Суперліга - Сербія
пʼятниця, 16.08.2019
19:00
19:00

Вождовац

Явор
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Белград |
| В гостях: | Іваниця |
| Відстань: | 138.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Вождовац |
| Вміщує: | 5 200 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.25 | 4.00 | 1 | 1.20 | 1.83 | |||
| 39% | 34% | 27% | 1.80 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.33 | 1.59 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 91% | 9% | 75% | 25% | 33% | 67% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2017-12-03 | Явор | 0 - 3 | Вождовац |
| 2017-08-14 | Вождовац | 1 - 0 | Явор |
| 2017-04-18 | Вождовац | 1 - 1 | Явор |
| 2017-04-09 | Явор | 0 - 1 | Вождовац |
| 2016-10-30 | Вождовац | 1 - 2 | Явор |
| 2016-02-27 | Явор | 0 - 0 | Вождовац |
| 2015-09-13 | Вождовац | 0 - 2 | Явор |
| 2014-03-08 | Вождовац | 1 - 0 | Явор |
| 2013-08-24 | Явор | 0 - 2 | Вождовац |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 | |
| 56% | 22% | 22% | 56% | 22% | 0% |
Вождовац останні 12 матчі
| 2019-08-10 | Раднічкі Ниш | 2 - 1 | Вождовац |
| 2019-07-27 | Пролетер | 2 - 2 | Вождовац |
| 2019-07-19 | Вождовац | 1 - 2 | Бачка-Топола |
| 2019-05-19 | Спартак Суботіца | 2 - 1 | Вождовац |
| 2019-05-11 | Вождовац | 1 - 0 | Бачка |
| 2019-05-05 | Вождовац | 1 - 1 | Мачва Шабац |
| 2019-05-01 | Раднік | 4 - 2 | Вождовац |
| 2019-04-25 | Вождовац | 1 - 1 | Рад Белград |
| 2019-04-20 | Dinamo Vranje | 1 - 0 | Вождовац |
| 2019-04-13 | Вождовац | 2 - 2 | Земун |
| 2019-04-07 | Вождовац | 1 - 0 | Мачва Шабац |
| 2019-04-03 | Рад Белград | 0 - 1 | Вождовац |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Явор останні 12 матчі
| 2019-08-10 | Явор | 3 - 1 | Мачва Шабац |
| 2019-08-03 | Раднічкі Ниш | 2 - 1 | Явор |
| 2019-07-20 | Црвена Звезда | 2 - 0 | Явор |
| 2019-07-07 | Явор | 0 - 0 | Мачва Шабац |
| 2019-07-02 | Явор | 1 - 0 | Раднік Бієліна |
| 2019-02-20 | Sloboda Uzice | 1 - 1 | Явор |
| 2019-02-05 | Радомлє | 3 - 2 | Явор |
| 2018-11-14 | Явор | 1 - 1 | Раднік |
| 2018-09-26 | Явор | 3 - 0 | Нови Пазар |
| 2018-05-17 | Явор | 1 - 1 | Рад Белград |
| 2018-05-13 | Мачва Шабац | 1 - 2 | Явор |
| 2018-05-05 | Бачка | 4 - 0 | Явор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Войводіна | 4 | +13 | 12 |
| 2 | Бачка-Топола | 4 | +7 | 12 |
| 3 | Црвена Звезда | 3 | +6 | 9 |
| 4 | Раднічкі Ниш | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Партизан | 3 | +5 | 7 |
| 6 | Чукарічкі | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Спартак Суботіца | 4 | -3 | 6 |
| 8 | Індія | 4 | -1 | 4 |
| 9 | Младост Лучани | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Явор | 3 | -1 | 3 |
| 11 | Раднік | 4 | -2 | 3 |
| 12 | Рад Белград | 3 | -5 | 3 |
| 13 | Пролетер | 4 | -4 | 2 |
| 14 | Вождовац | 3 | -2 | 1 |
| 15 | Напредак | 4 | -4 | 1 |
| 16 | Мачва Шабац | 4 | -8 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Вождовац | |
| Явор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Вождовац | Явор |
|---|---|---|---|
| 1 | Войводіна | ||
| 2 | Бачка-Топола | 1 - 2 | |
| 3 | Црвена Звезда | 2 - 0 | |
| 4 | Раднічкі Ниш | 2 - 1 | |
| 5 | Партизан | ||
| 6 | Чукарічкі | ||
| 7 | Спартак Суботіца | ||
| 8 | Індія | ||
| 9 | Младост Лучани | ||
| 10 | Явор | - | |
| 11 | Раднік | ||
| 12 | Рад Белград | ||
| 13 | Пролетер | ||
| 14 | Вождовац | - | |
| 15 | Напредак | ||
| 16 | Мачва Шабац |
Позиція в лізі
| Вождовац | Явор | |
| Позиція | 14 | 10 |
| Очки | 1 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 12 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Вождовац | Явор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 2 |
1
0 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
0 2 |
Голи в лізі
| Вождовац | Явор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
6 |
4
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
2 |
1
4 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (29) | |
| Перемоги вдома | 66% |
| Нічиї | 14% |
| Перемоги в гостях | 21% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (81) | |
| Голи за матч | 2.79 |
| Голи вдома за матч | 1.90 |
| Голи в гостях за матч | 0.90 |
| Домашня команда забила в | 86% |
| Команда гостей забила в | 59% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 59% |
| Більше 3.5 | 34% |
Вождовац наступні 6 матчі
| 2019-08-24 | Вождовац | - | Младост Лучани |
| 2019-08-31 | Спартак Суботіца | - | Вождовац |
| 2019-09-14 | Вождовац | - | Чукарічкі |
| 2019-09-21 | Войводіна | - | Вождовац |
| 2019-09-25 | Вождовац | - | Црвена Звезда |
| 2019-09-29 | Вождовац | - | Індія |
Явор наступні 6 матчі
| 2019-08-24 | Явор | - | Напредак |
| 2019-09-01 | Младост Лучани | - | Явор |
| 2019-09-14 | Явор | - | Рад Белград |
| 2019-09-21 | Спартак Суботіца | - | Явор |
| 2019-09-25 | Пролетер | - | Явор |
| 2019-09-25 | Явор | - | Партизан |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.25 | 4.00 |
| Ймовірність | 39% | 34% | 27% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.83 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 91% | 9% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.33 | 1.59 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 2.5 @ 2.33 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Так @ 2.20 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-16 16:03. На даний момент можливі зміни!