15 | Явор | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 16 | Борац | 0 - 1 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Войводіна | Земун | |
| Позиція | 8 | 11 |
| Очки | 40 | 31 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 10 |
| Очки | 20 | 12 |
Форма в лізі
| Войводіна | Земун | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
7 9 |
8
7 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 5 |
3
3 7 |
Голи в лізі
| Войводіна | Земун | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
24 |
25
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
14 |
10
23 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (217) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (573) | |
| Голи за матч | 2.64 |
| Голи вдома за матч | 1.51 |
| Голи в гостях за матч | 1.13 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 27% |
Войводіна наступні 6 матчі
| 2018-03-31 | Раднічкі Ниш | - | Войводіна |
| 2018-04-05 | Войводіна | - | Рад Белград |
| 2018-04-15 | Напредак | - | Войводіна |
| 2018-04-22 | Войводіна | - | Спартак Суботіца |
| 2018-04-25 | Вождовац | - | Войводіна |
| 2018-04-29 | Войводіна | - | Партизан |
Земун наступні 6 матчі
| 2018-03-31 | Земун | - | Напредак |
| 2018-04-05 | Црвена Звезда | - | Земун |
| 2018-04-13 | Земун | - | Бачка |
| 2018-04-21 | Явор | - | Земун |
| 2018-04-25 | Земун | - | Борац |
| 2018-04-29 | Земун | - | Младост Лучани |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 3.75 | 6.50 |
| Ймовірність | 47% | 22% | 31% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 2.62 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.06 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.65 | 1.24 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 3.5 @ 1.24 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.28 | 1.56 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Ні @ 1.56 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-18 12:06. На даний момент можливі зміни!